Oficjalna strona pierwszoligowej drużyny siatkarskiej Œlepsk Suwałki
5
w rywalizacji do 3. zwycięstw 2:3
ŚlepskWarta
2:3 (26:24, 14:25, 29:27, 20:25, 9:15)
3
o brązowy medal 3:0 dla KPS, 3. KPS Siedlce; 4. Stal AZS Nysa
SiedlceNysa
3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
3
czwarty mecz o złoty medal, w rywalizacji do trzech zwycięstw 2:2
WartaŚlepsk
3:0 (25:21, 25:14, 35:33) i 1:3 (18:25, 14:25, 25:21, 22:25)
1
2 mecz finałowy play-off (do 3. wygranych 1:1)
ŚlepskWarta
3:0 (25:19, 25:22, 25:16) i 2:3 (23:25, 25:18, 16:25, 25:18, 11:15)
1
2 mecz o brązowy medal (do 3. wygranych 2:0 prowadzi KPS)
NysaSiedlce
1:3 (21:25; 23:25; 25:18; 30:32) i 1:3 (22:25; 25:12; 22:25; 18:25)
1
odwołane na wniosek obu drużyn, TSV kończy rozgrywki na 5, SKS na 6. miejscu
SKS HajnówkaTSV Sanok
1
dwumecz o miejsca 7-8 (oba mecze we Wrześni); 7. AGH; 8. Krispol
Krispol WrześniaAGH Kraków
3:2 (22:25, 20:25, 25:21, 25:21, 16:14) i 0:3 (17:25; 18:25; 16:25)
#Nazwa drużynyM.P.
1Warta00
2Ślepsk00
3Siedlce00
4Nysa00
5TSV Sanok00
6SKS Hajnówka00
7AGH Kraków00
8Krispol Września00
9Victoria00
10Norwid Częstochowa00
11Spała00

Reklama,
zaprzyjaźnione strony

Terminarz rozgrywek I ligi 2016/2017

Terminarz I-ligi na sezon 2016/17 - runda zasadnicza:

1. kolejka, 01.10.16
MKS Ślepsk Suwałki - SMS PZPS Spała
APP Krispol Września - SKS Hajnówka
Aluron Virtu Warta Zawiercie - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
AGH Kraków -
KPS Siedlce - Exact Systems Norwid Częstochowa
Stal AZS PWSZ Nysa - TS Victoria PWSZ Wałbrzych

2. kolejka, 08.10.16
SMS PZPS Spała - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
Exact Systems Norwid Częstochowa - Stal AZS PWSZ Nysa
KPS Siedlce
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - AGH Kraków
SKS Hajnówka - Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Ślepsk Suwałki - APP Krispol Września

3. kolejka, 15.10.16.
APP Krispol Września - SMS PZPS Spała
Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Ślepsk Suwałki
AGH Kraków - SKS Hajnówka
KPS Siedlce - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
Stal AZS PWSZ Nysa -
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - Exact Systems Norwid Częstochowa

4. kolejka, 22.10.16
SMS PZPS Spała - Exact Systems Norwid Częstochowa
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - Stal AZS PWSZ Nysa
SKS Hajnówka - KPS Siedlce
MKS Ślepsk Suwałki - AGH Kraków
APP Krispol Września - Aluron Virtu Warta Zawiercie

5. kolejka 26.10.16 (środa)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - SMS PZPS Spała
AGH Kraków - APP Krispol Września
KPS Siedlce - MKS Ślepsk Suwałki
Stal AZS PWSZ Nysa - SKS Hajnówka
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
Exact Systems Norwid Częstochowa

6.kolejka, 29.10.16.
SMS PZPS Spała
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - Exact Systems Norwid Częstochowa
SKS Hajnówka - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
MKS Ślepsk Suwałki - Stal AZS PWSZ Nysa
APP Krispol Września - KPS Siedlce
Aluron Virtu Warta Zawiercie - AGH Kraków

7.kolejka, 05.11.16
AGH Kraków - SMS PZPS Spała
KPS Siedlce - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Stal AZS PWSZ Nysa - APP Krispol Września
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - MKS Ślepsk Suwałki
Exact Systems Norwid Częstochowa - SKS Hajnówka
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK

8. kolejka, 12.11.16
SMS PZPS Spała - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
SKS Hajnówka
MKS Ślepsk Suwałki - Exact Systems Norwid Częstochowa
APP Krispol Września - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Stal AZS PWSZ Nysa
AGH Kraków - KPS Siedlce

9. kolejka, 19.11.16
KPS Siedlce - SMS PZPS Spała
Stal AZS PWSZ Nysa - AGH Kraków
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Exact Systems Norwid Częstochowa - APP Krispol Września
MKS Ślepsk Suwałki
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - SKS Hajnówka

10. kolejka, 26.11.16
SMS PZPS Spała - SKS Hajnówka
MKS Ślepsk Suwałki - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
APP Krispol Września
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Exact Systems Norwid Częstochowa
AGH Kraków - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
KPS Siedlce - Stal AZS PWSZ Nysa

11. kolejka, 03.12.16
Stal AZS PWSZ Nysa - SMS PZPS Spała
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - KPS Siedlce
Exact Systems Norwid Częstochowa - AGH Kraków
Aluron Virtu Warta Zawiercie
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - APP Krispol Września
SKS Hajnówka - MKS Ślepsk Suwałki

RUNDA REWANŻOWA

12. kolejka, 10.12.16
SMS PZPS Spała - MKS Ślepsk Suwałki
SKS Hajnówka - APP Krispol Września
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - Aluron Virtu Warta Zawiercie
 AGH Kraków
Exact Systems Norwid Częstochowa - KPS Siedlce
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - Stal AZS PWSZ Nysa

13. kolejka, 17.12.16
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - SMS PZPS Spała
Stal AZS PWSZ Nysa - Exact Systems Norwid Częstochowa
KPS Siedlce
AGH Kraków - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
Aluron Virtu Warta Zawiercie - SKS Hajnówka
APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki

14. kolejka, 07.01.17
SMS PZPS Spała - APP Krispol Września
MKS Ślepsk Suwałki - Aluron Virtu Warta Zawiercie
SKS Hajnówka - AGH Kraków
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - KPS Siedlce
Stal AZS PWSZ Nysa
Exact Systems Norwid Częstochowa - TS Victoria PWSZ Wałbrzych

15. kolejka, 14.01.17
Exact Systems Norwid Częstochowa - SMS PZPS Spała
TS Victoria PWSZ Wałbrzych
Stal AZS PWSZ Nysa - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
KPS Siedlce - SKS Hajnówka
AGH Kraków - MKS Ślepsk Suwałki
Aluron Virtu Warta Zawiercie - APP Krispol Września

16. kolejka, 18.01.17 (środa)
SMS PZPS Spała - Aluron Virtu Warta Zawiercie
APP Krispol Września - AGH Kraków
MKS Ślepsk Suwałki - KPS Siedlce
SKS Hajnówka - Stal AZS PWSZ Nysa
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
 Exact Systems Norwid Częstochowa

17. kolejka, 21.01.17
SMS PZPS Spała
Exact Systems Norwid Częstochowa - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - SKS Hajnówka
Stal AZS PWSZ Nysa - MKS Ślepsk Suwałki
KPS Siedlce - APP Krispol Września
AGH Kraków - Aluron Virtu Warta Zawiercie

18. kolejka, 28.01.17
SMS PZPS Spała - AGH Kraków
Aluron Virtu Warta Zawiercie - KPS Siedlce
APP Krispol Września - Stal AZS PWSZ Nysa
MKS Ślepsk Suwałki - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
SKS Hajnówka - Exact Systems Norwid Częstochowa
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK

19. kolejka, 04.02.17
TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - SMS PZPS Spała
SKS Hajnówka
Exact Systems Norwid Częstochowa - MKS Ślepsk Suwałki
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - APP Krispol Września
Stal AZS PWSZ Nysa - Aluron Virtu Warta Zawiercie
KPS Siedlce - AGH Kraków

20. kolejka, 11.02.17
SMS PZPS Spała - KPS Siedlce
AGH Kraków - Stal AZS PWSZ Nysa
Aluron Virtu Warta Zawiercie - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
APP Krispol Września - Exact Systems Norwid Częstochowa
MKS Ślepsk Suwałki
SKS Hajnówka - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK

21. kolejka, 18.02.17
SKS Hajnówka - SMS PZPS Spała
SV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK - MKS Ślepsk Suwałki
APP Krispol Września
Exact Systems Norwid Częstochowa - Aluron Virtu Warta Zawiercie
TS Victoria PWSZ Wałbrzych - AGH Kraków
Stal AZS PWSZ Nysa - KPS Siedlce

22. kolejka, 25.02.17
SMS PZPS Spała - Stal AZS PWSZ Nysa
KPS Siedlce - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
AGH Kraków - Exact Systems Norwid Częstochowa
Aluron Virtu Warta Zawiercie
APP Krispol Września - TSV MANSARD Transgaz TRAVEL-SANOK
MKS Ślepsk Suwałki - SKS Hajnówka

www.bus-niemcy.pl - przewozy osób do Niemiec
przygotowane w 2010 roku przez www.augustyn