Oficjalna strona pierwszoligowej drużyny siatkarskiej Œlepsk Suwałki

W przygotowaniu

#Nazwa drużynyM.P.
1Victoria00
2Nysa00
3Ślepsk00
4Camper00
5Spała00
6Krispol00
7Pekpol00
8Espadon 00
9Siedlce00
10Warta038
11Kęczanin00
12AZS AGH Kraków00
13Caro00
14Avia00

Reklama,
zaprzyjaźnione strony

Aktualności

Aktualności serwisu. W menu rozwijanym (jeśli jest) znajdziesz lata, z których publikujemy zarchiwizowane wiadomości.

Wersja do druku
Pokaż aktualności z roku:

Adrian Hunek środkowym Ślepska, ale to nie koniec kompletowania składu

23.07.2015

Z Plusligowego Banimexu Będzin do I-ligowego Ślepska Suwałki przechodzi środkowy Adrian Hunek.

To trzeci, obok Łukasza Rudzewicza i Tomasza Wasilewskiego zawodnik grający na tej pozycji. Hunek to doświadczony, ograny zawodnik, który może być pierwszoplanową postacią na tej pozycji nie tylko w suwalskim klubie, ale w I lidze.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 4

Przyjmujący ZAKSY przechodzi do Ślepska

20.07.2015

Warunki rocznego kontraktu z I ligowym Ślepskiem Suwałki uzgodnił Krzysztof Zapłacki (na zdjęciu), 22-letni przyjmujący, wychowanek Kani Gostyń, ostatnio zawodnik ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. O rok przedłużył umowę ze Ślepskiem libero Maciej Mendak.

- Kompletowanie drużyny wciąż trwa, ciągle szukamy zawodników na pozycje przyjmującego, środkowego i rozgrywającego. Prowadzimy rozmowy z kilkoma zawodnikami, ale za wcześnie żeby mówić o nazwiskach. Mam nadzieję, że na pierwszym treningu, zaplanowanym na 3 sierpnia, będę miał już skompletowaną kadrę - mówi Dima Skoryy, trener Ślepska.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 6

Kamil Lewiński drugim atakującym Ślepska

14.07.2015

Na rok kontraktem ze Ślepskiem związał się 23-letni atakujący Kamil Lewiński, ostatnio zawodnik TKS Tychy.

Będzie on drugim, obok Wojciecha Winnika, zawodnikiem grającym na pozycji atakującego.

Kamil na tej pozycji zastąpi Bartłomieja Klutha, który po roku gry w Suwałkach szuka szczęścia w innym klubie.

Kibice mogą pamiętać Kamila ze spotkań przeciwko Ślepskowi w barwach BBTS Bielsko-Biała (2012/13) i TKS Tychy (2013/14)

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 3

Integracja Ślepska z firmami z SSSE [zdjęcia]

07.07.2015

Z inicjatywy zarządów KS Ślepsk Suwałki i Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyło się pierwsze spotkanie integracyjne firm działających w strefie z władzami I-ligowego klubu.

Oto co o celach spotkania, jego przebiegu mówi Michał Wiszniewski, prezes KS Ślepsk Suwałki:

Więcej zdjęć- TUTAJ

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 4

Wicemistrz i zdobywca Pucharu Polski zagra Suwałkach

01.07.2015

W VI Memoriale Józefa Gajewskiego, zaplanowanym na 25-27. września, na parkiecie hali OSiR zobaczymy siatkarzy Lotosu Trefla Gdańsk, aktualnego wicemistrza i zdobywcę Pucharu Polski, AZS Politechniki Warszawskiej (8. miejsce w PlusLidze w sezonie 2014/15), Kazhany Barkom Lwów (ekstraklasa Ukrainy) i gospodarzy Ślepsk Suwałki.
Tak mocnej obsady Memoriał w swojej historii jeszcze nie miał..


zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 1

Andrzejewski i Urbanowicz zostają w Ślepsku

26.06.2015

Kolejni dwaj zawodnicy ustalili warunki pozostania w Ślepsku na sezon 2015/2016. Mowa o libero Krzysztofie Andrzejewskim i przyjmującym Jakubie Urbanowiczu.

Wiele wskazuje na to, że ze Ślepska do Kęczanina Kęty przeniesie się Bartłomiej Kluth. Wstępny termin rozpoczęcia przygotowań siatkarzy to 3 sierpnia.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 1

Winnik w RAP-e, Mendak w Drużynie Przyjaciół Suwałk [zdjęcia]

22.06.2015

Dwaj siatkarze Ślepska zmienili barwy klubowe.

Wojciech Winnik, który miał już uzgodnione warunki transferu do Wigier Suwałki, ostatecznie przeszedł do Reprezentacji Artystów Polskich.

Natomiast w Drużynie Przyjaciół Suwałk wystąpił Maciej Mendak.

Zdjęcia - TUTAJ

Dima Skoryy trenerem Ślepska, Rawiak w Krakowie

16.06.2015

W sezonie 2015/2016 drużynę Ślepska Suwałki, brązowych medalistów I ligi, poprowadzi 37-letni Dmitrij Skoryy.

Popularny w Suwałkach Dima w sezonie 2013/14 grał w Ślepsku na pozycji przyjmującego, a w niedawno zakończonym był asystentem pierwszego trenera Piotra Poskrobko. Drugim trenerem pozostanie Mateusz Kuśmierz. Ze Ślepskiem rozstał się definitywnie Karol Rawiak, który przeszedł do AGH AZS Kraków.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 17

Ślepsk odkrywa pierwsze karty

12.06.2015

Po sezonie najlepszym w historii Ślepska, ale też męskiej siatkówki w Suwałkach i województwie podlaskim, jakim było trzecie miejsce w I lidze spodziewano się, że w nowym sezonie w klubie dojdzie najwyżej do kilku korekt. Tymczasem, tuż po zakończeniu rozgrywek, z klubem pożegnał się trener Piotr Poskrobko (odszedł do grającego w PlusLidze AZS Olsztyn). Wynik zrobił swoje i do PlusLigi przechodzą kolejni siatkarze Ślepska.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 3

Wojciech Winnik w szóstce Krispol I ligi, a może być MVP

27.05.2015

Portal www.sportowefakty.pl wygrał szóstkę Krispol I ligi zakończonego sezonu 2014/2015, z której czytelnicy wybierają MVP sezonu. Z przyjemnością informujemy, że w wyjściowym składzie znalazł się kapitan Ślepska Suwałki, atakujący Wojciech Winnik. Na stronie trwa plebiscyt Czytelników na MVP sezonu.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 1

Tomasz(ek) Wasilewski wraca do Ślepska

26.05.2015

Tomasz Wasilewski (na zdjęciu z nr 5), grający na pozycji środkowego, wypożyczony przed rokiem ze Ślepska do II-ligowego Centrum Augustów, wraca do I-ligowca.

- Tomek dostał ode mnie sygnał, żeby czas wypożyczenia mija i pora wracać tam, skąd się wyszło – mówi Michał Wiszniewski, prezes Ślepska.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 2

ŚLEPSK SZUKA I TRENERA

25.05.2015

Klub Ślepsk Suwałki pożegnał się z dotychczasowym I trenerem Piotrem Poskrobko i szuka jego następcy.

- Chciałbym oficjalnie ogłosić, że nasz klub poszukuje kandydata na poprowadzenie naszego zespołu w nowym sezonie - mówi Michał Wiszniewski, prezes Ślepska. - Na dzisiejszy dzień rozmawiam z 3 osobami, z których 2 są dla mnie bardzo ciekawymi opcjami. Tak jak to mam w zwyczaju, poszukuję raczej młodych trenerów niż starszych, mocno doświadczonych. Uważam, że nasza cała organizacja, zarząd, osoby działające przy klubie to młodzi ludzie i nie wiem, czy znaleźli byśmy wspólny język z kimś o 20-30 lat starszym od nas. Na pewno na ten sezon szukam trenera z charyzmą, trenera, który będzie umiał szybko znaleźć znakomity kontakt z drużyną, trenera wymagającego i umiejącego wprowadzić zdrową, profesjonalną dyscyplinę. Takiego, za którym zawodnicy pójdą zawsze i wszędzie. Poszukuję trenera, który chciał by przyjść do nas na minimum 2 lata. Nie musi być mieć dużego doświadczenia w prowadzeniu drużyny na poziomie I ligi lub PLUS Ligi, ale wiedzę na temat siatkówki i sportowców, wiedzę na temat taktyki oraz treningów i, co oczywiście, wiedzę na temat ludzkiej psychologii i zachowań.  TO MUSI BYĆ !

Jeżeli ktoś działa w sposób jaki wymieniłem i widzi siebie w klubie Ślepsk Suwałki - zapraszam do wysłania kilku informacji na swój temat na adres mailowy klubu:

klub@slepsk.com.pl

Pozdrawiam

Prezes klubu Ślepsk Suwałki

Michał Wiszniewski

Nagrody i tort dla brązowych siatkarzy Ślepska, pożegnanie Piotra Poskrobko [zdjęcia]

22.05.2015

Spotkaniem w aquaparku siatkarze Ślepska pożegnali się z kibicami. Brązowych medalistów I ligi sezonu 2014/15 kibice pożegnali barwami i tortem, a prezydent Suwałk nagrodami przyznanymi przez władze miasta.

Szczególnie gorąco pożegnano Piotra Poskrobko, pierwszego trener a Ślepska, który w sezonie 2015/16 będzie drugim trenerem w PlusLigowym AZS Olsztyn.

FOTOGALERIA Z ZAKOŃCZENIA SEZONU - TUTAJ

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 4

Liga zakończona, czas podsumowań

19.05.2015

Emocje opadły, pora na pierwsze podsumowanie występów siatkarzy Ślepska w I-ligowym sezonie 2014/2015. Pełne podsumowanie zakończonego sezonu i plany na następny poznamy w czwartek o godz. 16.00 w czasie konferencji i spotkania z brązowymi medalistami w suwalskim Aquaparku.

Poniżej prezentujemy wstępną ocenę, jakiej w rozmowie z nami dokonał Michał Wiszniewski, prezes Ślepska.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 3

Victoria PWSZ Wałbrzych mistrzem I ligi

19.05.2015

Wygrywając w Nysie 3:1 (25:22, 19:25, 29:27, 25:18) ze Stalą AZS PWSZ siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych zdobyli złote medale i tytuł mistrza Krispol I ligi siatkarzy.

GRATULUJEMY

Przypomnijmy, że w półfinale Victoria PWSZ w rywalizacji do trzech zwycięstw wygrała 3:2 ze Ślepskiem Suwałki, który zdobył medal brązowy. 

www.bus-niemcy.pl - przewozy osób do Niemiec
przygotowane w 2010 roku przez www.augustyn