Aktualności serwisu. W menu rozwijanym (jeśli jest) znajdziesz lata, z których publikujemy zarchiwizowane wiadomości.

Po popłudniowym czwartkowym treningu siatkarze Ślepska dostali trzy dni wolne i rozjechali się do domów. To ostatni dla nich wolny weekend aż do świąt Bożego Narodzenia.

Zajęcia wznawiają w poniedziałek po południu, przed nimi w tym roku aż 10 spotkań, w tym sześć na wyjazdach. I to dalekich, bo do Wrześni, Świdnika, Krakowa, Zawiercia, Wałbrzycha, Szczecina, w sumie do przejechania ponad 7.000 kilometrów (łącznie w obie strony).

Pierwsze starcie za siatkarkami Salosu

28.10.2014

W niedzielę w pierwszym meczu Wojewódzkiej Ligi Kadetek prowadzone przez Krzysztofa Andrzejewskiego i Wojciecha Winnika dziewczyny z suwalskiego Salosu zmierzyły się z siatkarkami z Płociczna. Co prawda, spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla UKS Sprint Płociczno, jednak kilkuset kibiców na brak emocji nie narzekało.

FOTOGALERIA JOANNY HRYŃKO - TUTAJ

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 1

Niemoc Ślepska trwa

26.10.2014

Szósta kolejka i piąta porażka Ślepska w I lidze. Szósty mecz w Suwałkach ze Stalą AZS PWSZ Nysa (11 w I lidze) i pierwsza przegrana z tym rywalem na własnym parkiecie. Zamiast trzech punktów, na które zanosiło po wygraniu przez Ślepsk drugiego i trzeciego seta, po pięciu został tylko jeden.

Po wygranej z SMS PZPS I Spała w lidze i z Pekpolem Ostrołęka na jego terenie w PP, wydawało się, że Ślepsk łapie właściwy rytm. Okazało się, że tak jest ale tylko do połowy czwartego seta. Później było już gorzej, a w tie-breaku źle. Dlaczego?

Fotogaleria Marty Orłowskiej - TUTAJ

Ilość komentarzy: 3

Ślepsk, już z Makowskim, podejmuje Stal AZS PWSZ Nysa

25.10.2014

W sobotę o godz. 18.30 w 6. kolejce I ligi o drugie zwycięstwo walczyć będą siatkarze Ślepska Suwałki, już z Łukaszem Makowskim w składzie. Ich rywalem będzie zajmująca 5. miejsce w tabeli Stal AZS PWSZ Nysa.

Będzie to 11. ligowa konfrontacja tych drużyn, a 6. w Suwałkach. Ślepsk wygrał wszystkie mecze w swojej hali i raz na wyjeździe. Warto podtrzymać tę serię.

Ilość komentarzy: 8

Ligowy debiut siatkarek Salosu Suwałki

25.10.2014

Przed niespełna rokiem większość z dziewczyn rozpoczynała przygodę z siatkówką, uczyły się wszystkiego od podstaw. W niedzielę siatkarki Salosu Suwałki, podopieczne Krzysztofa Andrzejewskiego i Wojciecha Winnika, libero i atakującego I-ligowego Ślepska Suwałki, czeka pierwszy poważny sprawdzian, debiut w lidze wojewódzkiej kadetek.

O powstaniu sekcji siatkówki Salosu i ligowym debiucie z Krzysztofem Andrzejewskim rozmawia Ewa Mackiewicz

Ilość komentarzy: 2

w 6. kolejce Ślepsk podejmie Stal AZS PWSZ Nysa

23.10.2014

Po pięciosetowym boju Ślepsk w V rundzie PP

23.10.2014

W rozgrywkach o Puchar Polski siatkarze Pekpolu Ostrołęka po raz trzeci podejmowali Ślepsk Suwałki i po raz drugi przegrali. W środowy wieczór ulegli ekipie Piotra Poskrobko 2:3.

Suwalczanie w V rundzie (26.11.) podejmą KPS Siedlce. Ciekawostką jest to, że z ośmiu spotkań IV rundy gospodarze wygrali tylko dwa.

Zdjęcia Ewy Mackiewicz - TUTAJ

Łukasz Makowski trenuje ze Ślepskiem

21.10.2014

Od poniedziałku z siatkarzami Ślepska Suwałki trenuje Łukasz Makowski (na zdjęciu z nr. 10), rozgrywający, który w poprzednim sezonie bronił barw Ślepska.

Ilość komentarzy: 13

Szkoły Patronackie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

21.10.2014

Siatkarskie Ośrodki Szkolne wychodząc naprzeciw rosnącym zainteresowaniom siatkówką rozszerzają swoją działalność o Szkoły Patronackie.

Jest to propozycja dla dyrektorów i nauczycieli, którzy chcą w większym zakresie wprowadzić tą dyscyplinę do swojej szkoły i działać w zorganizowanym ogólnopolskim systemie opartym o Projekt S.O.S.
Zasady aplikowania do projektu oraz korzyści wynikające z działania w systemie - TUTAJ.

Puchar Polski. Pekpol pierwszy rywalem Ślepska

20.10.2014

W edycji Pucharu Polski 2014/2015 siatkarze Ślepska Suwałki włączą się do gry dopiero w IV rundzie. Ich rywalem będzie Energa Pekpol, a mecz rozegrany zostanie 22.10.14 (środa) o godz. 18.00 w Ostrołęce (hala im. Arkadiusza Gołasia ul. Traugutta 1).

Będzie to trzecia pucharowa potyczka tych drużyn i trzecia w ... Ostrołęce.

Przełamanie Ślepska [zdjęcia]

19.10.2014

Rewelacyjny beniaminek I ligi, kadeci z SMS PZPS I Spała tylko w pierwszym secie sobotniego meczu postraszył Ślepsk Suwałki.

W trzech pozostałych górą byli doświadczeni siatkarze Piotra Poskrobko, którzy przerwali serię czterech porażek i zdobyli pierwsze w tym sezonie trzy punkty. MVP meczu został Jakub Urbanowicz.

Ślepsk – SMS PZPS I Spała: mecz o honor

18.10.2014

Dla siatkarzy Ślepska Suwałki sobotni mecz z najmłodszą (średnia wieku 17,1 lat) drużyną I ligi jaką jest SMS PZPS I Spała to mecz o honor i pierwsze w sezonie zwycięstwo. Ale nie będzie to zadanie łatwe, bowiem w zespole gości zagra aż 8. aktualnych wicemistrzów Europy juniorów.

Prezes Ślepska Suwałki o sytuacji w klubie

16.10.2014

Poniżej prezentujemy oficjalne stanowisko Michała Wiszniewskiego, Prezesa MKS Ślepsk Suwałki

w sprawie sytuacji w klubie i gry drużyny

po czterech kolejkach I ligowego sezonu 2014/2015.

Ilość komentarzy: 10

W sobotę wicemistrzowie Europy zagrają w Suwałkach

16.10.2014

Relacja live - u nas od 16.50

W Siedlcach dobre złego początki

16.10.2014

Czwarty mecz i czwarta porażka Ślepska Suwałki, tylko jeden punkt na koncie i ostatnie miejsc w tabeli I ligi.

Czy może być jeszcze gorzej? Może, bo w sobotę przyjeżdża do Suwałk SMS Spała, najmłodsza drużyna w I lidze (średnia wieku poniżej 18 lat) z ośmioma aktualnymi wicemistrzami Europy juniorów w składzie.