Oficjalna strona pierwszoligowej drużyny siatkarskiej Œlepsk Suwałki
10
TSV SanokMKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
25.11.
10
ŚlepskExact Systems Norwid Częstochowa
25.11. g. 16:00
10
SMS PZPS SpałaOlimpia Sulęcin
25.11. g.18:00
10
AZS CzęstochowaLechia Tomaszów Maz.
25.11. g.17:00
10
KPS SiedlceKrispol Września
25.11. g. 17:00
10
Stal NysaAGH Kraków
25.11. g.18:00
9
AGH KrakówKPS Siedlce
1:3 (19:25, 25:23, 18:25, 27:29)
9
Exact Systems Norwid CzęstochowaAZS Częstochowa
3:2 (25:18, 24:26, 25:20, 23:25, 15:13)
9
Lechia Tomaszów Maz. Olimpia Sulęcin
3:0 (25:23, 25:18, 25:19)
9
Krispol WrześniaŚlepsk
3:1 (25:20, 25:21, 20:25, 25:22)
9
TSV SanokSMS PZPS Spała
3:2 (25:17, 21:25, 25:19, 22:25, 15:13)
9
MKS Aqua-Zdrój WałbrzychStal Nysa
1:3 (25:23, 23:25, 12:25, 20:25)
#Nazwa drużynyM.P.
1Krispol Września921
2Lechia Tomaszów Maz. 920
3Stal Nysa918
4Ślepsk918
5KPS Siedlce917
6Exact Systems Norwid Częstochowa917
7AZS Częstochowa916
8AGH Kraków916
9TSV Sanok912
10MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych96
11SMS PZPS Spała91
12Olimpia Sulęcin 90

Reklama,
zaprzyjaźnione strony

Przez Ślepsk do Plus Ligi

14.11.2017

W sezonie 2017/18 w rozgrywkach siatkarskiej ekstraklasy w sześciu drużynach Asseco Resovia Rzeszów, BBTS Bielsko-Biała, Cerrad Czarni , Jastrzębski Węgiel, ONICO Warszawa, PGE Skra Bełchatów, nie ma zawodników którzy mają za sobą występy w Ślepsku Suwałki. W pozostałych 10 znaleźliśmy aż 13 siatkarzy znany z występów w suwalskiej drużynie.

Nie wszyscy grają w podstawowych składach, ale Ci którzy wychodzą na parkiet prezentują się dobrze, a nawet, jak prezentowany na zdjęciu Bartek Kluth (nr 2) bardzo dobrze.

Fot. www.plusliga.pl

Poniżej wyniki weekendowej kolejki Plus Ligi i dorobek eks suwalskich zawodników:

Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2:3

Indykpol AZS Olsztyn
Łukasz Makowski (rozgrywający) -
Adrian Buchowski (przyjmujący) - 8 pkt.

Trefl Gdańsk
Jan Tomczak -

Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 2:3

Cuprum
Przemysław Smoliński (środkowy) - 8 pkt.

Asseco Resovia Rzeszów
-

Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0

Łuczniczka
Jakub Rohnka (przyjmujący) 14

AV Warta
Łukasz Kaczorowski (atakujący) 3
Krzysztof Andrzejewski (L)

PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa 3:0
PGE Skra Bełchatów

-
ONICO Warszawa
-

MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała 3:1

MKS Będzin
Artur Ratajczak (środkowy) 11
Jakub Peszko (przyjmujący) –


BBTS Bielsko-Biała

-

Espadon Szczecin - Dafi Społem Kilece 3:0
Espadon
Bartłomiej Kluth (atakujący) 16

Dafi Społem Kilece
Mariusz Schamlewski
(środkowy) -

GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przełożony na 21.11.

GKS
Rafał Sobański (przyjmujący)

ZAKSA
Krzysztof Zapłacki (przyjmujący)


Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel - przełożony na 29.11.

Cerrad Czarni
-
Jastrzębski Węgiel

-

www.plusliga.pl

Wersja do druku

Skomentuj:

Temat:
Treść komentarza:
Podpis:
SmodCode

Brak komentarzy

« inne aktualności
www.bus-niemcy.pl - przewozy osób do Niemiec
przygotowane w 2010 roku przez www.augustyn