Oficjalna strona pierwszoligowej drużyny siatkarskiej Œlepsk Suwałki
2
SMS PZPS SpałaAGH Kraków
07:10.17
2
Krispol WrześniaVictoria PWSZ Wałbrzych
07:10.17
2
Exact Systems Norwid CzęstochowaTSV Sanok
07:10.17
2
Lechia Tomaszów Maz. Stal Nysa
07:10.17
2
Olimpia Sulęcin KPS Siedlce
07:10.17
2
ŚlepskAZS Częstochowa
07:10.17
1
AZS CzęstochowaSMS PZPS Spała
30.09.2017
1
ŚlepskOlimpia Sulęcin
29.09.2017 g. 18:00
1
KPS SiedlceLechia Tomaszów Maz.
30.09.2017
1
TSV SanokKrispol Września
30.09.2017
1
Stal NysaExact Systems Norwid Częstochowa
30.09.2017
1
Victoria PWSZ WałbrzychAGH Kraków
30.09.2017
#Nazwa drużynyM.P.
1AGH Kraków00
2AZS Częstochowa00
3KPS Siedlce00
4Krispol Września00
5Lechia Tomaszów Maz. 00
6Olimpia Sulęcin 00
7Victoria PWSZ Wałbrzych00
8SMS PZPS Spała00
9Stal Nysa00
10Ślepsk00
11TSV Sanok00
12Exact Systems Norwid Częstochowa00

Reklama,
zaprzyjaźnione strony

Ślepsk – Winnica VC 3:2 – jest o czym myśleć

12.09.2017

 W rozegranym w poniedziałek meczu sparingowym siatkarze Ślepska Suwałki pokonali 3:2 (25:23, 25:23, 14:25, 23:25, 25:17) czołowy zespół Ukrainy Winnica VC. Przypomnijmy, że w sobotę, w meczu w ramach VIII Memoriału Józefa Gajewskiego, suwalczanie wygrali z tym rywalem 3:0.

 - To był bardzo pożyteczny i zwycięski sparing, który pokazał nam gdzie jesteśmy, jakie elementy powinniśmy doskonalić, a nad jakimi jeszcze solidnie popracować. Jest o czym myśleć – poniedziałkowe spotkanie podsumował Dima Skoryy, trener Ślepska.

Ślepsk zagrał w następujących ustawieniach:
I set: Sapiński, Szarek, Gonciarz, Winnik, Hunek, Skrzypkowski – Filipowicz
II set: Sapiński, Saak, Szarek, Szczytkow, Hunek, Skrzypkowksi – Krupiński
III set: Sapiński, Gonciarz, Sasak, Laskowski, Szarek, Rudziewcz/Hunek – Krupiński
IV set: Sapiński, Laskowski, Lesiuk, Szarek, Rudzewicz, Gonciarz/Szczytkow – Krupiński
V set: Sapiński, Lesiuk, Laskowski, Szarek, Rudzewicz, Gonciarz/Szczytkow - Krupiński

Najbliższy weekend siatkarze Ślepska spędzą na Łotwie, gdzie w Daugapilis zagrają w

Zigismunda Grigoļunoviča
Memory Cup
16. – 17. 09. 2017. Kandavas str. 17 A, DAUGAVPILS

Program:
16.09.2017

13.00 DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE - EMI SM DUBYSA (LITHUANIA)
15.00 Ślepsk Suwałki (POLAND) - EMI SM DUBYSA (LITHUANIA)
17.00 Ślepsk Suwałki (POLAND)– BIOLARS/JELGAVA

19.00 OPENING OF THE TOURNAMENT
20.00 DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE - BIOLARS/JELGAVA

17.09.2017

12.00 BIOLARS/JELGAVA - EMI SM DUBYSA (LITHUANIA)
14.00 DAUGAVPILS UNIVERSITĀTE - Ślepsk Suwałki (POLAND)
15.30 AWARDING CEREMONY

Fot. Justyna Kwiatkowska

Wersja do druku

Skomentuj:

Temat:
Treść komentarza:
Podpis:
SmodCode

Brak komentarzy

« inne aktualności
www.bus-niemcy.pl - przewozy osób do Niemiec
przygotowane w 2010 roku przez www.augustyn