Aktualności

Morsy z Klubu Kibica zapraszają ...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się w meczu 3. kolejki z Indykpolem AZS Olsztyn! Najbliższy mecz biało-niebieskich odbędzie się w niedzielę (17 października) o godzinie 20:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. To nieoficjalne derby północno-wschodniej Polski, a to sprawia, że warto pojawić się na trybunach w klubowych barwach. Bilety na mecz z Indykpolem AZS Olsztyn dostępne są na: slepsk.ticketsoft.pl.

Na spotkanie zapraszają Tomasz Samulewicz oraz Kamil Wilczewski z Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki… w bliskim sąsiedztwie natury! 🙂

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Odwiedź Sklep Kibica przed derba...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się w meczu 3. kolejki z Indykpolem AZS Olsztyn! Najbliższy mecz biało-niebieskich odbędzie się w niedzielę (17 października) o godzinie 20:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. To nieoficjalne derby północno-wschodniej Polski, a to sprawia, że warto pojawić się na trybunach w klubowych barwach. Wszystkie niezbędne elementy prawdziwego miłośnika Ślepska Malow Suwałki dostępne będą w stacjonarnym Sklepie Kibica, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. 

Bilety na mecz z Indykpolem AZS Olsztyn dostępne są na: slepsk.ticketsoft.pl.

Na wszystkich kibiców biało-niebieskich będą czekały gadżety z najnowszej kolekcji na sezon 2021/2022 i nie tylko:

– Repliki koszulek meczowych od rozmiaru 92 (dziecięcy) do XL,
– Najnowsze koszulki treningowe,
– Szaliki na sezon 2021/2022,
– Rękawiczki zimowe,
– Czapki zimowe,
– Worki,
– Torby, tzw. “nerki”,
– Eleganckie parasole,
– Proporczyki

Przy zakupach o wartości powyżej 50 zł do zamówienia dołączane będą klubowe skarpetki, natomiast przy zakupach powyżej 100 zł klubowy szalik z sezonu 2020/2021.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Porozumienie na rzecz rozwoju si...

W czwartkowy (14.10) poranek, w Urzędzie Miejskim w Suwałkach, podpisano porozumienie, którego celem jest dalszy rozwój suwalskiej siatkówki. Sygnatariuszami dokumentu byli Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, Wojciech Winnik oraz Roman Kaleta, przedstawiciele Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki. Sp. z o.o., Łukasz Rudzewicz ze Stowarzyszenia Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki oraz Bartosz Jasiński, trener Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki. 

Podpisanie porozumienia jest początkiem spójnego procesu metodyczno-dydaktycznego, którego jednym z głównych elementów jest utworzenie tzw. “modelu mistrza”. Zapowiedziano również m.in. utworzenie drużyny SUKSS Ślepsk Malow Suwałki, która ma być sportowym zapleczem klubu występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ważnym elementem porozumienia jest również współpraca stron podpisujących dokument w zakresie kompleksowej organizacji meczów SUKSS Ślepsk Malow Suwałki w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”.

– Spotkaliśmy się w Urzędzie Miasta Suwałki, aby podpisać porozumienie, w którym określono konkretne zadania. Mają one na celu systematyczne podnoszenie jakości sportu w mieście. W naszej ocenie należy przekazywać lokalnej młodzieży najlepsze bodźce do uprawniania siatkówki i nie tylko. Wierzymy, że zaangażują się w ten projekt młodzi ludzie, którzy w przyszłości będą stanowili o sile zespołu występującego w Pluslidze. Rozwój sportu w mieście jest bardzo widoczny – mówił Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk.

Podpisanie porozumienia skomentował również Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.:

– Wyciągnięte wnioski z ubiegłych lat pozwoliły opracować nowy model współpracy w zakresie porozumienia. Pojawiły się nowe pomysły. Warto podkreślić, że najstarsza grupa Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki trenuje w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”, gdzie ma styczność z zawodnikami grającymi w PlusLidze. To z pewnością dla tych młodych ludzi ważny czynnik motywacyjny, który ułatwi ich dalszy rozwój. Kładziemy duży nacisk na integrację siatkarskiego środowiska, m.in. poprzez organizację licznych turniejów siatkówki, których w ostatnim czasie nie brakowało – mówi Winnik.

Warto przypomnieć, że młodzi siatkarze Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki powrócili z rozegranych w sierpniu 2021 roku Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy Of Moving z dwoma złotymi medalami. Podopieczni trenerów Bartosza Jasińskiego i Artura Łabacza zwyciężyli w kategoriach “czwórek” i “dwójek” chłopców.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Sprzedaż biletów na derby północ...

Emocje po kapitalnym, sobotnim (09.10) meczu biało-niebieskich z LUK Lublin jeszcze nie opadły, a przed nami kolejne, fantastyczne widowisko z udziałem najlepszych kibiców w Polsce! Mecz Indykpolem AZS Olsztyn to nieoficjalne derby północno-wschodniej Polski. Jesteśmy przekonani, że Wasz głośny i bardzo gorący doping poprowadzi zespół do kolejnego zwycięstwa w PlusLidze, bo #RazemMożemyWięcej!

Zarezerwuj niedzielny (17.10) wieczór na bliskie spotkanie z #LigąMistrzówŚwiata i baw się razem z nami!

Dodatkowym, pozytywnym aspektem jest fakt, że Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. otrzymał gwarancję prawidłowego działania systemu sprzedaży biletów, dzięki czemu wspólne przeżywanie wielkich, sportowych emocji w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o planowanym rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz 3. kolejki z Indykpolem AZS Olsztyn. Sprzedaż biletów w formie elektronicznej rozpocznie się we wtorek, 12 października, o godzinie 17:00 na stronie: https://slepsk.ticketsoft.pl.

Bilety będą dostępne również w dniu meczowym, na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu 3. kolejki z Indykpolem AZS Olsztyn, w kasie biletowej, zlokalizowanej w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”.

Warto dodać, że ceny biletów na mecze ligowe Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 nie uległy zmianie, a wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem: kliknij tutaj, aby przejść do strony z cenami!

WAŻNE! Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Zakup biletów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 jest jednoznaczny z zaakceptowaniem treści regulaminów:

– Sprzedaży: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.
– Imprezy masowej: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.
– Sanitarno-Epidemiologicznego: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Efektownie i efektywnie!

Sobotni (09.10) wieczór przyniósł efektowne zwycięstwo Ślepska Malow Suwałki przed własną publicznością. W meczu 2. kolejki PlusLigi biało-niebiescy pokonali LUK Lublin, tegorocznego beniaminka, bez straty seta. Warto dodać, że było to pierwsze, ligowe spotkanie w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” w sezonie 2021/2022. MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu został Bartłomiej Bołądź, atakujący gospodarzy, który zdobył 18 punktów.

Drużyną, która lepiej rozpoczęła wieczorny mecz w Suwałkach, był zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Kowala. Po kilku minutach zrobiło się 5:2 na korzyść gospodarzy. Dobrze w pierwszym fragmencie spotkania prezentowali się Andreas Takvam i Piotr Łukasik. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki popisywali się skutecznością w każdym elemencie gry. Lublinianie mieli natomiast sporo problemów w przyjęciu. Upływający czas był bezlitosny dla beniaminka z Lublina, bowiem kolejne akcje przynosiły biało-niebieskim systematyczne powiększanie przewagi, do stanu 15:9. Goście nie składali jednak broni i głównie za sprawą Jakuba Wachnika i Grzegorza Pająka przewaga biało-niebieskich stopniała do trzech punktów. Wtedy do głosu doszli Bartłomiej Bołądź i Piotr Łukasik, którzy imponująco prowadzili grę gospodarzy. Premierową partię zakończył atak Adriana Buchowskiego, przyjmującego Ślepska Malow Suwałki.

W drugim secie obraz rywalizacji nie zmienił się. Suwalczanie nie pozwalali gościom z Lublina na rozwinięcie skrzydeł. Po drugiej stronie siatki dwoił się i troił Bartosz Filipiak, atakujący gości, ale tego dnia nie było to wystarczające na dobrze dysponowanych gospodarzy. Biało-niebiescy, niesieni gorącym dopingiem publiczności, rozkręcali się nie tylko w polu zagrywki, ale również w ofensywie, gdzie koncertowo grał Bartłomiej Bołądź, wybrany później najlepszym zawodnikiem spotkania. Trener Dariusz Daszkiewicz, szkoleniowiec beniaminka PlusLigi, szukał rozwiązań do przełamania niemocy swoich podopiecznych. Na placu gry pojawili się m.in. Wojciech Włodarczyk oraz Igor Gniecki, debiutujący w najwyższej klasie rozgrywkowej. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki nie pozwolili jednak gościom na odbudowę i podwyższyli prowadzenie w meczu. Dodatkowo asem serwisowym popisał się Łukasz Rudzewicz, który zakończył drugą partię.

Trzeci set przyniósł nadzieję kibicom z Lublina, bowiem ich zespół prowadził już 9:6, ale gospodarze odzyskali kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i szybko wyrównali. Duży w tym udział miał Cezary Sapiński, który dobrze spisywał się w polu serwisowym. Biało-niebiescy powrócili do dyspozycji z pierwszych dwóch setów i z biegiem czasu zbudowali bezpieczną przewagę, której nie oddali już do końca meczu. Pierwszy, domowy mecz w sezonie 2021/2022 zakończyła kapitalna wymiana, w której pierwsze skrzypce zagrał Mateusz Czunkiewicz, libero Ślepska Malow Suwałki. Charyzmatyczny zawodnik popisał się efektownymi, a co najważniejsze skutecznymi obronami, dzięki którym Piotr Łukasik zamknął spotkanie punktowym atakiem.

Zwycięstwo z LUK Lublin komentują Mateusz Czunkiewicz, Adrian Buchowski oraz Bartłomiej Bołądź, który zdobył pierwszą statuetkę MVP w sezonie 2021/2022:


Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 3:0 (25:19, 25:16, 25:22)

Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (13), Bołądź (18), Takvam (9), Buchowski (8), Sapiński (9), Tuaniga, Czunkiewicz (libero) oraz Rudzewicz (1), Smoliński.
LUK Lublin: Nowakowski (1), Wachnik (6), Katić (8), Filipiak (13), Sobala (7), Pająk (4), Watten (libero) oraz Romać, Stajer, Gniecki, Włodarczyk (3).

MVP: Bartłomiej Bołądź

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego.

Aktualności

Stanowisko firmy Ticketsoft Sp z...

__
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Komunikat dotyczący ponownego ro...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że ponowne rozpoczęcie sprzedaży elektronicznej biletów na sobotni mecz 2. kolejki PlusLigi z LUK Lublin zostało przesunięte na 8 października (piątek), na godzinę 13:00, z uwagi na przedłużającą się procedurę wznowienia działania systemu sprzedaży biletów.

Zgodnie z informacją uzyskaną od dostawcy usługi rozpoczęto procedurę zwrotu środków za wszystkie anulowane dotychczas transakcje. Apelujemy o zachowanie wiadomości mailowych potwierdzających zakup i anulowanie Państwa zamówień celem ewentualnych wyjaśnień i reklamacji.

Dobro i zadowolenie kibiców Ślepska Malow Suwałki są dla nas najważniejsze. Przepraszamy za wynikłe utrudnienia i liczymy na zrozumienie środowiska kibiców Ślepska Malow Suwałki zaistniałej sytuacji.

Link do systemu sprzedaży biletów: https://slepsk.ticketsoft.pl
__
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Komunikat dotyczący awarii syste...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że w związku z wystąpieniem problemów niewynikających z bezpośrednich działań klubu, a powstałych po stronie operatora systemu sprzedaży, wszystkie zrealizowane zamówienia dotyczące sprzedaży biletów na mecz z LUK Lublin zostały anulowane, a środki będą zwrócone na Państwa konta w całości jeszcze dziś, bez potrącenia jakichkolwiek prowizji. Zgodnie z informacją uzyskaną od operatora systemu sprzedaży biletów prawidłowe działanie usługi zostanie przywrócone w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut. Po upływie wskazanego czasu i pojawieniu się wydarzenia w systemie należy dokonać ponownego zamówienia na stronie systemu sprzedaży: https://slepsk.ticketsoft.pl. 

Apelujemy o zachowanie wiadomości mailowych potwierdzających zakup i anulowanie Państwa zamówień celem ewentualnych wyjaśnień i reklamacji. O ponownym uruchomieniu sprzedaży elektronicznej biletów poinformujemy w kolejnym komunikacie.

Prosimy o bieżące śledzenie mediów społecznościowych klubu celem informacji dotyczącej możliwości ponownego zakupu biletu. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa zrozumienie ‼ #RazemMożemyWięcej
__
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Sprzedaż biletów na mecz z Lubli...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o planowanym rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz 2. kolejki z LUK Lublin, który zainauguruje sezon 2021/2022 PlusLigi w Suwałkach.

Sprzedaż biletów w formie elektronicznej rozpocznie się 7 października o godzinie 17:00 na stronie: https://slepsk.ticketsoft.pl.

Bilety będą dostępne również w kasie biletowej, w dniu meczowym, na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu 2. kolejki z LUK Lublin, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. 

Warto dodać, że ceny biletów na mecze ligowe Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 nie ulegają zmianie, a wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem: kliknij tutaj, aby przejść do strony z cenami!

Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Zakup biletów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 jest jednoznaczny z zaakceptowaniem treści regulaminów:

– Sprzedaży: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.
– Imprezy masowej: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.
– Sanitarno-Epidemiologicznego: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.

Zapraszamy również do wspólnego kibicowania w naszej nowej strefie kibica, która powstała we wspołpracy z “Kuchnią Tatarską u Alika” i mieści się przy ul. Zastawie 42 w Suwałkach.

Warto dodać, że każdy kibic, który w dniu meczowym pojawi się w restauracji w klubowych barwach, otrzyma 10% rabatu na dania z karty.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego.

Aktualności

Ogólnopolski Turniej Młodzików o...

Młodzi siatkarze AZS UWM Olsztyn zwyciężyli w I Ogólnopolskim Turnieju Młodzika o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki. Zawody rozegrano w dniach 1-2 października 2021 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. 

W dwudniowych zmaganiach wystartowało 93 zawodników, którzy wzięli udział w aż 21 spotkaniach. Sprawne przeprowadzenie turnieju było możliwe dzięki organizacji trzech boisk meczowych. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć m.in. AZS UWM Olsztyn, BAS Białystok, ISKRA Warszawa, SMS Ostróda / IKS Atak Elbląg, Tytanów Białystok oraz SUKSS Suwałki, gospodarzy rozgrywek, którzy wystawili do walki dwie drużyny. Warto wspomnieć, że drugi zespół SUKSS Suwałki wystąpił w I Ogólnopolskim Turnieju Młodzika o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki poza klasyfikacją, z uwagi na wycofanie się jednej ze zgłoszonych drużyn. To sprawia, że ostatecznie sklasyfikowano sześć zespołów.

Tytuł mistrzowski I Ogólnopolskiego Turnieju Młodzika o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki trafił w ręce siatkarzy AZS UWM Olsztyn, którzy pokonali w wielkim finale Tytanów Białystok i zwyciężyli w premierowej edycji wydarzenia. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy SMS Ostróda / IKS Atak Elbląg. Tuż za podium zakończył zmagania SUKSS Suwałki.

Organizatorzy przewidzieli również nagrody indywidualne.

MVP, czyli najlepszym zawodnikiem I Ogólnopolskiego Turnieju Młodzika o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki, został Jakub Sienkiewicz z AZW UWM Olsztyn. Najlepszym przyjmującym zawodów wybrano Macieja Moszczyńskiego, również ze zwycięskiej drużyny z Olsztyna. Nagroda dla najlepszego atakującego turnieju trafiła natomiast do Mateusza Bożejewicza z SMS Ostróda / IKS Atak Elbląg. Najlepszym rozgrywającym został Maurycy Ciećwierz z Tytanów Białystok, a najlepszym środkowym Kacper Domalewski z SUKSS Suwałki.

Nagroda dla najlepszego szkoleniowca powędrowała do Sergiusza Skalskiego, który poprowadził do zwycięstwa AZS UWM Olsztyn.

Warto wspomnieć o składzie sędziowskim, który zadbał o sprawne przeprowadzenie turnieju: Marek Hanc, Bartosz Tomczyk oraz Piotr Staniszewski.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom dwudniowych zmagań za wspaniałą rywalizację!

Klasyfikacja końcowa I Ogólnopolskiego Turnieju Młodzika o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki:

1. AZS UWM Olsztyn
2. Tytani Białystok
3. SMS Ostróda / IKS ATAK Elbląg
4. SUKSS Suwałki
5. ISKRA Warszawa
6. BAS Białystok

SUKSS Suwałki II – poza klasyfikacją

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego.

 

Aktualności

Inauguracyjna porażka w dobrym s...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 1. kolejki PlusLigi z Aluronem CMC Wartą Zawiercie 1:3 (23:25, 25:23, 23:25, 21:25). MVP spotkania został Uroš Kovačević, serbski przyjmujący gospodarzy, który zanotował aż 25 punktów. W ekipie biało-niebieskich kapitalne zawody rozegrał Bartłomiej Bołądź, zdobywca 27 punktów.

Ślepsk Malow Suwałki rozpoczął spotkanie z większym animuszem. Biało-niebiescy systematycznie powiększali swoją przewagę, doprowadzając do stanu 16:12. Suwalczanie doskonale prezentowali się w elemencie bloku, gdzie prym wiódł Andreas Takvam, środkowy Ślepska Malow Suwałki. Był to bardzo ważny moment premierowej odsłony, bowiem za sprawą doskonałej gry m.in. Uroša Kovačevicia zawiercianie odrobili straty i do końca seta nie pozwolili gościom na ucieczkę. Pierwszą partię zakończyła zepsuta zagrywka po stronie biało-niebieskich.

Drugi set miał dość podobny przebieg. To podopieczni trenera Igora Kolakovicia musieli gonić wynik. W końcówce drugiej odsłony wisiała w powietrzu powtórka wydarzeń z pierwszego seta, kiedy to suwalczanie roztrwonili przewagę. Tak się jednak nie stało, a Ślepsk Malow Suwałki wyrównał stan meczu. Warto wspomnieć, że w ekipie biało-niebieskich prym wiedli Bartłomiej Bołądź i Piotr Łukasik.

Trzeci set to kolejny epizod prawdziwej, siatkarskiej bitwy. Obie drużyny walczyły cios za cios, ale od pewnego momentu zawiercianie zaczęli budować swoją przewagę, m.in. poprzez serię błędów po stronie podopiecznych trenera Andrzeja Kowala. Dobre wejście zanotował Piotr Orczyk, przyjmujący Aluronu CMC Warty Zawiercie, który zastąpił Facundo Conte, nowego zawodnika zespołu z Zawiercia. Kolejną, emocjonującą partię zakończył as serwisowy Miguela Tavaresa, rozgrywającego gospodarzy.

Kibice zgromadzeni w hali w Zawierciu, mimo wielu okazji biało-niebieskich i trzymających w napięciu akcji, nie byli świadkami tie-break’a. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki starali się dotrzymywać kroku zawiercianom, ale w końcówce czwartej partii gospodarze kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń i ostatecznie zwyciężyli 3:1.

– Zabrakło nam lewego skrzydła – powiedział po zakończeniu meczu Andrzej Kowal, trener Ślepska Malow Suwalki, który komplementował swój zespół:

Piotr Łukasik, przyjmujący biało-niebieskich, który zdobył w meczu 15 punktów, żałował straconej szansy na zwycięstwo w pierwszym secie, która mogła odmienić losy spotkania:

Kolejny mecz siatkarzy Ślepska Malow Suwałki odbędzie się już 9 października o godzinie 20:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Będzie to pierwsze, ligowe spotkanie z udziałem publiczności od 28 lutego 2020 roku, kiedy to biało-niebiescy zmierzyli się z Cerradem Eneą Czarnymi Radom. Rywalizacja z beniaminkiem PlusLigi będzie transmitowana na antenie Polsatu Sport.


Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (25:23, 23:25, 25:23, 25:21)

Aluron CMC Warta Zawiercie: Konarski (9), Zniszczoł (11), Conte (4), Niemiec (4), Cavanna (2), Kovacević (25), Żurek (libero) oraz Malinowski (3), Tavares (2), Orczyk (11), Rajsner.
Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (15), Bołądź (25), Takvam (13), Buchowski (3), Sapiński (8), Tuaniga (4), Czunkiewicz (libero) oraz Laskowski, Klinkenberg (3), Ziobrowski, Halaba, Smoliński.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego.

Aktualności

Ostatnie karnety na sezon 2021/2...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że w sprzedaży otwartej pozostało już tylko 100 karnetów, obejmujących mecze rundy zasadniczej PlusLigi oraz Pucharu Polski w sezonie 2021/2022!

Zgodnie z treścią ostatniego komunikatu (dostępnego pod tym adresem) otwarta sprzedaż karnetów na mecze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęła się 29 września 2021 roku, w siedzibie klubu przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach.

Dalsza sprzedaż karnetów odbywać się będzie stacjonarnie w dniach 1 października w godzinach 12:00-15:00 oraz 4 października w godzinach 12:00-16:00, również w siedzibie klubu przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach.

Cennik:

Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie i zapraszamy do kibicowania w najbliższych meczach biało-niebieskich:

Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki • 3 października 2021 • 14:45 • transmisja meczu w Polsat Sport • mecz wyjazdowy 

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin • 9 października 2021 • 20:30 • transmisja meczu w Polsat Sport • mecz domowy

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego.

Aktualności

Firma T.C. Witkowski przedłużyła...

Firma T.C. Witkowski z siedzibą w Olecku pozostaje w biało-niebieskiej drużynie na kolejny sezon!

O profilach jej działalności i początkach funkcjonowania opowiada Krzysztof Witkowski, właściciel T.C. Witkowski.

Zapraszamy do oglądania i bardzo dziękujemy firmie T.C. Witkowski za wsparcie!

Lokalizacja firmy T.C. Witkowski: kliknij tutaj, aby przenieść się do map.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Drugi sparing z Czarnymi bez str...

Siatkarze Ślepsk Malow Suwałki zwyciężyli w drugim meczu kontrolnym z Cerradem Enea Czarnymi Radom 4:0 (26:24, 25:19, 25:20, 25:13). Spotkanie rozegrano w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” bez udziału publiczności.

Obie ekipy zameldowały się na parkiecie w odmienionych składach, a swoje szanse otrzymali zawodnicy, którzy w piątkowym (24.09) sparingu w Olecku pojawiali się w nieco mniejszym wymiarze. Wśród podopiecznych trenera Andrzeja Kowala mogliśmy zobaczyć m.in. Jakuba Ziobrowskiego, Pawła Halabę i Łukasza Rudzewicza, natomiast Jakub Bednaruk, szkoleniowiec gości z Radomia, wytypował do gry m.in. Daniela Gąsiora i Wiktora Nowaka. Początek pierwszego seta to wyrównana gra z obu stron. Z każdą minutą biało-niebiescy rozwijali jednak skrzydła, a tym samym odskoczyli “Wojskowym” na trzy punkty. Nie trwało to jednak długo, bowiem w końcówce pierwszej partii, przy wyniku 20:20, rywalizacja się mocno wyrównała i o zwycięstwie biało-niebieskich w premierowej odsłonie drugiego sparingu zadecydowała gra na przewagi. W drugim secie siatkarze Ślepska Malow Suwałki zaczęli w pełni kontrolować przebieg spotkania. Bardzo skuteczna gra Jakuba Ziobrowskiego oraz świetna postawa całego zespołu w elemencie bloku pozwoliła biało-niebieskim systematycznie budować przewagę i doprowadzić do stanu 16:11, a następnie 21:16 i później spokojnego zwycięstwa w secie. Trzecia odsłona była bliźniaczo podobna do poprzedniej. Od początku seta gospodarze mocno naciskali na przyjezdnych i konsekwentnie zatrzymywali blokiem rywali z Radomia. Na nic zdały się dobre próby Jose Ademara Santany, który tego dnia pojawił się na parkiecie w pełnym wymiarze czasu. Bezpieczna, kilkupunktowa przewaga Ślepska Malow Suwałki utrzymała się do końca trzeciej partii. W dodatkowej, czwartej partii rozegranej w porozumieniu obu drużyn, na boisku dzielili i rządzili biało-niebiescy, którzy w pewnym momencie prowadzili już 16:7, aby finalnie zamknąć spotkanie zwycięstwem w ostatniej odsłonie do 13 punktów.

Dwudniową rywalizację z Radomiem skomentował Mateusz Kuśmierz, drugi trener Ślepska Malow Suwałki.

Zapraszamy do oglądania najnowszego materiału:


Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom 4:0 (26:24, 25:19, 25:20, 25:13)

Ślepsk Malow Suwałki: Ziobrowski (20), Tuaniga (4), Rudzewicz (7), Buchowski (18), Halaba (14), Smoliński (8), Czunkiewicz (libero) oraz Bołądź (2), Makowski.

Cerrad Enea Czarni Radom : Gąsior (12), Santana (14), Parkinson (11), Nowak (1), Rusin (9), Sadkowski (3), Masłowski (libero) oraz Kędzierski.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

eLEGAnckie zwycięstwo biało-nieb...

Ślepsk Malow Suwałki zwyciężył w pierwszym meczu kontrolnym z Cerradem Enea Czarnymi Radom 3:2 (25:22, 25:21, 16:25, 22:25, 18:16). Spotkanie rozegrano w Hali Widowiskowo-Sportowej “Lega” w Olecku przy niemal pełnych trybunach. 

Warto dodać, że inicjatywa rozegrania meczu drużyn grających na co dzień w PlusLidze została odebrana w stolicy “Mazur Garbatych” bardzo pozytywnie.

Piątkową (24.09) rywalizację skomentowali Mateusz Czunkiewicz, Piotr Łukasik i Kevin Klinkenberg (Ślepsk Malow Suwałki) oraz Jakub Bednaruk, szkoleniowiec “Wojskowych”, który komplementował grę biało-niebieskich.

Zapraszamy do oglądania najnowszego materiału:

Ostatnim etapem przygotowań podopiecznych trenera Andrzeja Kowala do sezonu 2021/2022 będzie drugi sparing z zespołem Radomia, który zostanie rozegrany dziś (25.09) w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”.

Początek meczu około godziny 13:45. Wyniki poszczególnych setów dostępne będą w klubowych mediach społecznościowych.


Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom 3:2 (25:22, 25:21, 16:25, 22:25, 18:16)

Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (11), Klinkenberg (5), Tuaniga (1), Bołądź (24), Takvam (16), Sapiński (11), Czunkiewicz (libero) oraz Halaba (4), Smoliński (1), Buchowski (1), Ziobrowski (2), Laskowski, Makowski.

Cerrad Enea Czarni Radom : Kędzierski (8), Lemański (11), Berger (20), Faryna (21), Santana (3), Parkinson (7), Masłowski (libero) oraz Rusin (16), Nowak.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Kibicuj biało-niebieskim w Oleck...

Biało-niebiescy wkraczają na ostatnią prostą przygotowań do sezonu 2021/2022 PlusLigi! Najbliższy weekend (24-25 września) przyniesie dwa dni rywalizacji z Cerradem Eneą Czarnymi Radom, które zakończą okres przygotowawczy siatkarzy Ślepska Malow Suwałki przed inauguracją rozgrywek ligowych.

Pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań z Radomiem odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej “Lega” w Olecku. Będzie to doskonała okazja na zapoznanie się biało-niebieskich z nową publicznością. Warto dodać, że kibice z Olecka i okolic bardzo często odwiedzają Halę Sportowo-Widowiskową “Suwałki Arena” i dopingują podopiecznych trenera Andrzeja Kowala w PlusLidze.

Wyjątkowe spotkanie w Olecku odbędzie się udziałem publiczności! Początek rywalizacji w piątek (24 września) o godzinie 17:30. Bilety są dostępne w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku oraz w siedzibie Ślepska Malow Suwałki przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach.

Drugi sparing z Cerrad Eneą Czarnymi Radom odbędzie się dzień później (25 września) w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” i będzie miał charakter zamknięty. Sobotnie spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności i rozpocznie się około godziny 13:00. Wynik meczu będzie udostępniany za pośrednictwem klubowych mediów społecznościowych.

Mecz kontrolny z Cerradem Eneą Czarnymi Radom w Olecku jest doskonałą okazją na dołączenie do struktur Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki! Nadchodzący sezon będzie wyjątkowym, bowiem do sportowych aren całej Polski powrócą miłośnicy siatkówki. Warto pamiętać, że członkostwo w Klubie Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki to m.in. wyjazdy na mecze biało-niebieskich, prawdziwie kibicowska atmosfera, zniżki na zakup klubowych produktów i wiele więcej! Dołączając do Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki stajesz się integralną częścią klubu!

Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu: 883729604 (Tomasz Samulewicz)

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Drugi sparing z Bydgoszczą bez s...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zwyciężyli w drugim sparingu z pierwszoligowym BKS Visłą Proline Bydgoszcz 4:0 (25:21, 25:23, 25:17, 25:22).

Dwudniową rywalizację z zespołem z Bydgoszczy skomentował Paweł Halaba, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki. Zapraszamy do oglądania materiału:

Ostatnim etapem przygotowań podopiecznych trenera Andrzeja Kowala do sezonu 2021/2022 będą dwa sparingi z Cerradem Eneą Czarnymi Radom.

Pierwszy z nich odbędzie się wyjątkowo w Hali Widowiskowo-Sportowej “Lega” w Olecku, z udziałem publiczności!

Początek meczu 24 września o godzinie 17:30. Bilety do nabycia w recepcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku oraz w siedzibie klubu przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach.


Ślepsk Malow Suwałki – BKS Visła Proline Bydgoszcz 4:0 (25:21, 25:23, 25:17, 25:22)

Ślepsk Malow Suwałki: Tuaniga, Bołądź, Halaba, Smoliński, Sapiński, Buchowski, Czunkiewicz (libero) oraz Makowski, Łukasik, Ziobrowski, Laskowski, Klinkenberg, Rudzewicz, Filipowicz (libero)

BKS Visła Proline Bydgoszcz: Masny, Wierzbicki, Gutkowski, Owczarz, Radziwoń, Kowalski, Bonisławski (libero) (skład wyjściowy)

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Remis w pierwszym starciu z BKS ...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zremisowali w pierwszym (z dwóch zaplanowanych) sparingu z pierwszoligowym BKS Visłą Proline Bydgoszcz 2:2 (32:34, 30:28, 22:25, 25:21).

Wtorkową (21.09) rywalizację z zespołem z Bydgoszczy skomentował Łukasz Rudzewicz, środkowy Ślepska Malow Suwałki. Zapraszamy do oglądania materiału:

Kolejny sparing z pierwszoligowcem biało-niebiescy rozegrają jutro (22.09) około godziny 12:00.


Ślepsk Malow Suwałki – BKS Visła Proline Bydgoszcz 2:2 (32:34, 30:28, 22:25, 25:21)

Ślepsk Malow Suwałki: Tuaniga (1), Bołądź (13), Klinkenberg (7), Halaba (5), Sapiński (10), Takvam (11), Filipowicz (libero) oraz Laskowski (2), Buchowski (7), Łukasik (13), Ziobrowski (11), Rudzewicz (1), Smoliński (1), Makowski, Czunkiewicz (libero).

BKS Visła Proline Bydgoszcz: Galabov (21), Masny (2), Wierzbicki (24), Gutkowski (9), Kaźmierczak (6), Kowalski (17), Bonisławski (libero) oraz Sternik (1), Owczarz (2), Radziwon, Jędruszczak (libero).

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Artur Kosicki najpopularniejszym...

Marszałek Województwa Podlaskiego został liderem rankingu aktywności internetowej wszystkich marszałków w Polsce. Natomiast profil Województwa Podlaskiego zajął drugie miejsce spośród profili urzędów marszałkowskich. To dane z najnowszego raportu Instytutu Badań Internetu i Mediów Społecznościowych (IBIMS).

Marszałek Artur Kosicki opublikował na swoim profilu w sierpniu 42 posty na Facebooku i wygenerował 8,8 tys. interakcji – najwięcej spośród włodarzy województw. Jego najpopularniejszym postem był ten o srebrnym medalu Marii Andrejczyk w rzucie oszczepem w Tokio, w którym składał gratulacje zawodniczce #TeamPodlaskie. Ten hashtag należał też do grona najpopularniejszych hasztagów w rankingu.

– Cieszę się, że moja aktywność w mediach społecznościowych spotyka się z tak dużym odzewem. Wykorzystuję w swojej pracy wszelkie formy komunikacji, by dotrzeć do mieszkańców województwa, informować ich na bieżąco o mojej działalności, ale także promować nasz region i jego mieszkańców. Uważam, że wszyscy sprawujący władzę powinni być jak najbliżej ludzi, bo to w ich imieniu i dla nich pracujemy – skomentował wyniki rankingu marszałek.

Profil Województwo Podlaskie został liderem w rankingu TOP 15 postów. Informacja o zdobyciu złotego medalu przez Wojciecha Nowickiego wygenerowała najwięcej, bo aż 11 tys. interakcji. Zanotował ponad 29 tys. interakcji, co dało mu drugie miejsce w zestawieniu.

Raport został opracowany na podstawie analizy danych profili 16 urzędów marszałkowskich oraz 13 profili marszałków województw.

Gratulujemy!

Źródło: www.wrotapodlasia.pl
Barbara Likowska-Matys
red.: Małgorzata Sawicka

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Ślepsk Malow Suwałki triumfatore...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zwyciężyli w finale XII Memoriału Józefa Gajewskiego z Treflem Gdańsk 3:2 i tym samym sięgnęli po końcowy triumf w turnieju. Na trzeciej pozycji uplasowali się siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn, którzy zwyciężyli z Barkomem-Kazhany Lwów 3:1 i stanęli na najniższym stopniu podium. MVP całego turnieju został Piotr Łukasik, przyjmujący gospodarzy, który poprowadził swój zespół do dwóch, turniejowych zwycięstw. 

Finałowa rywalizacja rozpoczęła się od niezwykle wyrównanej gry z obu stron. Dobrze zagrywał Patryk Łaba, przyjmujący Trefla Gdańsk, który sprawiał gospodarzom mnóstwo problemów w przyjęciu. Obie drużyny popełniały jednak na ogół w elemencie serwisu mnóstwo błędów. Skuteczni byli za to skrzydłowi Ślepska Malow Suwałki, którzy raz po raz punktowali gdańską defensywę i budowali przewagę zespołu w premierowej odsłonie spotkania. Gdańszczanie cierpliwie odrabiali straty i finalnie dopięli swego. W końcowce pierwszego seta wyszli na prowadzenie, które nie trwało jednak długo, bowiem do głosu ponownie doszli gospodarze i to oni prowadzili już 23:21. Trener Michał Winiarski poprosił jednak o czas dla swoich podopiecznych, co przyniosło pozytywny skutek. W polu serwisowym gości ponownie pojawił się Patryk Łaba i to on poprowadził swoich kolegów do zwycięstwa w pierwszej partii, posyłając asa serwisowego. Drugą odsłonę finałowego starcia obu ekip lepiej rozpoczęli siatkarze Ślepska Malow Suwałki, którzy szybko zbudowali sporą przewagę i pewnie grali w elemencie obrony. Zawodnicy Trefla Gdańsk próbowali narzucić gospodarzom swój styl gry, ale podopieczni trenera Andrzeja Kowala za każdym razem zachowywali czujność i wyrównali stan rywalizacji. W trzecim secie biało-niebiescy podkręcili nieco tempo i szybko wyszli na prowadzenie. Sygnał do odrabiania strat dał gościom Kewin Sasak, atakujący Trefla Gdańsk, który popisywał się znakomitym wykończeniem poszczególnych akcji. To jednak nie wystarczało na rozpędzonych zawodników Ślepska Malow Suwałki. Swoich sił próbował jeszcze Bartłomiej Lipiński, przyjmujący Trefla Gdańsk, ale to nie wystarczało. Dopiero seria bloków na Jakubie Ziobrowskim, atakującym gospodarzy, dała gdańszczanom upragniony remis, a tym samym wizję zwycięstwa. Tak też się stało. Dobry atak Pablo Crera, środkowego Trefla, a także autowa zagrywka jednego z biało-niebieskich zamknęły trzecią odsłonę. Czwartą odsłonę siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli od kolejnej dominacji. Podobnie jak w poprzednich setach gdańszczanie cierpliwie odrabiali jednak straty i dystans topniał z każdą, kolejną akcją. Środkowa część czwartej partii przyniosła mnóstwo walki i długich wymian, a przewaga przechodziła z rąk do rąk. Nie brakowało odważnych wymian, ale również błędów. Ostatecznie zwycięzcę wyłoniła nerwowa końcówka, w której decydujące słowo należało do siatkarzy z Suwałk. “Tie-break” to popis gry biało-niebieskich, którzy szybko zbudowali swoją pozycję w secie kończącym XII Memoriał Józefa Gajewskiego i nie oddali prowadzenia już do końca spotkania. Warto dodać, że dwudniowa rywalizacja w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” zakończyła się dwoma asami serwisowymi Mateusza Laskowskiego, przyjmującego Ślepska Malow Suwałki.

Trener Andrzej Kowal po meczu finałowym XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

Bartłomiej Bołądź: “Sprawimy niejedną niespodziankę”:

Więcej materiałów wideo dostępnych jest na kanale YouTube Ślepska Malow Suwałki: kliknij tutaj, aby je obejrzeć!

Wielki Finał XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk 3:2 (24:26, 18:25, 23:25, 32:30, 15:11)

Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (15), Ziobrowski (17), Buchowski (20), Smoliński (9), Sapiński, Tuaniga (3), Filipowicz (libero) oraz Laskowski (4), Makowski, Takvam (11), Rudzewicz.
Trefl Gdańsk: Lipiński (20), Wlazły (5), Kampa (2), Mordyl (2), Crer (8), Łaba (22), Olenderek (libero) oraz Kozub, Sasak (14), Zaleszczyk (3), Pruszkowski (libero).

Mecz o III miejsce:

Barkom-Kazhany Lwów – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (17:25, 23:25, 25:18, 22:25)

Barkom-Kazhany Lwów: Dyachkov (23), Holoven (5), Nalozhn (9), Koval (10), Dovhyi (7), Kucher (8), Kanaiev (libero).
Indykpol AZS Olsztyn: Firlej (1), Jakubiszak (6), DeFalco (17), Averill (4), Janiszewski (13), Butryn (24), Gruszczyński (libero) oraz Jankiewicz, Król, Siwczyk, Ciunajtis (libero).

Klasyfikacja końcowa XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

1. Ślepsk Malow Suwałki
2. Trefl Gdańsk
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. Barkom-Kazhany Lwów

Nagrody indywidualne XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

Najlepszy rozgrywający: Oleksii Holoven (Barkom Kazhany Lwów)
Najlepszy atakujący: Karol Butryn (Indykpol AZS Olsztyn)
Najlepszy przyjmujący: Maciej Olenderek (Trefl Gdańsk)
Najlepszy blokujący: Andreas Takvam (Ślepsk Malow Suwałki)

MVP: Piotr Łukasik (Ślepsk Malow Suwałki)

Poprzednie edycje turnieju:

I Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. Trefl Gdańsk
2. Pekpol Ostrołęka
3. Jadar Sport Radom
4. MKS Ślepsk Suwałki

II Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. Pekpol Ostrołęka
2. Siatkarz Wieluń
3. Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski
4. MKS Ślepsk Suwałki

III Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. LOTOS Trefl Gdańsk
2. MKS Ślepsk Suwałki
3. Energa Pekpol Ostrołęka
4. Indykpol AZS Olsztyn

IV Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. AZS Politechnika Warszawa
2. Lotos Trefl Gdańsk
3. MKS Ślepsk Suwałki
4. Energa Pekpol Ostrołęka

V Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. Camper Wyszków
2. MKS Ślepsk Suwałki
3. 4You AZS Politechnika Warszawska
4. Energa Pekpol Ostrołęka

VI Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. MKS Ślepsk Suwałki
2. Lotos Trefl Gdańsk
3. Barkom Kazany Lwów
4. AZS Politechnika Warszawa

VII Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. KPS Siedlce
2. MKS Ślepsk Suwałki
3. Biolars Jelgava

VIII Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. MKS Ślepsk Suwałki
2. MKS Będzin
3. DAFI Społem Kielce
4. Vinnytsia Volleyball Club

IX Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. Trefl Gdańsk
2. Chemik Bydgoszcz
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. MKS Ślepsk Suwałki

X Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. MKS Ślepsk Malow Suwałki
2. Onico Warszawa
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. Trefl Gdańsk

XI Memoriału Józefa Gajewskiego:

1. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
2. Ślepsk Malow Suwałki
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. Cerrad Enea Czarni Radom
5. Trefl Gdańsk
6. BAS Białystok

fot. Miłosz Kozakiewicz

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Ślepsk Malow Suwałki w finale XI...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki, przy wsparciu kibiców, pokonali Barkom Kazhany Lwów 3:1 w meczu otwierającym XII Memoriał Józefa Gajewskiego i zameldowali się w finale dwudniowych zmagań. Rywalem biało-niebieskich w walce o I miejsce w turnieju będzie Trefl Gdańsk, który pokonał Indykpol AZS Olsztyn 3:0.

Piątkową (17.09) rywalizację poprzedziła ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego, połączona z prezentacją zespołu Ślepska Malow Suwałki na sezon 2021/2022.

W uroczystym otwarciu rozgrywek wzięli udział m.in. Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, Tomasz Gajewski, syn zmarłego w 2010 roku patrona turnieju oraz Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.

Po zakończeniu uroczystości związanych z otwarciem XII Memoriału Józefa Gajewskiego do sportowej rywalizacji przystąpili gospodarze Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”, którzy zainaugurowali tym samym nowy sezon przed własną publicznością.

W meczu z Barkomem Kazhany Lwów to biało-niebiescy byli stroną, która na przestrzeni całego meczu częściej kontrolowała boiskowe poczynania, ale nie zabrakło momentów, w których to mistrzowie Ukrainy pokazywali się z nieco lepszej strony.

Ostatecznie podopieczni trenera Andrzeja Kowala zameldowali się w finale, w którym sprawdzą formę siatkarzy Trefla Gdańsk, natomiast o III miejsce zagrają Indykpol AZS Olsztyn z Barkomem Kazhany Lwów.

Spotkanie z Mistrzem Ukrainy ocenia Piotr Łukasik, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki:

Harmonogram gier drugiego dnia XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

13:0015:00 – Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)
15:3017:30 – Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)
17:4518:15 – Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Sprzedaż biletów na drugi dzień XII Memoriału Józefa Gajewskiego rozpocznie się o godzinie 11:00, w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”

Wszystkich kibiców, którzy zdecydują się na udział w XII Memoriale Józefa Gajewskiego i wspieranie siatkarzy biorących udział w sportowej rywalizacji, prosimy o zapoznanie się z treścią i przestrzeganie poniższych regulaminów:

Regulamin Sanitarno-Epidemiologiczny – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Regulamin Imprezy Masowej – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy wszystkim zainteresowanym za dostosowanie się do treści powyższych dokumentów.


Informacje dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2021/2022 dostępne są pod tym adresem.

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Msza Święta w intencji biało-nie...

W najbliższą niedzielę (tj. 19 września) odbędzie się Msza Święta w intencji owocnego i zdrowego sezonu wszystkich pracujących na sukcesy Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.: zawodników, członków sztabu szkoleniowego, działu administracji i wielu innych.

Osoby odczuwające duchową potrzebę wsparcia biało-niebieskich przed inauguracją sezonu 2021/2022 PlusLigi zapraszamy do Parafii Matki Bożej Miłosierdzia, przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 3 w Suwałkach.

Początek nabożeństwa o godzinie 9:30.

Dziękujemy!

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Trwa sprzedaż biletów na XII Mem...

W dniach 17-18 września odbędzie się XII Memoriał Józefa Gajewskiego! Wydarzenie będzie miało bardzo symboliczny wymiar, bowiem do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” powrócą kibice.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na to wydarzenie, która ma charakter wyłącznie stacjonarny i nie będzie prowadzona elektronicznie. Warto dodać, że publiczność zgromadzona w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” będzie mogła wypełnić obiekt do 75% jego pojemności.

Wejściówki na XII Memoriał Józefa Gajewskiego są sprzedawane w formie biletów całodniowych, a ich cena to 10 złotych / dzień. Nie obowiązują przy tym zniżki i rabaty, a dzieci do lat 7 mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie, z zaznaczeniem braku miejsca siedzącego.

Przedsprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego rozpoczęła się 15 września i potrwa do 16 września, a wejściówki można nabyć w godzinach od 15:00 do 17:00, w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena“.

Sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego w pierwszym dniu wydarzenia rozpocznie się natomiast o godzinie 14:00, a w drugim dniu o godzinie 11:00, również w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”.

(na zdj. wejście główne Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena)

Wszystkich kibiców, którzy zdecydują się na udział w XII Memoriale Józefa Gajewskiego i wspieranie siatkarzy biorących udział w sportowej rywalizacji, prosimy o zapoznanie się z treścią i przestrzeganie poniższych regulaminów:

Regulamin Sanitarno-Epidemiologiczny – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Regulamin Imprezy Masowej – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy wszystkim zainteresowanym za dostosowanie się do treści powyższych dokumentów.

Informacje dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2021/2022 dostępne są pod tym adresem.


XII Memoriał Józefa Gajewskiego to impreza, która będzie doskonałym przetarciem przed rozpoczynającym się w październiku sezonie 2021/2022 siatkarskiej PlusLigi!

W Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” pojawią się doskonale znane zespoły krajowej elity oraz aktualni mistrzowie Ukrainy.

W programie wydarzenia przewidziano również oficjalną prezentację drużyny Ślepska Malow Suwałki. Kibice zgromadzeni na trybunach będą mogli zobaczyć “na żywo” następujące zespoły:

Barkom Kazhany Lwów – ukraiński klub siatkarski z Lwowa założony w 2009 roku. Aktualny mistrz Ukrainy, dwukrotny zdobywca Pucharu Ukrainy oraz dwukrotny zdobywca Superpucharu Ukrainy. W sezonie 2017/2018 zdobył pierwsze mistrzostwo Ukrainy oraz drugi Puchar Ukrainy. W europejskich pucharach dotarł do 1/16 finału Pucharu CEV.

Indykpol AZS Olsztyn – klub siatkarski z siedzibą w Olsztynie założony w 1950 roku. Pięciokrotny Mistrz Polski i siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski. Zwycięzcy drugiej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki 2021. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej siatkówki.

Trefl Gdańsk – założony w 2005 roku klub siatkarski z Gdańska. Trefl Gdańsk to wicemistrzowie Polski w sezonie 2014/2015 oraz brązowi medaliści PlusLigi w sezonie 2017/2018, dwukrotni zdobywcy Pucharu Polski (2015, 2018) oraz zdobywcy Superpucharu Polski (2015). Warto wspomnieć, że gdańszczanie awansowali również do ćwierćfinału Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019.

Ślepsk Malow Suwałki – gospodarze turnieju, siódma drużyna PlusLigi w sezonie 2020/2021. Zwycięzcy jubileuszowego X Memoriału Józefa Gajewskiego w 2019 roku.

Wydarzenie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Harmonogram XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

17 września (piątek)

17.00 – Ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego
17:30 – Mecz Ślepsk Malow Suwałki – Barkom-Kazhany-Lwów
20:30 – Mecz Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

18 września (sobota)

13:00 – 15:00 – Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)
15:30 – 17:30 – Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)
17:45 – 18:15 – Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Komunikat dotyczący sprzedaży ka...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o planowanym rozpoczęciu sprzedaży karnetów obejmujących mecze rundy zasadniczej i Pucharu Polski w sezonie 2021/2022 PlusLigi, z udziałem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki.

Drogi Kibicu, kupując karnet na mecze biało-niebieskich dokładasz bardzo ważną cegiełkę do budowy stabilnego ośrodka siatkarskiego i dalszego rozwoju klubu! #RazemMożemyWięcej

Sprzedaż karnetów na sezon 2021/2022 PlusLigi zostanie przeprowadzona dwuetapowo, w formie stacjonarnej (bez możliwości zakupu w formie elektronicznej):

1. Pierwszym etapem sprzedaży będzie dystrybucja karnetów skierowanych do posiadaczy karnetów na sezon 2020/2021, który odbył się niemal w całości bez udziału publiczności. Sprzedaż karnetów w pierwszym etapie odbywać się będzie w dniach: 23 oraz 27 września 2021 roku w biurze klubu, przy ul. Zarzecze 26, w godzinach od 12:00 do 17:00.

WAŻNE: Prosimy o zabranie ze sobą karnetu na sezon 2020/2021 celem szybszej weryfikacji uprawnień do zakupu w pierwszym etapie sprzedaży.

2. Drugim etapem sprzedaży będzie dystrybucja karnetów w formie otwartej, skierowanej do wszystkich zainteresowanych kibiców. Drugi etap sprzedaży karnetów będzie realizowany w dniach: 29 i 30 września oraz 1 i 4 października 2021 roku w biurze klubu, przy ul. Zarzecze 26, w godzinach od 12:00 do 17:00

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. przeznaczył 900 miejsc Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” do sprzedaży w formie karnetów na sezon 2021/2022.

Warto dodać, że ceny karnetów i biletów na mecze ligowe Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 nie ulegają zmianie:

UWAGA! Wszystkie z wyżej wymienionych zniżek przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Regulamin sprzedaży biletów i karnetów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 zostanie opublikowany przed rozpoczęciem ich sprzedaży.

Wszystkich kibiców, którzy zdecydują się na udział w meczach Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 i wspieranie siatkarzy rywalizujących na boiskach PlusLigi, prosimy o zapoznanie się z treścią i przestrzeganie poniższych regulaminów:

Regulamin Imprezy Masowej – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Regulamin Sanitarno-Epidemiologiczny – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Terminarz meczów domowych Ślepska Malow Suwałki zostanie opublikowany za pośrednictwem kanałów komunikacyjnych klubu po otrzymaniu potwierdzonych dat rozgrywania poszczególnych spotkań PlusLigi.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego.

Aktualności

Terapia mitochondrialna (IHHT) w...

Terapia mitochondrialna w Poradni Medycznej CardioVita, będącej partnerem medycznym Ślepska Malow Suwałki! To najnowsza metoda pozwalająca na szybką regenerację organizmu.

Terapia mitochondrialna, imitując wysiłek wysokogórski za pomocą IHHT-Itermittent Hipoxia-Hiperoxia Therapy, pozwala znacznie poprawić wydolność mitochondriów, które są centrami energetycznymi komórki. W ten sposób zwiększają zdolność organizmu do wysiłku fizycznego, zwalczania infekcji i znacznego przyspieszenia rekonwalescencji.

Terapia mitochondrialna została opracowana przez Williama G. Kaelin Jr. za co w 2019 roku otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie patofizjologii.

Szczególne korzyści z IHHT płyną do pacjentów którzy:

– Pragną poprawić wydolność fizyczną lub chcą przyspieszyć rekonwalescencję,
– Odczuwają duszność i przewlekłe zmęczenie po przebyciu infekcji koronawirusem,
– Chcą zwiększyć odporność organizmu przed okresem jesionno-zimowym,
– Chorują na boreliozę,
– Są przemęczeni i poddawani są przewlekłemu działaniu stresu,
– Mają osłabione zdolności poznawcze.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z udziałem dr Adama Gorlo, kardiologa, elektrofizjologa, specjalisty chorób wewnętrznych, który prezentuje korzyści płynące z terapii i sposób jej działania:

Więcej informacji o terapii mitochondrialnej za pomocą IHHT znajdziecie na stronie – www.cardiovita.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Komunikat dot. sprzedaży biletów...

W dniach 17-18 września odbędzie się XII Memoriał Józefa Gajewskiego! Do Suwałk zawitają drużyny rywalizujące na co dzień w PlusLidze oraz aktualny Mistrz Ukrainy. Wydarzenie będzie miało bardzo symboliczny wymiar, bowiem do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” powrócą kibice.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje tym samym, że sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie miała charakter wyłącznie stacjonarny i nie będzie prowadzona elektronicznie. Warto dodać, że publiczność zgromadzona w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” będzie mogła wypełnić obiekt do 75% jego pojemności.

Wejściówki na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będą sprzedawane w formie biletów całodniowych, a ich cena to 10 złotych / dzień. Nie obowiązują przy tym zniżki i rabaty, a dzieci do lat 7 mogą wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie, z zaznaczeniem braku miejsca siedzącego.

Przedsprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego będzie prowadzona w dniach 15-16 września, od godziny 15:00 do 17:00, w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena“.

Sprzedaż biletów na XII Memoriał Józefa Gajewskiego w pierwszym dniu wydarzenia rozpocznie się o godzinie 14:00, a w drugim dniu o godzinie 11:00, również w kasach biletowych zlokalizowanych przy głównym wejściu do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”.

(na zdj. wejście główne Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena)

Wszystkich kibiców, którzy zdecydują się na udział w XII Memoriale Józefa Gajewskiego i wspieranie siatkarzy biorących udział w sportowej rywalizacji, prosimy o zapoznanie się z treścią i przestrzeganie poniższych regulaminów:

Regulamin Sanitarno-Epidemiologiczny – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Regulamin Imprezy Masowej – kliknij tutaj, aby przeczytać!

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy wszystkim zainteresowanym za dostosowanie się do treści powyższych dokumentów.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje również, że wszelkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2021/2022 zostaną opublikowane w mediach społecznościowych klubu 15 września.


XII Memoriał Józefa Gajewskiego to impreza, która będzie doskonałym przetarciem przed rozpoczynającym się w październiku sezonie 2021/2022 siatkarskiej PlusLigi!

W Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” pojawią się doskonale znane zespoły krajowej elity oraz aktualni mistrzowie Ukrainy.

W programie wydarzenia przewidziano również oficjalną prezentację drużyny Ślepska Malow Suwałki. Kibice zgromadzeni na trybunach będą mogli zobaczyć “na żywo” następujące zespoły:

Barkom Kazhany Lwów – ukraiński klub siatkarski z Lwowa założony w 2009 roku. Aktualny mistrz Ukrainy, dwukrotny zdobywca Pucharu Ukrainy oraz dwukrotny zdobywca Superpucharu Ukrainy. W sezonie 2017/2018 zdobył pierwsze mistrzostwo Ukrainy oraz drugi Puchar Ukrainy. W europejskich pucharach dotarł do 1/16 finału Pucharu CEV.

Indykpol AZS Olsztyn – klub siatkarski z siedzibą w Olsztynie założony w 1950 roku. Pięciokrotny Mistrz Polski i siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski. Zwycięzcy drugiej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki 2021. Jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskiej siatkówki.

Trefl Gdańsk – założony w 2005 roku klub siatkarski z Gdańska. Trefl Gdańsk to wicemistrzowie Polski w sezonie 2014/2015 oraz brązowi medaliści PlusLigi w sezonie 2017/2018, dwukrotni zdobywcy Pucharu Polski (2015, 2018) oraz zdobywcy Superpucharu Polski (2015). Warto wspomnieć, że gdańszczanie awansowali również do ćwierćfinału Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019.

Ślepsk Malow Suwałki – gospodarze turnieju, siódma drużyna PlusLigi w sezonie 2020/2021. Zwycięzcy jubileuszowego X Memoriału Józefa Gajewskiego w 2019 roku.

Wydarzenie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Harmonogram XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

17 września (piątek)

17.00 – Ceremonia otwarcia XII Memoriału Józefa Gajewskiego
17:30 – Mecz Ślepsk Malow Suwałki – Barkom-Kazhany-Lwów
20:30 – Mecz Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

18 września (sobota)

13:00 – 15:00 – Mecz o III miejsce (przegrani z piątku)
15:30 – 17:30 – Mecz o I miejsce (zwycięzcy z piątku)
17:45 – 18:15 – Ceremonia zakończenia XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Podsumowanie MWPALPS 2021 [+ zdj...

W dniach 11-12 września rozegrano drugą edycję Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej! Mecze najlepszych, amatorskich drużyn województwa podlaskiego odbyły się w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Wydarzenie było jednym z elementów 57. Centralnych Uroczystości Dni Olimpijczyka.

W dwudniowych zmaganiach wzięło udział siedem zespołów, które zwyciężyły lub zajęły bardzo wysokie lokaty w lokalnych, amatorskich ligach siatkówki:

Augustów: Ślepsk Augustów, Centrum Augustów,
Białystok: Oldboje, Tartak Siemianówka,
Sejny: Kresy,
Suwałki: 14. Pułk Przeciwpancerny, SUKSS Suwałki.

W barwach siedmiu zgłoszonych do Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej drużyn wystąpiło aż 83 zawodników. Zawody poprowadzili sędziowie POZPS: Karol Piotr Skalimowski, Anna Grygoruk, Piotr Andraka, Anna Pietraszewska, Agnieszka Janiszewska.

Drużyny podzielono na dwie grupy, w których rozegrano mecze w systemie “każdy z każdym”. W grupie A zmierzyli się: Oldboje, Ślepsk Augustów i SUKSS Suwałki, natomiast w grupie B, w bezpośredniej rywalizacji, mogliśmy zobaczyć zespoły: Tartak Siemianówka, Centrum Augustów, 14. Pułk Przeciwpancerny oraz Kresy.

Wyniki fazy grupowej Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej 2021:

Grupa A

Oldboje – Ślepsk Augustów 2:0
Ślepsk Augustów – SUKSS Suwałki 2:0
SUKSS Suwałki – Oldboje 2:1

1. Oldboje – 5 pkt, sety 3:2
2. Ślepsk Augustów – 4 pkt, sety 2:2
3. SUKSS Suwałki – 2 pkt, sety 2:3

Grupa B

Tartak Siemianówka – Centrum Augustów 2:0
14. Pułk Przeciwpancerny – Tartak Siemianówka 1:2
Kresy – Centrum Augustów 2:0
14. Pułk Przeciwpancerny – Kresy 2:0
Kresy – Tartak Siemianówka 0:2
Centrum Augustów – 14. Pułk Przeciwpancerny 0:2

1. Tartak Siemianówka – 8 pkt, sety 6:1
2. 14. Pułk Przeciwpancerny – 7 pkt, sety 5:2
3. Kresy – 5 pkt, sety 2:4
4. Centrum Augustów – 3 pkt, sety 0:6

W meczach o miejsca 5-7 zagrały trzy zespoły: SUKSS Suwałki (grupa A), Kresy oraz Centrum Augustów (grupa B). Ostatecznie najlepiej w tej fazie Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej spisali się młodzi siatkarze SUKSS Suwałki, którzy z kompletem zwycięstw przypieczętowali piąte miejsce w turnieju, a kolejne pozycje zajęły Kresy, reprezentujące ligę sejneńską oraz Centrum Augustów.

Wyniki meczów o miejsca 5-7 Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej:

Centrum Augustów – Kresy 0:2
Kresy – SUKSS Suwałki 1:2
SUKSS Suwałki – Centrum Augustów 2:0

5. SUKSS Suwałki – 5 pkt, sety 4:1
6. Kresy – 4 pkt, sety 3:2
7. Centrum Augustów – 2 pkt, sety 0:4

W meczach półfinałowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej mieliśmy okazję oglądać po dwie najlepsze drużyny grup A i B. W bezpośrednich starciach zmierzyli się Ślepsk Augustów i Tartak Siemianówka oraz Oldboje i 14. Pułk Przeciwpancerny.

Zwycięzcami par półfinałowych zostali siatkarze Tartaku Siemianówka i 14. Pułku Przeciwpancernego, którzy pokonali swoich rywali bez straty seta i awansowali do wielkiego finału rozgrywek. Przegrani półfinałowych spotkań zmierzyli się natomiast w meczu o 3. miejsce, w którym górą okazali się być Oldboje, reprezentujący ligę białostocką i to oni stanęli na najniższym stopniu podium czempionatu.

Wyniki meczów półfinałowych Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej 2021:

Ślepsk Augustów – Tartak Siemianówka 0:2 – awans do finału: Tartak Siemianówka
Oldboje – 14. Pułk Przeciwpancerny 0:2 – awans do finału: 14. Pułk Przeciwpancerny

Wynik meczu o 3. miejsce Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej 2021:

Ślepsk Augustów – Oldboje 0:2

W wielkim finale Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorkich Lig Piłki Siatkowej zobaczyliśmy zespoły, które zmierzyły się w bezpośrednim starciu w poprzedniej fazie turnieju, w meczu grupy B. Była to więc doskonała okazja do rewanżu siatkarzy 14. Pułku Przeciwpancernego, którzy przegrali w fazie grupowej z Tartakiem Siemianówka 1:2. Reprezentanci ligi białostockiej byli jednak tego weekendu poza zasięgiem wszystkich startujących drużyn. W niedzielnym (12.09) finale siatkarze Tartaku pokonali 14. Pułk Przeciwpancerny 2:0, choć warto dodać, że suwalczanie byli bardzo blisko zwycięstwa w pierwszym secie, a tym samym przedłużenia swoich szans na końcowy triumf. Złote medale MWPALPS 2021 pojechały jednak do Siemianówki.

MVP, czyli najlepszym zawodnikiem turnieju, został Tomasz Kalinowski (Tartak Siemianówka).

Wynik meczu finałowego Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej 2021:

14. Pułk Przeciwpancerny – Tartak Siemanówka 0:2

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej 2021:

1. Tartak Siemianówka
2. 14. Pułk Przeciwpancerny
3. Oldboje

4. Ślepsk Augustów
5. SUKSS Suwałki
6. Kresy
7. Centrum Augustów

Nagrody indywidualne Mistrzostw Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej 2021:

Najlepszy zawodnik turnieju (MVP): Tomasz Kalinowski (Tartak Siemianówka),
Najlepszy zagrywający: Łukasz Martyniuk (Oldboje),
Najlepszy atakujący: Mateusz Aleksandrowicz (14. Pułk Przeciwpancerny),
Najlepszy rozgrywający: Dawid Skiepko (Tartak Siemianówka),
Najlepszy broniący: Zbigniew Pietruszewski (14. Pułk Przeciwpancerny).

Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn biorących udział w MWPALPS 2021:

Tartak Siemianówka: Miłosz Miłkowski
14. Pułk Przeciwpancerny:
Jakub Hołubowicz
Oldboje:
Marcin Nowicki
Ślepsk Augustów:
Mariusz Szlejter
SUKSS Suwałki:
Patryk Harackiewicz
Kresy:
Bartosz Hodana
Centrum Augustów:
Krzysztof Klukowski

W imieniu wszystkich biorących udział w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Amatorskich Lig Piłki Siatkowej pragniemy serdecznie podziękować wszystkim podmiotom, dzięki którym organizacja wydarzenia mogła przebiegać bez żadnych przeszkód i z myślą wyłącznie o zdrowej, sportowej rywalizacji! Wyrażamy również ogromną wdzięczność wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomagali w organizacji MWPALPS 2021 na wielu istotnych dla przebiegu rozgrywek polach. Tylko #RazemMożemyWięcej!

Organizatorzy:

Ślepsk Malow Suwałki
Miasto Suwałki
Województwo Podlaskie

Sponsor strategiczny:

Elektromil Hurtownia Elektryczna

Partnerzy:

Hurtownia Garden
Link Group
Cymes
Mona Kontra
Kuchnia Tatarska u Alika
Supros Agro

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego

Aktualności

Cenne mecze kontrolne w Warszawi...

W dniach 10-11 września siatkarze Ślepska Malow Suwałki dwukrotnie zmierzyli się z Projektem Warszawa. Miejscem rywalizacji była warszawska Arena Ursynów. W obu spotkaniach rozegrano po cztery sety.

W piątkowym (10.09) spotkaniu po stronie biało-niebieskich najlepiej spisał się Bartłomiej Bołądź, atakujący Ślepska Malow Suwałki, który zakończył spotkanie z 19 punktami (15 zdobytych atakiem, 1 blokiem oraz 3 asy serwisowe). Dobrze prezentował się także Piotr Łukasik, nowy przyjmujący suwalczan, który dorzucił 10 punktów. Dobre wejście zaliczył też Mateusz Laskowski, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki, który bardzo odważnie rozbijał blok rywali, dobrze prezentował się w polu serwisowym i zakończył spotkanie z 5 punktami na koncie.

Projekt Warszawa – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (28:26, 25:22, 25:22, 23:25)

Projekt Warszawa: Kowalczyk (7), Kwolek (7), Wrona (11), Blankenau (7), Petković (10), Grobelny (5), Jaglarski (libero) oraz Gałązka (4), Superlak (12), Fornal (11).

Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (10), Makowski, Bołądź (19), Takvam (8), Buchowski (7), Smoliński (1), Czunkiewicz (libero) oraz Laskowski (5), Ziobrowski (4), Rudzewicz (3), Sapiński (3),  Filipowicz (libero).


W drugim, sobotnim (11.09) starciu biało-niebiescy mieli problem ze skutecznością w polu zagrywki, o czym świadczą aż 24 błędy bezpośrednio po serwisie. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala świetnie zaprezentowali się natomiast w bloku, bowiem tym elementem gry dziesięciokrotnie zatrzymywali akcje warszawian. Po raz kolejny skutecznością popisał się Piotr Łukasik, który zdobył 13 punktów. Bartłomiej Bołądź, atakujący Ślepska Malow Suwałki, tym razem zanotował 12 oczek, natomiast Jakub Ziobrowski, drugi atakujący biało-niebieskich, zdobył 11 punktów. Warto dodać, że na parkiecie pojawił się także Joshua Tuaniga, rozgrywający suwalskiego zespołu, który świeżo po przylocie ze Stanów Zjednoczonych włączył się gry.

Projekt Warszawa – Ślepsk Malow Suwałki 4:0 (28:26, 33:31, 25:21, 25:22)

Projekt Warszawa: Kowalczyk (8), Kwolek (5), Wrona (7), Blankenau (4), Petković (10), Grobelny (8), Jaglarski (libero) oraz Gałązka (5), Superlak (12), Janikowski (7), Fornal (9).

Ślepsk Malow Suwałki : Łukasik (13), Makowski (2), Klinkenberg (6), Bołądź (12), Takvam (6), Sapiński (2), Czunkiewicz (libero) oraz Laskowski (5), Smoliński (6), Tuaniga, Rudzewicz (1), Buchowski (6), Filipowicz (libero).


Dwudniową rywalizację z Projektem Warszawa skomentował Łukasz Makowski, rozgrywający Ślepska Malow Suwałki:

Kolejnym etapem przygotowań siatkarzy Ślepska Malow Suwałki do sezonu 2021/2022 PlusLigi, będzie XII Memoriał Józefa Gajewskiego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 września w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Transmisja spotkań XII Memoriału Józefa Gajewskiego odbędzie się na antenach Polsatu Sport.

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

“Malow Open Days” cz...

Biało-niebiescy odwiedzili dziś (08.09) siedzibę firmy Malow Sp. z o.o., sponsora tytularnego klubu. Biało-niebiescy mieli okazję zobaczyć codzienną pracę przedsiębiorstwa oraz wziąć udział w spotkaniu z badmintonistami Suwalskiego Klubu Badmintona.

O firmie:

Firma jest jednym z największych w Europie producentów mebli metalowych. Malow realizuje stawiane sobie cele poprzez dostarczanie klientom wysokiej jakości wyrobów, a zróżnicowane oczekiwania odbiorców są zaspokajane dzięki innowacyjności i otwartości pracowników. Dzięki szerokiej palecie wyrobów, na potrzeby rynku firma Malow może reagować niezwykle elastycznie, przy czym wersje specjalne mebli nie stanowią żadnego problemu. Malow oferuje meble w różnych kategoriach cenowych na miarę zróżnicowanych potrzeb odbiorców. Oferta sponsora tytularnego biało-niebieskich pozwala na wyposażenie biur, banków, szatni, gabinetów, archiwów wielu zakładów pracy, firm i urzędów, szkół i bibliotek, szpitali i gabinetów lekarskich, warsztatów samochodowych, ślusarskich i innych. Firma Malow jest tam, gdzie są ludzie, dokumenty, odzież, narzędzia.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z wizyty w firmie Malow Sp. z o.o.:

Strona internetowa firmy Malow Sp. z o.o.: https://malow.com.pl

Dziękujemy za wsparcie!

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Elektromil SALS: Zwycięstwo Tren...

Stało się! Elektromil Suwalska Amatorska Liga Siatkówki wróciła do gry! Rozgrywki wznowiono 7 września w małej hali kompleksu sportowego “Suwałki Arena”. Zmagania miłośników siatkarskiej rywalizacji stały na bardzo wysokim poziomie.

SUKSS Suwałki – Atlas 1:2 (25:18, 20:25, 25:27)

W pierwszym meczu VIII kolejki Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki spotkały się zespoły SUKSS Suwałki i Atlas. Pierwsza odsłona przyniosła dominację młodych siatkarzy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, którzy zwyciężyli do 18 punktów. Nic nie zapowiadało zmiany przebiegu meczu, ale siatkarze Atlasu pokazali, że drzemie w nich spory potencjał. To właśnie oni zwyciężyli w dwóch kolejnych setach do 20 i 25 punktów, a w całym spotkaniu 2:1.

14. Pułk Przeciwpancerny – Livioon Vita Suwałki 3:0 (wo)

Kresy – Trenerzy MKS Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (15:25, 22:25, 22:25)

Spotkanie lidera z beniaminkiem I Ligi stało się hitem VIII kolejki Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Doświadczeni zawodnicy Trenerów MKS Ślepsk Malow Suwałki rozpoczęli wtorkową (07.09) rywalizację od wysokiego zwycięstwa w pierwszym secie, do 15 punktów. Z każdą, kolejną piłką do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Kresów, którzy postawili Trenerom bardzo twarde warunki i niejednokrotnie wychodzili z dużych opresji obronną ręką. Przebieg drugiej partii wskazuje na jej bardziej wyrównany charakter, ale ostatecznie to przedstawiciele beniaminka I Ligi okazali się być lepszym zespołem i zwyciężyli do 22 punktów. Trzeci set to wiele zaciętych akcji i widowiskowych ataków. Ostatecznie liderująca w tabeli drużyna Kresów musiała uznać wyższość Trenerów MKS Ślepsk Malow Suwałki i w tej odsłonie, przegrywając seta do 22 punktów, a w całym meczu 0:3.

Dziękujemy wszystkim zespołom za dostarczone tego dnia emocje i zabawę!

W najbliższy czwartek (09.09) w “Suwałki Arenie” zmierzą się przedstawiciele II Ligi Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W pierwszym meczu XI kolejki zagrają Opakowania Kartex i Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki. Początek meczu o godzinie 18:00. Następnie na parkiecie zobaczymy drużyny Ares i No Name, które rozpoczną rywaliację o godzinie 19:15.

Zapraszamy serdecznie do kibicowania!

Najbliższe mecze Elektromil Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki (II Liga):

9 września, 18:00 : Opakowania Kartex – Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki
9 września, 19:15 : Ares – No Name

Elektromil Suwalska Amatorska Ligi Siatkówki na Facebook’u: kliknij tutaj!

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Wizyta w Stoczni Jachtowej ̶...

Biało-niebiescy odwiedzili dziś (06.09) siedzibę Stoczni Jachtowej “Ślepsk” w Augustowie, która jest wieloletnim sponsorem tytularnym Ślepska Malow Suwałki. Właściciele firmy to nie tylko znakomici fachowcy, ale również miłośnicy sportu.

O firmie:

Założycielem firmy “Ślepsk” jest dr inż. Józef Wiszniewski, będący właścicielem zakładu do dziś. Firma z założenia miała zajmować się budowami obiektów na terenie miasta, jednak sprzyjający okres rozwoju gospodarczego, a także odważne i skuteczne działania inwestycyjne pozwoliły na jej dynamiczny rozwój. Istotnym etapem rozwoju firmy było dołączenie do jej działalności produkcji jachtowej. Dobra współpraca z odbiorcami oraz rosnące zapotrzebowanie na wyroby laminatowe w Europie spowodowały, że powstawały kolejne hale produkcyjne, a produkcja łodzi stale się zwiększała.

Wkrótce do istniejącej siedziby w augustowskiej dzielnicy Ślepsk, przy ulicy Rajgrodzkiej, dołączył drugi zakład, tzw. “Z II” przy ulicy Słowackiego. Stały rozwój firmy, dołączanie kolejnych fachowców oraz bogate doświadczenia doprowadziły Ślepsk do obecnej postaci.

Okres od 2016 roku jest dla firmy czasem inwestycji i rozbudowy. Od tego roku Ślepsk znacznie powiększył swoje możliwości produkcyjne poprzez wybudowanie nowych obiektów – zakładów produkcyjnych “Z III” i “Z IV”.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z wizyty w Stoczni Jachtowej “Ślepsk”:

Dziękujemy za wsparcie!

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Trzecie miejsce w Turnieju o Puc...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zajęli III miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublina! W walce o najniższy stopień podium biało-niebiescy pokonali Projekt Warszawa 3:0 (28:26, 25:21, 25:19). 

W wielkim finale LUK Politechnika Lublin pokonała natomiast Cerrad Enea Czarnych Radom 3:1 (24:26, 25:22, 25:23, 25:15).

W meczu z Projektem Warszawa podopieczni trenera Andrzeja Kowala zdominowali grę w drugim i trzecim secie. Pierwsza partia obfitowała natomiast w wiele emocji i zwrotów akcji, ale ostatecznie to suwalczanie “weszli w mecz” nieco lepiej i utrzymali dobry poziom gry do ostatnich piłek. Biało-niebiescy lepiej zagrali w elemencie ataku, notując 52% skuteczność przy 45% rywali. Stołeczni nieco lepiej zaprezentowali się w przyjęciu, bowiem tutaj przewaga wynosiła 70% do 60% na korzyść drużyny trenera Andrei Anastasiego. Wiodącym elementem gry Ślepska Malow Suwałki w meczu z Projektem Warszawa był blok, który przyniósł biało-niebieskim aż 9 punktów, natomiast warszawianom zaledwie 2.

To są pierwsze mecze, na które z niecierpliwością czekaliśmy. Widać, że każda z drużyn biorących udział w turnieju była na innym poziomie przygotowań – fizycznego i taktycznego. Cieszymy się, że mogliśmy w końcu zagrać w typowym trybie meczowym. Do tej pory rywalizowaliśmy wyłącznie wewnętrznie, grając w dwóch szóstkach. Najważniejsze, aby w czasie trwającego okresu przygotowawczego móc sprawdzić poszczególne elementy na żywym organizmie. Kolejne mecze gramy w następny weekend w Warszawie i na tym się obecnie skupiamy. – mówił po spotkaniu Andrzej Kowal, trener Ślepska Malow Suwałki.

foto: Piotr Iwańczyk


Ślepsk Malow Suwałki – Projekt Warszawa 3:0 (28:26, 25:21, 25:19)

Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (16), Makowski (3), Klinkenberg (10), Bołądź (10), Takvam (7), Smoliński (6), Filipowicz (libero) oraz Rudzewicz, Laskowski.

Projekt Warszawa: Kwolek (14), Kowalczyk (7), Wrona (4), Blankenau (3), Superlak (11), Janikowski (6), Jaglarski (libero) oraz Fornal.

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Sparingowy zawrót głowy

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w pierwszym meczu Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublina z LUK Politechniką Lublin 1:3 (25:23, 22:25, 20:25, 20:25). W drugim spotkaniu Projekt Warszawa przegrał z Cerradem Eneą Czarnymi Radom 1:3. W finale zmierzą się więc zespoły z Lublina i Radomia.

Biało-niebiescy przystąpili do meczu z gospodarzami w roli drużyny, która nie rozegrała do tej pory żadnej, oficjalnej gry kontrolnej. To sprawiło, że w grze suwalczan pojawiały się m.in. błędy typowo komunikacyjne. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala mają jednak przed sobą niezwykle intensywny harmonogram sparingów. Brak meczowego rytmu dawał się suwalczanom we znaki w wielu momentach piątkowego (03.09) spotkania. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki w początkowych fragmentach setów prezentowali się lepiej niż w końcówkach poszczególnych partii. Dowodem na to może być trzeci set, w którym biało-niebiescy seryjnie tracili punkty po doskonałych zagrywkach Bartosza Filipiaka, atakującego Politechniki i skutecznych kontrach gospodarzy. W suwalskiej drużynie najlepiej zaprezentowali się Bartłomiej Bołądź oraz Bartłomiej Bołądź, którzy zdobyli kolejno 18 i 15 punktów.

Sobotnie (04.09) starcie z Projektem Warszawa może być szansą na grę dla tych, którzy nie pojawili się na parkiecie w piątkowe (03.09) popołudnie. Czy tak się stanie? Dowiemy się już o godzinie 11:00.

Mecz z LUK Politechniką Lublin skomentował natomiast Adrian Buchowski, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki. Zapraszamy do oglądania!


LUK Politechnika Lublin – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (23:25, 25:19, 25:20, 25:20)

LUK Politechnika Lublin : Nowakowski (6), Katić (2), Filipiak (20), Pająk (2), Stajer (9), Włodarczyk (18), Watten (libero) oraz Wachnik (7), Bereza, Romać (4), Sobala (2), Gregorowicz (libero),

Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (15), Bołądź (18), Makowski (1), Takvam (5), Sapiński (3), Buchowski (9), Czunkiewicz (libero) oraz Laskowski, Klinkenberg.

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Partnerzy Ślepska Malow Suwałki ...

Miejski Klub Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. tworzą nie tylko kibice, zawodnicy, sztab szkoleniowy i pion administracyjny. To przede wszystkim kochający sportowe emocje sponsorzy, partnerzy i ludzie dobrej woli, dzięki którym biężące funkcjonowanie klubu nie byłoby możliwe.

AGWO Serwis, ATMA, Aquael, Artprol, Aspi, Augustowianka, Auto Idea Mercedes Benz, Bank Spółdzielczy, Betonex, Budopol Development, Calypso Fitness Suwałki, Cardiovita, Cymes, Euro Windows Karol Kamiński, GM Sprinkler, GS Baza Filipów Paweł Świerzbin, Garden, Grodno, K2 Lutyński, Kredens Smaku, Kuchnia Tatarska u Alika, Link Group, MPPB J.W. Ślepsk, Malow, Melius Centrum Rehabilitacji, Miasto Suwałki, Mitel, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Pro-Paint, Recman, Sklejka Trade, Timber Joinery, UPH Sękowski, Województwo Podlaskie, ZWM Dojnikowscy – tak prezentuje się alfabetyczna lista partnerów biało-niebieskich, którzy zdecydowali się na ten moment kontynuować wsparcie drużyny w sezonie 2021/2022!

– Filozofia klubu, którą rozwijamy przez ostatnie lata stała się w pandemicznym czasie jeszcze mocniejszą. Nasi partnerzy dali wyraz ogromnego zamiłowania do siatkówki i jej dalszego rozwoju. Pragniemy podziękować wszystkim ludziom, którzy dokładają cegiełki do budowy stabilnego ośrodka siatkarskiego. To właśnie dzięki Wam siatkarze Ślepska Malow Suwałki mogą koncentrować się wyłącznie na ciężkiej pracy i intensywnych przygotowaniach do rozpoczynającego się 2 października sezonu PlusLigi. #RazemMożemyWięcej! – mówi Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malow Suwałki.

Warto dodać, że rozmowy dotyczące przedłużenia współpracy klubu z dotychczasowymi i nowymi partnerami trwają.

Wszystkich zainteresowanych ekspozycją marki w czasie meczów Ślepska Malow Suwałki i nie tylko zapraszamy do kontaktu mailowego: marketing@slepsksuwalki.pl.

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Terminarz i plan transmisji fazy...

Siatkarskie mistrzostwa Europy zostaną rozegrane w dniach 1–19 września w czterech krajach: Polsce, Czechach, Estonii oraz Finlandii. W turnieju wystąpią aż 24 drużyny. Kiedy grają Polacy? Sprawdź terminarz i plan transmisji fazy grupowej ME siatkarzy 2021!

Tegoroczne mistrzostwa Europy siatkarzy rozpoczną się kilka tygodni po zakończeniu zmagań igrzysk Tokio 2020. Olimpijskie złoto wywalczyła reprezentacja Francji, drugie miejsce zajęli Rosjanie. Te drużyny będą również w gronie głównych kandydatów do tytułu mistrza Starego Kontynentu. Polska i Włochy poniosły w Tokio porażkę – odpadły już w ćwierćfinale, mistrzostwa Europy będą więc okazją do – przynajmniej częściowej – rehabilitacji. Do ścisłego grona faworytów należy zaliczyć również reprezentację Serbii, która broni tytułu wywalczonego przed dwoma laty w Paryżu. Kilka innych drużyn ma z kolei ambicje ogrania potentatów, choćby groźna w poprzednich edycjach ME Słowenia.

Rywalami reprezentacji Polski w fazie grupowej będą: Portugalia (2 września), Serbia (4 września), Grecja (5 września), Belgia (6 września) i Ukraina (9 września). Grupa A swoje mecze będzie rozgrywała w Tauron Arenie Kraków.

Podział na grupy ME siatkarzy 2021:

grupa A (Kraków): Polska – Belgia – Serbia – Ukraina – Grecja – Portugalia.
grupa B (Ostrawa): Czechy – Włochy – Słowenia – Bułgaria – Białoruś – Czarnogóra.
grupa C (Tampere): Finlandia – Rosja – Holandia – Turcja – Hiszpania – Macedonia Północna.
grupa D (Tallin): Estonia – Łotwa – Francja – Niemcy – Słowacja – Chorwacja.

Terminarz i plan transmisji fazy grupowej ME siatkarzy 2021:

grupa A (Kraków)

2021-09-02: Grecja – Ukraina (czwartek, godzina 14.20; transmisja – Polsat Sport)
2021-09-02: Polska – Portugalia (czwartek, godzina 17.20; transmisja – Polsat Sport)
2021-09-02: Belgia – Serbia (czwartek, godzina 20.20; transmisja – Polsat Sport)

2021-09-03: Belgia – Portugalia (piątek, godzina 17.30; premiera – Polsat Sport Extra, godzina 0.00)
2021-09-03: Ukraina – Serbia (piątek, godzina 20.30; premiera – Polsat Sport News, piątek/sobota, godzina 1.00)

2021-09-04: Belgia – Grecja (sobota, godzina 17.20; transmisja – Polsat Sport)
2021-09-04: Serbia – Polska (sobota, godzina 20.20; transmisja – Polsat Sport)

2021-09-05: Portugalia – Ukraina (niedziela, godzina 17.20; transmisja – Polsat Sport)
2021-09-05: Grecja – Polska (niedziela, godzina 20.20; transmisja – Polsat Sport)

2021-09-06: Portugalia – Serbia (poniedziałek, godzina 17.20; transmisja – Polsat Sport)
2021-09-06: Polska – Belgia (poniedziałek, godzina 20.20; transmisja – Polsat Sport)

2021-09-07: Serbia – Grecja (wtorek, godzina 17.20; transmisja – Polsat Sport)
2021-09-07: Ukraina – Belgia (wtorek, godzina 20.20; transmisja – Polsat Sport)

2021-09-08: Polska – Ukraina (środa, godzina 17.20; transmisja – Polsat Sport)
2021-09-08: Grecja – Portugalia (środa, godzina 20.20; transmisja – Polsat Sport).

grupa B (Ostrawa)

2021-09-03: Włochy – Białoruś (piątek, godzina 14.05; transmisja – Polsat Sport Extra)
2021-09-03: Czarnogóra – Bułgaria (piątek, godzina 17.15; premiera – Polsat Sport Extra, sobota, godzina 8.30)
2021-09-03: Czechy – Słowenia (piątek, godzina 20.15; premiera – Polsat Sport Extra, sobota, godzina 11.00)

2021-09-04: Czarnogóra – Słowenia (sobota, godzina 16.00; premiera – Polsat Sport Extra, niedziela, godzina 8.30)
2021-09-04: Białoruś – Czechy (sobota, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport Extra, godzina 23.00)

2021-09-05: Czechy – Bułgaria (niedziela, godzina 15.50; transmisja – Polsat Sport Extra)
2021-09-05: Włochy – Czarnogóra (niedziela, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport Extra, niedziela/poniedziałek, godzina 2.00)

2021-09-06: Bułgaria – Włochy (poniedziałek, godzina 15.35; transmisja – Polsat Sport Extra)
2021-09-06: Słowenia – Białoruś (poniedziałek, godzina 18.50; transmisja – Polsat Sport News)

2021-09-07: Słowenia – Bułgaria (wtorek, godzina 15.50; transmisja – Polsat Sport Extra)
2021-09-07: Czarnogóra – Czechy (wtorek, godzina 18.50; transmisja – Polsat Sport Extra)

2021-09-08: Włochy – Słowenia (środa, godzina 15.35; transmisja – Polsat Sport Extra)
2021-09-08: Białoruś – Czarnogóra (środa, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport Extra czwartek, godzina 6.00)

2021-09-09: Bułgaria – Białoruś (czwartek, godzina 15.50; transmisja – Polsat Sport)
2021-09-09: Czechy – Włochy (czwartek, godzina 18.50; transmisja – Polsat Sport)

grupa C (Tampere)

2021-09-01: Finlandia – Macedonia Północna (środa, godzina 18.00; premiera – Polsat Sport News, godzina 23.00)

2021-09-02: Rosja – Turcja (czwartek, godzina 15.50; transmisja – Polsat Sport Extra)
2021-09-02: Holandia – Hiszpania (czwartek, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport Extra, godzina 23.00)

2021-09-03: Turcja – Hiszpania (piątek, godzina 16.00; premiera – Polsat Sport News, sobota, godzina 6.00)
2021-09-03: Holandia – Macedonia Północna (piątek, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport News sobota, godzina 8.30)

2021-09-04: Hiszpania – Finlandia (sobota, godzina 13.00; premiera – Polsat Sport Extra, niedziela, godzina 10.30)
2021-09-04: Holandia – Rosja (sobota, godzina 16:30; premiera – Polsat Sport News, niedziela, godzina 6.00)

2021-09-05: Macedonia Północna – Turcja (niedziela, godzina 12.50; transmisja – Polsat Sport Extra)
2021-09-05: Rosja – Finlandia (niedziela, godzina 16.30; premiera – Polsat Sport News, godzina 23.30)

2021-09-06: Macedonia Północna – Hiszpania (poniedziałek, godzina 16.00; premiera – Polsat Sport News, godzina 23.00)
2021-09-06: Turcja – Holandia (poniedziałek, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport News, godzina 21.00)

2021-09-07: Hiszpania – Rosja (wtorek, godzina 15.50; transmisja – Polsat Sport News)
2021-09-07: Finlandia – Holandia (wtorek, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport Extra środa, godzina 6.00)

2021-09-08: Rosja – Macedonia Północna (środa, godzina 16.00; premiera – Polsat Sport News, czwartek, godzina 9.30)
2021-09-08: Finlandia – Turcja (środa, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport News, czwartek, godzina 12.00)

grupa D (Tallinn)

2021-09-01: Estonia – Łotwa (piątek, godzina 17.50; transmisja – Polsat Sport News)

2021-09-03: Chorwacja – Niemcy (piątek, godzina 15.50; transmisja – Polsat Sport News)
2021-09-03: Francja – Słowacja (piątek, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport News, godzina 23.00)

2021-09-04: Słowacja – Estonia (sobota, godzina 15.00; premiera – Polsat Sport News sobota/niedziela, godzina 1.00)
2021-09-04: Chorwacja – Łotwa (sobota, godzina 18.00; premiera – Polsat Sport News sobota/niedziela, godzina 3.00)

2021-09-05: Estonia – Niemcy (niedziela, godzina 15.00; premiera – Polsat Sport Extra poniedziałek, godzina 8.30)
2021-09-05: Francja – Chorwacja (niedziela, godzina 18.00; premiera – Polsat Sport Extra poniedziałek, godzina 11.00)

2021-09-06: Łotwa – Słowacja (poniedziałek, godzina 15.50; transmisja – Polsat Sport News)
2021-09-06: Niemcy – Francja (poniedziałek, godzina 18.50; transmisja – Polsat Sport Extra)

2021-09-07: Łotwa – Niemcy (wtorek, godzina 16:00; premiera – Polsat Sport Extra, godzina 21.00)
2021-09-07: Chorwacja – Estonia (wtorek, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport Extra, godzina 23.00)

2021-09-08: Słowacja – Chorwacja (środa, godzina 16.00; premiera – Polsat Sport News, godzina 23.00)
2021-09-08: Francja – Łotwa (środa, godzina 19:00; premiera – Polsat Sport Extra, godzina 23.00)

2021-09-09: Niemcy – Słowacja (czwartek, godzina 15.50; transmisja – Polsat Sport News)
2021-09-09: Estonia – Francja (czwartek, godzina 19.00; premiera – Polsat Sport News, godzina 21.00).

Źródło: www.polsatsport.pl 

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Komunikat dotyczący sprzedaży bi...

Zbliża się niezwykle intensywny, a zarazem bardzo gorący czas oczekiwania na decyzje dotyczące organizacji wydarzeń sportowych w najbliższych miesiącach. W związku z powyższym Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że wszelkie informacje dotyczące sprzedaży wejściówek na zbliżający się XII Memoriał Józefa Gajewskiego oraz sprzedaż biletów i karnetów na rozpoczynający się w październiku sezon 2021/2022 PlusLigi zostaną opublikowane nie wcześniej niż 13 września 2021 roku.

Z uwagi na rosnącą ilość zapytań kierowanych do klubu drogą elektroniczną i telefonicznie prosimy o zachowanie cierpliwości, a jednocześnie uważne śledzenie komunikatów publikowanych za pośrednictwem klubowych mediów społecznościowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zbliżające się wydarzenia z udziałem biało-niebieskich obejrzała jak największa liczba kibiców. Jednocześnie informujemy, że wiążące i ostateczne decyzje nie będą podejmowane bezpośrednio przez klub.

– Wierzymy, że sezon 2021/2022 będzie obfitował w wiele emocjonujących wydarzeń w Hali Sportowo-Widowiskowej Suwałki Arena”, przy udziale najwspanialszej publiczności w Polsce. Miniony rok pokazał jak wielkim wsparciem są nasi kibice, którzy pomimo braku możliwości kibicowania drużynie “na żywo” byli siódmym zawodnikiem Ślepska Malow Suwałki na parkietach całego kraju i wspierali swój ukochany klub na wiele sposobów. To między innymi dzięki Wam suwalska siatkówka ma się dobrze, a przed nami jeszcze wiele pięknych momentów. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni i zachęcamy do współtworzenia tego wspaniałego projektu, m.in. poprzez dołączenie do stale rozbudowujących się struktur Klubu Kibica – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Przypomnijmy, że XII Memoriał Jóżefa Gajewskiego odbędzie się w dniach 17-18 września 2021 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”, natomiast mecz inaugurujący sezon 2021/2022 siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają w Zawierciu, gdzie zmierzą się z dobrze znanym suwalskim kibicom Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Początek spotkania 2 października o godzinie 17:30. Oba wydarzenia będą transmitowane na antenach Polsatu Sport.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Złote medale młodych siatkarzy S...

Wielki sukces siatkarzy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki! Podopieczni trenerów Bartosza Jasińskiego i Artura Łabacza wracają z Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving z dwoma złotymi medalami.

Młodzi, suwalscy siatkarze uzyskali awans do finału rozgrywek 27 czerwca 2021 roku, kiedy to zwyciężyli we wszystkich trzech kategoriach regionalnych eliminacji (o czym pisaliśmy tutaj), które odbyły się w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Finałowe mecze rozegrano w dniach 26-28 sierpnia 2021 roku w Arenie Gliwice.

Siatkarze Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki zwyciężyli w dwóch kategoriach – “czwórek” oraz “dwójek” chłopców. W kategorii “dwójek” młodzi suwalczanie pokonali w finale KS Metro Warszawa II 2:0 (17:15, 19:17). W finałowym meczu kategorii “czwórek”rozprawili się z natomiast z Akademią Jastrzębskiego Węgla, również zwyciężając 2:0 (15:10, 15:9).

Warto dodać, że zawodnicy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki, występujący w kategorii “czwórek”, zwyciężyli we wszystkich, jedenastu rozegranych meczach i stracili zaledwie trzy sety.

– Jestem przekonany, że jest to dla tych młodych chłopaków początek wspaniałej przygody, która poprowadzi ich sportowe drogi do Ligi Mistrzów Świata (tj. PlusLigi). W imieniu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki pragnę zaprosić złotych medalistów Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” i osobiście złożyć im gratulacje. To niewątpliwy sukces tych młodych ludzi i pracujących z nimi trenerów – skomentował sukces młodych adeptów siatkówki Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malow Suwałki.

W Gliwicach zagrali również siatkarze SUKSS Suwałki III, którzy zakończyli zmagania w kategorii “dwójek” na pierwszym etapie, przegrywając w grupie C z Uczniowskim Klubem Sportowym “Serbinów” Biała Podlaska, PSP 19 Kędzierzyn-Koźle oraz Akademią Siatkówki Niepołomice.

KINDER Joy of moving to program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu realizowany przez Grupę Ferrero. U podstaw programu leży przekonanie, iż ułatwiając dzieciom oraz młodzieży dostęp do aktywności fizycznej, inspirujemy je do dołączenia do kultury ruchu, a tym samym wierzymy, iż w przyszłości staną się aktywnymi dorosłymi. W Polsce program KINDER Joy of moving prowadzony jest od 2007 roku, a hasło mu towarzyszące – NIECH RADOŚĆ ZAWSZE WYGRA! – odkrywa przed nami jego formułę, która oparta jest przede wszystkim na zabawie oraz radości jaką daje bycie aktywnym. Warto podkreślić, iż wydarzenia KINDER Joy of moving realizowane są we wszystkich regionach Polski, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny.

SUKSS Suwałki (kat. dwójki) – trener Artur Łabacz

Bartosz Wiszniewski, Dominik Makowski, Piotr Urynowicz

SUKSS Suwałki (kat. czwórki) – trener Bartosz Jasiński

Michał Wiśniewski, Michał Przeborowski, Igor Karczewski, Bartosz Ćwikowski, Adrian Rogowski.

Droga do finału siatkarzy SUKSS Suwałki w kat. “czwórek”:

Etap 1:

SUKSS Suwałki – SP 3 Nysa I 2:0 (15:5, 15:9)
SUKSS Suwałki – LKS Cisy Nałęczów / Olimp Opole Lubelskie 2:0 (15:4, 15:6)
SKPS Dunajec Nowy Sącz – SUKSS Suwałki 1:2 (15:12, 9:15, 14:16)

Etap 2:

SUKSS Suwałki – UKS Jedynka Międzyrzecz 2:0 (15:8, 15:9)
SUKSS Suwałki – SOS-SP12 Tomaszów Mazowiecki 2:0 (15:11, 15:10)
SUKSS Suwałki – Trefl Gdańsk 2:1 (15:13, 9:15, 11:4)

Etap 3:

SUKSS Suwałki – KalCargo KaEmKa IKS Atak Starogard Gdański 2:1 (15:17, 15:12, 11:7)
SUKSS Suwałki – KS Metro Warszawa 2:0 (15:11, 15:12)
SUKSS Suwałki – MKS Bzura Ozorków 2:0 (15:10, 15:12)

Etap finałowy:

MUKS 15 Białystok – SUKSS Suwałki I 0:2 (12:15, 13:15)

Wielki Finał:

Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla – SUKSS Suwałki 0:2 (10:15, 9:15)

Droga do finału siatkarzy SUKSS Suwałki w kat. “dwójek”:

Etap 1:

SUKSS Suwałki – PSP 11 Kędzierzyn-Koźle 2:0 (15:7, 15:5)
SUKSS Suwałki – UKS Orlik SP4 Łuków 2:0 (15:8, 15:4)
SMS Sparta AGH Kraków – SUKSS Suwałki 0:2 (7:15, 9:15)

Etap 2:

SUKSS Suwałki – SP 60 BKS Chemik Bydgoszcz 2:0 (15:10, 15:6)
SUKSS Suwałki – KPS Progress Września I 0:2 (19:21, 10:15)
SUKSS Suwałki – Trefl Gdańsk 2:0 (15:3, 15:9)

Etap 3:

UKS Koral Wrocław – SUKSS Suwałki 0:2 (9:15, 9:15)
KS Metro Warszawa II – SUKSS Suwałki 2:0 (15:7, 15:11)
SUKSS Suwałki – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2:0 (15:11, 15:11)

Etap finałowy:

SUKSS Suwałki – KS Arena Tomaszów Mazowiecki 2:0 (15:13, 15:11)

Wielki Finał:

KS Metro Warszawa II – SUKSS Suwałki 0:2 (12:15, 17:19)

Gratulujemy zawodnikom i trenerom Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki wspaniałego sukcesu!

Więcej informacji dotyczących turnieju można znaleźć pod adresem: https://www.minisiatkowka.pl/.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Tomasz Samulewicz prezesem Klubu...

Tomasz Samulewicz został nowym prezesem Klubu Kibica Ślepska Malow Suwałki! Spotkanie organizacyjne członków klubu odbyło się w miniony poniedziałek (23.08) w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Samulewicz zastąpił na wspomnianym stanowisku Marcina Grudzińskiego.

Miłośnicy biało-niebieskich, którzy wchodzą w skład Klubu Kibica Ślepska Malow Suwałki, pełnią niezwykle ważną w rolę w funkcjonowaniu drużyny. To właśnie oni włączają się w różnego rodzaju akcje, przygotowują barwne, meczowe oprawy oraz pokonują dziesiątki kilometrów ze swoim ukochanym zespołem.

W jakiej kondycji jest Klub Kibica Ślepska Malow Suwałki? Ilu członków wchodzi w jego skład? Jak można wspomóc działalność klubu? O tym dowiecie się oglądając najnowszy materiał wideo:

Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do udziału w inicjatywach podejmowanych przez sympatyków biało-niebieskich.

Dziękujemy jednocześnie Marcinowi Grudzińskiemu, dotychczasowemu prezesowi Klubu Kibica Ślepska Malow Suwałki, za wieloletnie zaangażowanie w działalność i rozwój klubu.

Gratulujemy Tomaszowi Samulewiczowi nowej funkcji i życzymy powodzenia w działaniach!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Ślepsk Malow Suwałki w TVP Polon...

“Fajna Polska” to program turystyczno-lifestyle’owy, w którym dziennikarze Telewizji Polskiej odwiedzają różne regiony Polski oraz rozmawiają o polskiej kulturze i o tym, z czego Polska słynie w świecie.

Początek niedzielnego (22.08) wydania programu “Fajna Polska” z udziałem biało-niebieskich o godzinie 15:15 na antenie TVP Polonia. Powtórka programu o godzinie 23:35.

Jak oglądać?

Cyfrowy Polsat: Kanał 108
Netia: Kanał 16
NC+: Kanał 17
UPC: Kanał 353
Vectra: Kanał 133
Telewizja naziemna cyfrowa DVB-T
Online: https://polonia.tvp.pl/44562671/tvp-polonia-stream

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

 

Aktualności

Biało-niebiescy w Areszcie Śledc...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki, wspólnie z członkami sztabu szkoleniowego i klubowej administracji, odwiedzili wczoraj (20.08) Areszt Śledczy w Suwałkach. Wizyta w jednostce miała charakter edukacyjny.

Biało-niebiescy dowiedzieli się na jakich zasadach działa areszt, odwiedzili poszczególne pawilony mieszkalne, zobaczyli jak na co dzień funkcjonują osadzeni m.in. miejsca ich zakwaterowania, pracy i spędzenia czasu wolnego. Wszyscy obecni na spotkaniu zapoznali się z warunkami i zasadami panującymi w jednostce penitencjarnej, które przedstawił zebranym kpt. Arkadiusz Kawałek, zastępca dyrektora Aresztu Śledczego w Suwałkach.

Dziękujemy pracownikom aresztu za mozliwość spotkania i zapoznania się z działalnością jednostki, a jednocześnie życzymy spokojnej i bezpiecznej slużby!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Joshua Tuaniga kapitanem repreze...

Trener Andy Read, który poprowadzi reprezentację Stanów Zjednoczonych na Mistrzostwach Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w Piłce Siatkowej Mężczyzn (NORCECA 2021), powołał czternastoosobową kadrę młodych, amerykańskich siatkarzy. Wśród nich znalazł Joshua Tuaniga, rozgrywający Ślepska Malow Suwałki, który będzie pełnił funkcję kapitana drużyny!

Mistrzostwa Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w Piłce Siatkowej Mężczyzn (NORCECA 2021) odbędą się w dniach 18-23 sierpnia w miejscowości Durango w Meksyku. W zawodach wezmą udział młodzi reprezentanci ośmiu krajów: Kanady, Trynidadu i Tobago, Kuby, Portoryko, Dominikany, Meksyku, Gwatemali i Stanów Zjednoczonych.

Andy Read, trener młodych Amerykanów, powołał czternastoosobowy skład, który powalczy o zwycięstwo w turnieju. Wśród nich znaleźli się Joshua Tuaniga, rozgrywający Ślepska Malow Suwałki oraz Jake Hanes, nowy atakujący pierwszoligowego BBTS-u Bielsko-Biała.

„Nasza reprezentacja ma wielu utalentowanych, młodych graczy, z których wielu po raz pierwszy wystąpi w kadrze. To dla nich bardzo ważny moment” – powiedział Andy Read, trener amerykańskiego zespołu w wywiadzie dla tamtejszej siatkarskiej federacji, którego pracę będą wspierać asystenci: Keith Smith oraz Galen Dodd. 

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych zagra w grupie B z obrońcami tytułu – Kubą oraz Dominikaną i Gwatemalą, natomiast w grupie A zmierzą się Kanada, Meksyk, Portoryko i Trynidad i Tobago. Warto wspomnieć, że w Mistrzostwach Kontynentalnych NORCECA 2019 zwyciężyła reprezentacja Kuby. Młodzi Kubańczycy pokonali wówczas Amerykanów 3:1. W składzie reprezentacji Stanów Zjednoczonych występowali wtedy obecni zawodnicy klubów PlusLigi, m.in. Torey DeFalco (Indykpol AZS Olsztyn) czy Mitchell Stahl (Stal Nysa). 

Warto dodać, że Joshua Tuaniga dołączy do trenujących zawodników Ślepska Malow Suwałki tuż po zakończeniu turnieju. Mocno trzymamy kciuki za młodego rozgrywającego biało-niebieskich!

Kadra Stanów Zjednoczonych na Mistrzostwa Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w Piłce Siatkowej Mężczyzn (NORCECA 2021 – Durango, Meksyk):

Rozgrywający:
Joshua Tuaniga (Ślepsk Malow Suwałki)
Samuel Kobrine

Przyjmujący:
Spencer Olivier
Camden Gianni
Will Rottman
Brett Wildman

Atakujący:
Jake Hanes (BBTS Bielsko-Biała)
Jalen Penrose

Środkowi:
Tyler Mitchem
Keenan Sanders
Austin Wilmot
Merrick McHenry

Libero:
Kyle Dagostino
Mason Briggs

Terminarz Mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w Piłce Siatkowej Mężczyzn (NORCECA 2021 – Durango, Meksyk):

18 sierpnia

USA – Gwatemala
Kanada – Portoryko
Kuba – Republika Dominikany
Meksyk – Trynidad i Tobago

19 sierpnia

Kanada – Trynidad i Tobago
Kuba – Gwatemala
USA – Republika Dominikany
Meksyk – Portoryko

20 sierpnia

Portoryko – Trynidad i Tobago
Gwatemala – Republika Dominikany
USA – Kuba
Meksyk – Kanada

21 sierpnia

Ćwierćfinały

22 sierpnia

Mecze o miejsca 5-8
Półfinały

23 sierpnia

Mecze o miejsca 7-8
Mecze o miejsca 5-6
Mecz o 3 miejsce
Mecz finałowy

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Michał Wiszniewski laureatem Włó...

Michał Wiszniewski, reprezentujący MPPB J.W. Ślepsk Augustów, sponsora tytularnego Ślepska Malow Suwałki, został laureatem “Włóczni Jaćwingów”. To jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych przez Prezydenta Suwałk.

Tegoroczna gala wręczenia Włóczni Jaćwingów odbyła się wczoraj (13.08) w Suwalskim Ośrodku Kultury. Złoty Krzyż Zasługi odebrała natomiast Alicja Andrulewicz, dyrektor Suwalskiego Ośrodka Kultury, a jednocześnie wieloletni przyjaciel biało-niebieskiej rodziny.

Michał Wiszniewski jest niewątpliwie jednym z największych twórców sukcesów Ślepska Malow Suwałki. To dzięki zaangażowaniu rodziny Wiszniewskich powstał Zakładowy Klub Sportowy Ślepsk Augustów, w którego skład wchodzili głównie pracownicy Stoczni Jachtowej “Ślepsk”, wspierani przez lokalnych, siatkarskich amatorów.

Po kilku latach walki na niższych szczeblach rozgrywkowych zespół wywalczył awans na poziom centralny, do 1. Ligi. Infrastruktura sportowa w Augustowie nie pozwalała jednak na dalszy rozwój klubu, dzięki czemu w 2009 roku podjęto decyzję o przenosinach zespołu do Suwałk.

Okazało się to przysłowiowym “strzałem w dziesiątkę”, bowiem biało-niebiescy rozwijali się z każdym rokiem coraz bardziej, aż do awansu do krajowej elity. Niemożliwe stało się faktem, a kibice w północno-wschodniej Polsce pokochali siatkówkę na nowo.

Jesteśmy niezwykle dumni, gratulujemy osiąganych sukcesów, dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i życzymy kolejnych, wspaniałych lat z klubem!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Złoty medalista Mistrzostw Polsk...

Olaf Durmaj, utalentowany rozgrywający młodzieżowej sekcji Chemika Bydgoszcz, weźmie udział w przygotowaniach Ślepska Malow Suwałki do sezonu 2021/2022!

Wszystko z uwagi na reprezentacyjne zgrupowania Joshuy Tuanigi, który dołączy do zespołu w późniejszym terminie. Nieobecność Amerykanina spowodowała konieczność uzupełnienia składu celem zachowania płynności treningów.

Dzięki obecności Olafa Durmaja siatkarze Ślepska Malow Suwałki mogą więc spokojnie przygotowywać się do zbliżającego się sezonu.

Warto dodać, że 19-letni rozgrywający jest aktualnym, złotym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów, w barwach wspomnianego wcześniej Chemika Bydgoszcz. Podopieczni trenera Macieja Kwiatkowskiego pokonali w wielkim finale juniorskich zmagań Jastrzębski Węgiel 3:1.

Witamy Olafa na pokładzie i życzymy udanego pobytu w Suwałkach!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Biało-niebiescy zakończyli udzia...

Ślepsk Malow Suwałki zakończył zmagania w drugiej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki po przegranym meczu z Alsecco Stalą Nysa 1:2 (25:23, 21:25, 7:15). Podopieczni trenera Kamila Skrzypkowskiego wracają z Krakowa z bilansem jednego zwycięstwa i dwóch porażek. 

Spotkanie rozpoczęło się od bardzo wyrównanej walki. Obie ekipy grały punkt za punkt. W dalszej części seta to biało-niebiescy częściej dochodzili do głosu, co przyniosło skutek w postaci zwycięstwa w premierowej odsłonie do 23 punktów. W drugiej partii obraz gry zmienił się na korzyść siatkarzy Stali Nysa, którzy zdominowali boiskowe poczynania i pewnie zwyciężyli do 21 punktów. Wyrównanie stanu meczu mocno nakręciło podopiecznych trenera Krzysztofa Stelmacha, którzy pewnie zwyciężyli w decydującym secie do 7 punktów i przechylili szalę na swoją korzyść. Tym samym zespół z Nysy awansował do kolejnej fazy rozgrywek, a biało-niebiescy zakończyli zmagania i udali się w podróż do Suwałk.

Komplet wyników dostępny jest na stronie: https://www.plusliga.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Gramy dalej!

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki pozostają w grze o zwycięstwo w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Krakowie! Podopieczni trenera Kamila Skrzypkowskiego pokonali Chemeko-System Gwardię Wrocław 2:0 (25:21, 25:16) i tym samym przedłużyli swoje szanse na awans do niedzielnego finału rozgrywek.

Piątkowe (06.08) zmagania biało-niebieskich przebiegały w zupełnie odmiennych warunkach atmosferycznych niż te, które spotkały uczestników plażowej rywalizacji w czwartkowy (05.08) poranek. Słoneczna i bardzo ciepła aura sprzyjała grze w siatkówkę na piasku. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli mecz z pierwszoligowcem z Wrocławia bardzo nerwowo, ale z każdym punktem wyraźnie podkręcali tempo i wracali do dobrej gry. Skutecznością imponował duet Mateusz CzunkiewiczPaweł Halaba, którzy raz po raz punktowali wrocławian. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się zwycięstwem biało-niebieskich do 21 punktów. W drugim secie przewaga podopiecznych trenera Kamila Skrzypkowskiego nie podlegała dyskusji, a tym samym suwalczanie zwyciężyli do 16 punktów i w całym meczu 2:0.

Kolejnym rywalem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki będzie Alsecco Stal Nysa. Początek sobotniego (07.08) meczu biało-niebieskich o godzinie 12:45. Transmisję wydarzenia będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu Sport Extra.

Komplet wyników dostępny jest na stronie: https://www.plusliga.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Zimny, deszczowy prysznic

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Jastrzębskim Węglem w pierwszym meczu PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Spotkanie przebiegało w trudnych warunkach atmosferycznych. Podopieczni trenera Kamila Skrzypkowskiego przegrali z triumfatorami poprzedniej edycji turnieju 0:2 (19:25, 21:25). 

Poniedziałkowy poranek w Krakowie przyniósł załamanie pogody. Deszczowa aura nie zmienia jednak faktu, że jastrzębianie wygrali zasłużenie i kontrolowali przebieg spotkania. Biało-niebiescy starali się wywierać presję na rywalu mocną zagrywką i dobrą grą blokiem, ale to mistrzowie Polski imponowali skutecznością. Obie ekipy zaprezentowały odważną i ciekawą siatkówkę.

Kolejnym rywalem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki będzie eWinner Gwardia Wrocław. Siatkarze z Dolnego Śląska musieli uznać wyższość Asseco Resovii Rzeszów. Druga edycja PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki rozgrywana jest tzw. “systemem brazylijskim”, dzięki czemu podopieczni trenera Kamila Skrzypkowskiego pozostali w grze o finał.

Początek piątkowego (06.08) meczu biało-niebieskich o godzinie 17:45. Transmisję wydarzenia będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu Sport.

Komplet wyników dostępny jest na stronie: https://www.plusliga.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Skład biało-niebieskich na PreZe...

Poznaliśmy skład Ślepska Malow Suwałki na zbliżającą się, drugą edycję PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki! To nowy format wakacyjnych rozgrywek na boiskach do siatkówki plażowej, który zapoczątkowano w 2020 roku. Główną areną tegorocznych zmagań będzie kompleks sportowy “KS Wanda” w Krakowie.

Do rywalizacji w drugiej edycji PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki przystąpią: Mateusz Laskowski, Łukasz Makowski, Andreas Takvam, Cezary Sapiński, Paweł Filipowicz, Paweł Halaba, Przemysław Smoliński oraz Mateusz Czunkiewicz. Biało-niebiescy udadzą się do Krakowa w asyście członków sztabu szkoleniowego, w którego skład wchodzą: Kamil Skrzypkowski (trener), Andrzej Sawicki (trener przygotowania motorycznego) oraz Damian Słabiński (fizjoterapeuta). W meczu inaugurującym letnie rozgrywki siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się z Jastrzębskim Węglem, ubiegłorocznym triumfatorem plażowych rozgrywek. Warto wspomnieć, że jastrzębianie pokonali wówczas w finale PGE Skrę Bełchatów 2:0.

Nowością w ramach tegorocznej edycji Grand Prix będzie tzw. system brazylijski. W ubiegłym roku zespoły rywalizowały w tradycyjnym systemie grupowym. Dodajmy, że zwycięzca pary Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel zmierzy się z wygranym pojedynku Asseco Resovia RzeszóweWinner Gwardia Wrocław.

Transmisję PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Początek pierwszego spotkania biało-niebieskich o godzinie 9:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Rozpoczęcie okresu przygotowawcz...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki oficjalnie rozpoczęli okres przygotowawczy do sezonu 2021/2022. W poniedziałkowy, deszczowy poranek (02.08) podopieczni trenera Andrzeja Kowala w dobrych nastrojach stawili się w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Co ważne, wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry.

W porannych zajęciach wzięło udział trzynastu zawodników: Łukasz Makowski, Bartłomiej Bołądź, Adrian Buchowski, Łukasz Rudzewicz, Jakub Ziobrowski, Przemysław Smoliński, Mateusz Czunkiewicz, Paweł Filipowicz, Mateusz Laskowski, Cezary Sapiński, Paweł Halaba, Piotr Łukasik. Do zespołu dołączył również Andreas Takvam, który w minioną sobotę (31.07) wylądował na lotnisku w Warszawie i bezpiecznie dotarł do Suwałk.

Biało-niebiescy rozpoczęli przygotowania do sezonu bez biorących udział w zgrupowaniach reprezentacyjnych Josha Tuanigi i Kevina Klinkenberga, którzy dołączą do zespołu w późniejszym terminie.

Przygotowania drużyny do sezonu 2021/2022 prowadzi sztab szkoleniowy w niezmiennym składzie, którego częścią jest m.in. Damian Słabiński, wieloletni fizjoterapeuta Ślepska Malow Suwałki, a który to ostatecznie porozumiał się z klubem w sprawie nowej umowy, dzięki czemu będzie kontynuował swoją pracę z biało-niebieskimi. To świetna informacja, bowiem sztab szkoleniowy został tym samym skompletowany i jest gotowy do podjęcia wyzwań czekających suwalczan na przestrzeni całego sezonu.

Jednym z nich będzie rozpoczynająca się w najbliższy czwartek (05.08) druga edycja PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, w której zobaczymy w akcji siatkarzy Ślepska Malow Suwałki. Zestawienie zawodników, którzy pojawią się na plażowych boiskach w Krakowie, podamy do publicznej informacji już jutro (03.08), za pośrednictwem klubowych mediów społecznościowych.

Podopieczni trenera Andrzeja Kowala zmierzą się w meczu inaugurującym drugą edycję PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki z Jastrzębskim Węglem, ubiegłorocznym triumfatorem plażowych rozgrywek. Warto wspomnieć, że jastrzębianie pokonali wówczas w finale PGE Skrę Bełchatów 2:0.

Nowością w ramach tegorocznej edycji Grand Prix będzie tzw. system brazylijski. W ubiegłym roku zespoły rywalizowały w tradycyjnym systemie grupowym. Dodajmy, że zwycięzca pary Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel zmierzy się z wygranym pojedynku Asseco Resovia RzeszóweWinner Gwardia Wrocław.

Transmisję PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Początek pierwszego spotkania biało-niebieskich o godzinie 9:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Ślepsk Malow Suwałki ze wsparcie...

Jagiellonia Białystok i Ślepsk Malow Suwałki – otrzymały po 500 tys. zł na szkolenia i współzawodnictwo sportowe. Decyzję o przyznaniu wsparcia podjął zarząd województwa na środowym (28.07) posiedzeniu.

– Jagiellonia Białystok i Ślepsk Malow Suwałki to marki znane w całej Polsce. To nasze dwie najlepsze drużyny, które śmiało mogę nazwać wizytówkami regionu. Wspieranie ich to nasz obowiązek i jako Zarząd Województwa Podlaskiego robimy to z wielką satysfakcją – zapewniał marszałek Artur Kosicki.

Zarząd Województwa Podlaskiego kładzie duży nacisk na pomoc drużynom, klubom i organizacjom sportowym z regionu. Jagiellonia Białystok i Ślepsk Malow Suwałki to – w tym zestawieniu – prawdziwe diamenty lokalnego sportu. Od dwóch lat obie drużyny są regularnie wspierane przez obecny zarząd województwa. W 2020 r. przekazano im po 400 tys. zł. W kwietniu tego roku Ślepsk i Jagiellonia otrzymały symboliczne czeki na taką samą kwotę.

– Współpraca zarządu z obiema drużynami układa się wzorowo. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu zarówno Jagiellonia, jak i Ślepsk będą rozwijały się jeszcze prężniej – dodał marszałek.

Ślepsk Malow Suwałki w poprzednim sezonie osiągnął swój najlepszy wynik w historii. Zawodnikom prowadzonym przez Andrzeja Kowala udało się awansować do fazy play-off. Ostatecznie zostali na 7. pozycji.

Źródło: Wrota Podlasia / Anna Augustynowicz / Małgorzata Sawicka

Dziękujemy za wsparcie!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Terapia mitochondrialna w Poradn...

Terapia mitochondrialna w Poradni Medycznej CardioVita, będącej partnerem Ślepska Malow Suwałki! To najnowsza metoda pozwalająca na szybką regenerację organizmu, która będzie dostępna w placówce już od września.

Terapia mitochondrialna, imitując wysiłek wysokogórski za pomocą IHHT-Itermittent Hipoxia-Hiperoxia Therapy, pozwala znacznie poprawić wydolność mitochondriów, które są centrami energetycznymi komórki. W ten sposób zwiększają zdolność organizmu do wysiłku fizycznego, zwalczania infekcji i znacznego przyspieszenia rekonwalescencji. Terapia mitochondrialna została opracowana przez Williama G. Kaelin Jr. za co w 2019 roku otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie patofizjologii.

Szczególne korzyści z IHHT płyną do pacjentów którzy:

– Pragną poprawić wydolność fizyczną lub chcą przyspieszyć rekonwalescencję,
– Odczuwają duszność i przewlekłe zmęczenie po przebyciu infekcji koronawirusem,
– Chcą zwiększyć odporność organizmu przed okresem jesionno-zimowym,
– Chorują na boreliozę,
– Są przemęczeni i poddawani są przewlekłemu działaniu stresu,
– Mają osłabione zdolności poznawcze.

Więcej informacji o terapii mitochondrialnej za pomocą IHHT znajdziecie na stronie – www.cardiovita.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej