Oficjalna strona pierwszoligowej drużyny siatkarskiej Œlepsk Suwałki

W przygotowaniu

#Nazwa drużynyM.P.
1AGH Kraków00
2AZS Częstochowa00
3KPS Siedlce00
4Krispol Września00
5Lechia Tomaszów Maz. 00
6Olimpia Sulęcin 00
7SKS Hajnówka00
8SMS PZPS Spała00
9Stal Nysa00
10Ślepsk00
11TSV Sanok00
12Victoria00

Reklama,
zaprzyjaźnione strony

Aktualności

Aktualności serwisu. W menu rozwijanym (jeśli jest) znajdziesz lata, z których publikujemy zarchiwizowane wiadomości.

Wersja do druku
Pokaż aktualności z roku:

Karol Rawiak zamienił Ślepsk na Nysę

21.06.2017

Kolejnym zawodnikiem ze srebrnej drużyny, którego w nowym sezonie nie zobaczymy już w barwach Ślepska jest Karol Rawiak. Jeden z najskuteczniejszych siatkarzy wicemistrza I ligi postanowił zmienić barwy klubowe i w sezonie 2017/18 zagra w zespole Stali AZS Nysa.


Karolowi dziękujemy za wkład w wicemistrzostwo, życzymy pwodzenia w nowym klubie i do zobaczenia w Suwałkach.

Nagrody dla Ślepska

18.06.2017

W sobotę podczas RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania odebraliśmy z rąk Prezydenta Miasta Czesława Renkiewicza nagrody i wyróżnienia. Gratulacje Adrian Hunek, Kamil Skrzypkowski, Mateusz Kuśmierz.

Tekst i fot. Beata Harasimowicz

Rusza Suwalska Akademia Siatkówki

16.06.2017

Dima Skoryy, były znakomity siatkarz, a dzisiaj szkoleniowiec wicemistrzów I ligi organizuje na lipiec i sierpień Suwalską Akademię Siatkówki Plażowej, do której na zajęcia na piaszczystych boiskach nad zalewem Arkadia zaprasza z dziewczęta i chłopców w wieku od 8 do 16 lat.

Dima Skoryy z Mostostalem K-K wicemistrzem Polski old boyów

12.06.2017

Z rozegranych w Kędzierzynie-Koźlu XII ORLEN Mistrzostw Polski Old Boyów w piłce siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego ze srebrnym medalem za wicemistrzostwo Polski w kat. + 35 lat wrócił do Suwałk Dima Skoryy.

Trener Ślepska zagrał w mistrzostwach w zespole Mostostalu Kędzierzyn-Koźle.

Paweł Filipowcz nowym libero Ślepska

10.06.2017

Ma 25 lat, urodził się w Radomiu i tam, w Czarnych, rozpoczynał siatkarską karierę. Wysoki, jak na libero, bo ma 189 cm wzrostu. W Ślepsku ponownie spotka się z wychowankiem Czarnych Kacprem Gonciarzem, który wraca do Suwałk.

To Paweł Filipowicz (nr. 15), który w sezonie 2017/18 w Ślepsku na pozycji libero zastąpi Krzysztofa Andrzejewskiego.

Krzysztof Andrzejewski opuszcza Ślepsk

07.06.2017

Po czterech sezonach spędzonych w Ślepsku Suwałki, sezonach w których był pierwszym libero, jednym z najlepszych na tej pozycji w I lidze, współtwórcą największych sukcesów w historii męskiej siatkówki w Suwałkach i województwie podlaskim (4, 3 i 2. miejsce) MKS Ślepsk opuszcza Krzysztof Andrzejewski.

zobacz więcej, skomentuj »»

Ilość komentarzy: 6

Wojciech Śliwowski w sztabie trenerskim Ślepska

06.06.2017

W nowym sezonie sztab trenerski Ślepska Suwałki będzie liczył trzy osoby. Są to pracujący od dwóch lat pierwszy trener Dima Skoryy, jego asystent i statystyk Mateusz Kuśmierz oraz nowa twarz coach mentalny Wojciech Śliwowski (na fot. z lewej), znany przed laty suwalski kierowca rajdowy, aktualnie biznesmen.

W. Śliwowski współpracował już z klubem w drugiej części sezonu 2016/17.

Ślepsk z Wojciechem Winnikiem i Kevinem Sasakiem w ataku

05.06.2017

Wojciecha Winnika kibicom Ślepska przedstawiać nie trzeba. To wychowanek SUKSS Suwałki, a obecnie prezes i atakujący wicemistrza I ligi.

Drugim atakującym, który w suwalskim zespole zastąpi Mateusza Lindę, będzie 20-letni Kevin Sasak (na fot. drugi z prawej, z nr. 11), w ostatnim sezonie MKS MDK Warszawa, mający na koncie występ w ... Asseco Resovii Rzeszów.

14 sezon Rudzewicza w Ślepsku, wraca Szczytkov

05.06.2017

Łukasz Rudzewicz jest bez wątpienia godnym naśladowania wzorem przywiązania do barw klubowych. Swoją przygodę z siatkówką zaczynał przed 13 laty w III ligowym Ślepsku, któremu był wierny przez te lata i pozostanie przez dwa kolejne, bo na tyle związał się z klubem nową umową.

Po rocznej grze w APP Krispol Września do Ślepska wraca Vitalij Szczytkov (na fot. z lewej).

10 mln zł z MSiT na budowę hali sportowej w Suwałkach

02.06.2017

Ta wiadomość ucieszy w Suwałkach nie tylko wszystkich kibiców, ale także sportowców, a zwłaszcza siatkarzy Ślepska Suwałki, którzy będą mogli rywalizować o awans do PlusLigi.

Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało miastu 10.000.000 zł dofinansowania do tej inwestycji. Niestety dotacja rozłożona jest na trzy lata, a aż 7.000.000 zł ma trafić do miasta w roku ... 2019.

Hunek zostaje, Lipiński i Linda odchodzą ze Ślepska

01.06.2017

Kolejnym, po Janie Lesiuku, zawodnikiem ze srebrnej drużyny Ślepska Suwałki, który uzgodnił warunki i zostaje nad Czarną Hańczą na sezon 2017/18 jest kapitan drużyny, środkowy bloku Adrian Hunek.

Z suwalskim klubem rozstają się rozgrywający Piotr Lipiński i atakujący Mateusz Linda, ale wraca rozgrywający Kacper Gonciarz.

Gonciu wraca do Ślepska

31.05.2017

Rozgrywający Kacper Gonciarz jest drugim, po Janie Lesiuku (przyjmujący), zawodnikiem który w sezonie 2017/18 będzie reprezentował barwy wicemistrza I ligi MKS Ślepsk Suwałki.

Gonciu wraca do Ślepska po roku spędzonym w plusligowym Cerrad Czarnych Radom. W Radomiu grał także były przyjmujący Ślepska Jakub Urbanowicz, który jest na liście poszukujących nowego klubu.

I liga. Skoryy, Kuśmierz i Lesiuk zostają w Ślepsku, ruszyła siatkarska karuzela

30.05.2017

W sezonie 2017/18 ekipę aktualnego wicemistrza I ligi poprowadzi ten sam duet trenerski Dima Skoryy, jako pierwszy trener i Mateusz Kuśmierz, jako asystent i statystyk. Warunki pozostania w Ślepsku uzgodnił też Jan Lesiuk (na fot. z nr. 6).

Sportowy piknik z siatkarzami Ślepska [zdjęcia]

28.05.2017

Siatkarze wicemistrza I ligi Ślepska Suwałki byli gośćmi sportowego pikniku „Sport łączy pokolenia” zorganizowanego z okazji 15 Podlaskich Dni Rodziny przez Placówkę Oświatowo-Wychowawczą w Suwałkach.

Fotogaleria z pikniku - TUTAJ

Siatkarze Ślepska na pikniku rodzinnym w SOS-W nr 1

26.05.2017

„...Uśmiechaj się, do każdej chwili uśmiechaj, na dzień szczęśliwy nie czekaj, bo kresu nadejdzie czas, nim uśmiechniesz się chociaż raz” – to słowa z refrenu piosenki „Człowieczy los” śpiewnej przez Annę German, słowa które oddają to co działo się na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Suwałkach.

Na tej imprezie uśmiech nie znikał z ust i oczu wszystkich: dzieci i ich opiekunów, animatorów, sportowców m.in. siatkarzy Ślepska Suwałki.

Więcej zdjęć - TUTAJ

www.bus-niemcy.pl - przewozy osób do Niemiec
przygotowane w 2010 roku przez www.augustyn