Aktualności serwisu. W menu rozwijanym (jeśli jest) znajdziesz lata, z których publikujemy zarchiwizowane wiadomości.

Urząd Miejski w Suwałkach rozpoczyna zbiórkę podpisów w sprawie poparcia budowy hali sportowo – widowiskowej przy ul. Zarzecze.

Mieszkańcy swoje podpisy mogą składać kilku punktach miasta lub pobrać dokument, wydrukować go i dostarczyć wraz z podpisami do siedziby suwalskiego ratusza.

Nysa i Ślepsk wciąż „łeb w łeb” - foto

19.01.2017

W czwartek w meczu kończącym 15. kolejkę I ligi siatkarzy Stal AZS Nysa pokonała 3:1 SKS Hajnówka i umocniła się na trzecim miejscu. Przypomnijmy, że Ślepsk pokonał 3:0 KPS Siedlce, co w mediach nie pozostało bez echa.

Już w sobotę w hicie zaplecza ekstraklasy w Nysie Stal podejmie lidera Ślepsk.

Fotogaleria Justyny Kwiatkowskiej z meczu Ślepsk - KPS - TUTAJ

Koncert Ślepska w meczu z KPS Siedlce

19.01.2017

Kolejny bardzo dobry mecz zagrali w środę siatkarze Ślepska Suwałki, którzy pokonali na własnym parkiecie KPS Siedlce 3:0.

Rywale tylko w pierwszym secie byli nawiązali walkę z liderem tabeli. Ba, mogli go nawet wygrać, ale tej szansy nie wykorzystali. Było to 14. zwycięstwo Ślepska w 15. meczu. W sobotę suwalczan czeka znacznie trudniejsze zadanie, bowiem zmierzą się w Nysie ze Stalą.

Ślepsk – KPS Siedlce, czyli Szaniawski kontra... Szaniawski, u nas relacja live

17.01.2017

Środowy mecz Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce zapowiada się na najciekawsze spotkanie 16.kolejki I ligi siatkarzy. I to z kilku powodów.

U nas relacje: TELEWIZYJNA - TUTAJ

TEKSTOWA - TUTAJ

W Krakowie kolejny zwycięski horror siatkarzy Ślepska [zdjęcia]

17.01.2017

Po meczu w Suwałkach z Wartą Zawiercie wygranym 3:2 (chociaż Warta prowadziła w meczu 2:1 i w IV secie 24:18) kolejny horror siatkarze Ślepska Suwałki zafundowali kibicom w Krakowie. Z AGH Kraków suwalczanie przegrywali w setach już 0:2, ale mecz wygrali 3:2.

„Piękno siatkówki na Piastowskiej”, „...come back Ślepska”; „Badają swoją odporność” to tylko niektóre tytuły prasowych relacji z meczu w Krakowie.

WIĘCEJ ZDJĘĆ - TUTAJ

25. Finał WOŚP z udziałem siatkarzy Ślepska

17.01.2017

Siatkarze I-ligowego Ślepska Suwałki aktywnie uczestniczyli w niedzielnym 25. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałkach.

Home / PlusLiga / I liga: Transmisja hitu kolejki! I liga: Transmisja hitu kolejki!

17.01.2017

Nie zwalniamy, już kolejne siatkarskie święto w Suwałkach!

Mecz Ślepska z Siedlcami, lidera tabeli z trzecią drużyną z pewnością będzie hitem 16 kolejki.

AGH Kraków – Ślepsk 2:3, czyli powrót z dalekiej podróży

15.01.2017

Piątkowo-sobotnia wyprawa siatkarzy Ślepska Suwałki do Karkowa i mecz z AGH to była dosłownie daleka podróż. Ze względu na odległość, bowiem pokonaliśmy ponad 1.200 km, ale i sportowych bowiem przegrywaliśmy z AGH 0:2, a wygraliśmy mecz 3:2.

Wkład w to zwycięstwo ma nieliczna, bo zaledwie kilkuosobowa grupa suwalskich kibiców, którzy byli głośniejsi od ok. 200 miejscowych milczków. DZIĘKUJEMY!!!

Jeśli dziś środa to gramy z KPS Siedlce

15.01.2017

Ślepsk jedzie do Krakowa bez Hunka, ale po zwycięstwo. U nas relacja live

12.01.2017

RELACJA LIVE - TUTAJ

W różnych nastrojach rok 2017 powitali zawodnicy i kibice MKS Ślepsk Suwałki i AGH Kraków. Prowadzący w tabeli suwalczanie, po horrorze, pokonali 3:2 wicelidera Wartę Zawiercie, a Krakowianie przegrali we własnej hali 1:3 z SKS Hajnówka. W sobotę o godz. 18:00 w Krakowie AGH podejmie Ślepsk. Faworytami są goście, od których krakowian dzieli aż 16 punktów i pięć miejsc w tabeli.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 1

W ZS 6 mecze dla kibiców, a pieniądze dla Wiktorii

11.01.2017

Z udziałem czterech drużyn żeńskich AZS PWSZ, ZS 6, II LO i III LO w Zespole Szkół nr. 6 w Suwałkach rozegrano turniej piłki siatkowej. Poprzedzającą sportową rywalizację rozgrzewkę z drużynami przeprowadzili Jan Lesiuk i Dawid Michel, siatkarze lidera I-ligi Ślepska Suwałki, którzy przekazali organizatorom klubową koszulkę z autografami zawodników.

Mecz to jedna z imprez wspierających prowadzoną przez Radę Rodziców zbiórkę pieniędzy na wsparcie leczenia niespełna czteroletniej Wiktorii Mejcz z Suwałk, u której zdiagnozowano neuroblastomę czwartego stopnia, czyli rozsiany nowotwór atakujący komórki nerwowe. Zbiórka pieniędzy potrwa do ferii.

ZDJĘCIA - TUTAJ

Przeżyjmy to jeszcze raz: 8 magicznych piłek i tie-break

11.01.2017

ŻEBY OBEJRZĆ SKRÓT KLIKNIJ NA ZDJĘCIE

Prasowe echa meczu Ślepsk – Warta Zawiercie [zdjęcia]

11.01.2017

Cud, niesamowity wyczyn, horror z happy endem – to tylko niektóre określenia w tytułach medialnych relacji z meczu 14. kolejki Ślepsk Suwałki- Aluron Virtu Warta Zawiercie zakończonego zwycięstwem Ślepska 3:2, po niesamowitym wręcz czwartym secie, w którym suwalczanie przegrywali już 18:24 (a w meczu 1:2) i wygrali partię 26:24, a piątego seta 15:13 (wyciągając z 7:11) i mecz 3:2.

Fotogaleria Justyny Kwiatkowskiej - TUTAJ

W meczu na szczycie Ślepsk przepłynął Wartę

08.01.2017

To był mecz I-ligowych gigantów, zespołów nadających ton rozgrywkom I ligi w sezonie 2016/17 i nie zawiódł oczekiwać kibiców siatkówki. Godni siebie rywale, poziom bardzo wysoki, emocjami można byłoby obdzielić kilka spotkań. Lider nie zawiódł, Ślepsk w 13. meczu w sezonie odniósł 12 zwycięstwo i umocnił się na prowadzeniu.

Ślepsk – Warta Zawiercie: kolejny hit I ligi w Suwałkach

05.01.2017

Transmisje piątkowego meczu Ślepsk – Warta Zawiercie w iTV Region - TUTAJ i u nas tekstowaTUTAJ.

Już w piątek, 6.01., w Święto Trzech Króli, o godz. 18:00 w hali OSiR w Suwałkach rozpocznie się najciekawsze spotkanie 14. kolejki spotkań I ligi, w którym lider Ślepsk podejmie wicelidera Aluron Virtu Wartę Zawiercie. W pierwszej rundzie w Zawierciu górą był Ślepsk, który wygrał 3:1 (18:25, 33:31, 25:19, 25:21).