Oficjalna strona pierwszoligowej drużyny siatkarskiej Œlepsk Suwałki
10
TSV SanokMKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
25.11.
10
ŚlepskExact Systems Norwid Częstochowa
25.11. g. 16:00
10
SMS PZPS SpałaOlimpia Sulęcin
25.11. g.18:00
10
AZS CzęstochowaLechia Tomaszów Maz.
25.11. g.17:00
10
KPS SiedlceKrispol Września
25.11. g. 17:00
10
Stal NysaAGH Kraków
25.11. g.18:00
9
AGH KrakówKPS Siedlce
1:3 (19:25, 25:23, 18:25, 27:29)
9
Exact Systems Norwid CzęstochowaAZS Częstochowa
3:2 (25:18, 24:26, 25:20, 23:25, 15:13)
9
Lechia Tomaszów Maz. Olimpia Sulęcin
3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
9
Krispol WrześniaŚlepsk
3:1 (25:20, 25:21, 20:25, 25:22)
9
TSV SanokSMS PZPS Spała
3:2 (25:17, 21:25, 25:19, 22:25, 15:13)
9
MKS Aqua-Zdrój WałbrzychStal Nysa
1:3 (25:23, 23:25, 12:25, 20:25)
#Nazwa drużynyM.P.
1Krispol Września921
2Lechia Tomaszów Maz. 920
3Stal Nysa918
4Ślepsk918
5KPS Siedlce917
6Exact Systems Norwid Częstochowa917
7AZS Częstochowa916
8AGH Kraków916
9TSV Sanok912
10MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych96
11SMS PZPS Spała91
12Olimpia Sulęcin 90

Reklama,
zaprzyjaźnione strony

VIII Memoriał Józefa Gajewskiego: mecz o 3. miejsce

09.09.2017

VIII Memoriał Józefa Gajewskiego mecz o 3. miejsce (g. 11:00)

DAFI Społem Kielce - Vinnytsia Volleyball Club 3 : 0 (26:24, 25:22, 25:16)

Najlepsi zawodnicy:

3. miejsce DAFI Społem Kielce - najlepszy zawodnik - Maciej Pawliński

4. miejsce Vinnytsia Volleyball Club -   Andrrii Gorbenko

Składy drużyn:

DAFI Społem Kielce: Szymański, Wachnik, Schamlewski, Morozow, Adamski, Pawliński - Biniek (libero) oraz Fiel, Nalobin, Superlak

Vinnytsia Volleyball Club: Gorbenko, Klepko, Lyzanets, Poluian, Danylo, Szavinski - Ostroumov (libero) oraz Holoven, Rudenko

I set:  0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:7, 5:7, 5:8, 6:8, 6:10, 7:10, 7:11, 9:11, 9:12, 10:12, 10:16 (problemy Kielc z przyjęciem zagrywki Gorbenki), 12:16 (zagrywka Morozowa, skuteczny blok m.in. Schamlewskiego - czas dla Winnicy), 13:17 (gwóźdź Daniłowa), 15:17 (Schamlewski x 2), 15:19, 17:19, 17:20, 18:20, 18:21, 20:21 (Wachnik, Szymański i drugi czas dla Winnicy), 20:22 (Gorbenko po bloku - czas dla Kielc), 21:22 (Holoven zagrywa w siatkę), 21:23 (a Szymański w aut), 21:24 (Poluian po skosie), 22:24 (Pawliński o blok), 23:24 (podwójny blok Kielc), 24:24 (Danylo po skosie w aut), 25:24 (Pawliński, na zagrywce Morozow), 26:24 (as Morozowa)

II set: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:7 (na zagrywce Poluian), 6:7, 6:8, 7:9, 9:10, 10:10, 11:10, 12:11, 12:12, 13:12, 13:13, 14:13, 14:14, 16:14, 16:16, 18:16, 18:17, 19:17 (Pawliński po skosie), 20:17 (plas w aut - czas dla Winnicy), 20:18 (Rudenko w trzeci metr), 20:19 (Rudenko zagrywką - czas dla Kielc), 20:20 (pojedynczy blok na lewej stronie), 21:20 (Rudenko zagrywa w siatkę), 22:20 (Wachnik po ciasnym skosie), 22:21 (zablokowany Wachnik, na zagrywkę Gorbenko), 23:21 (Wachnik o blok i na zagrywkę), 23:22 (i zagrywa w siatkę), 24:22 (Szymański po prostej), 25:22 (Wachnik po skosie)

III set: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5, 4:6, 5:6, 5:7 (punkt libero Ostrounova- przebicie po taśmie), 9:7(na zagrywce Adamski), 9:8, 11:8 (czas dla Winnicy), 14:8 (m,in. as Wachnika), 14:9, 16:9, 16:11 (obity blok Kielc, błąd), 17:11, 17:13 (na lewej zatrzmany Szymański) 18:13 (po prostej Superlak), 19:13 (Wachnik), 20:13 (Poluian po prostej w aut) - czas dla Winnicy, 20:14 (zagrywka Superlaka w aut), 21:14 , 21:15, 22:15 Wachik po przekątnej, 23:15 as Adamskiego, 24:15 podwójny blok na prawej stronie, 24:16 Lyzanets, 25:16 Danylo zagrywa w siatkę.

3. miejsce DAFI Społem Kielce

Wersja do druku

Skomentuj:

Temat:
Treść komentarza:
Podpis:
SmodCode

Brak komentarzy

« inne aktualności
www.bus-niemcy.pl - przewozy osób do Niemiec
przygotowane w 2010 roku przez www.augustyn