Aktualności

CardioVita zaprasza na zabiegi r...

Poradnia Medyczna CardioVita, będąca partnerem medycznym biało-niebieskich, we współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, udostępniła w swojej ofercie zabiegi regeneracyjne stawów i układu kostno-stawowego, z użyciem kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego, ubogolekocytarnego ACP.

To najnowocześniejsza metoda leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów. Pierwsze zabiegi wykonano 15-go stycznia. Zapraszamy pacjentów cierpiących z uwagi na chorobę zwyrodnieniową stawów oraz sportowców planujących szybki powrót do czynnego uprawiania sportu.

Strona internetowa Poradni Medycznej CardioVita: cardiovita.pl
Zarejestruj się już dziś poprzez kontakt telefoniczny: +48721484442

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Zagrać z werwą, z Vervą!

Verva Warszawa Orlen Paliwa będzie najbliższym, ligowym rywalem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki, którzy wkraczają w ostatnią fazę przygotowań do meczu 22. kolejki PlusLigi. Spotkanie w Warszawie będzie niezwykle istotne pod kątem ewentualnego awansu biało-niebieskich do fazy play-off. Niedzielna (24.01) rywalizacja toczyć się będzie w warszawskiej “Arenie Ursynów” i rozpocznie się o godzinie 14:45. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Jak mija tydzień?

Biało-niebiescy rozpoczęli tydzień przygotowań do meczu z Vervą Warszawa Orlen Paliwa od zajęć w siłowni. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala spotkali się na porannych zajęciach siłowych w dwóch grupach. Następnie przeprowadzono popołudniowy trening z piłkami. Wtorek upłynął pod znakiem treningów w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”, gdzie siatkarze Ślepska Malow Suwałki spotkali się dwukrotnie. Środa będzie dla suwalskiego zespołu momentem wytchnienia, odbędą się bowiem wyłącznie poranne zajęcia z piłkami. W czwartek natomiast intensywność treningów ponownie przybierze na swojej sile. Biało-niebiescy spędzą ten dzień w hali, aby w piątek powrócić o poranku do siłowni. Piątkowa, popołudniowa sesja z piłkami będzie ostatnim treningiem przed wyjazdem do Warszawy, gdzie w sobotę wieczorem odbędzie się wyjazdowy trening, bezpośrednio przygotowujący siatkarzy Ślepska Malow Suwałki do meczu z Vervą Warszawa Orlen Paliwa.

Jak trenują biało-niebiescy?:

Poniedziałek: 9:15 / 10:00 🏋️‍♂️ 🏋️‍♂️ / 17:00 🏐
Wtorek: 10:00 🏐 / 16:30 🏐
Środa: 10:30 🏐
Czwartek: 10:00 🏐 / 16:30 🏐
Piątek: 9:30 🏋️‍♂️+🏐 / 17:00 🏐
Sobota: 🚌 podróż do Warszawy / popołudniowy trening 🏐
#DzieńMeczowy: 14:45 🏆 🏐 (mecz z Vervą Warszawa Orlen Paliwa)

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Jak równy z równym

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3. Warto dodać, że Mistrzowie Polski odnieśli 18. zwycięstwo z rzędu i są bezapelacyjnym liderem PlusLigi. MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem spotkania, wybrano Jakuba Kochanowskiego, środkowego gospodarzy i reprezentanta Polski. Po stronie biało-niebieskich najlepiej spisał się Bartłomiej Bołądź, który zanotował aż 25 punktów. Suwalczanie powrócili do walki o ligowe punkty po niemal miesięcznej przerwie.

– Postawa zespołu jest dobrym prognostykiem na przyszłość – powiedział Andrzej Kowal, szkoleniowiec biało-niebieskich tuż po zakończeniu meczu:

 

Kolejnym rywalem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki będzie VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Stołeczni, w meczu 18. kolejki PlusLigi, pokonali w miniony wtorek (12.01) Jastrzębski Węgiel 3:2. Podopieczni trenera Andrei Anastasiego mają 6 punktów przewagi nad biało-niebieskimi, którzy zajmują obecnie 8. lokatę*. Początek rywalizacji w Warszawie w niedzielę, 24 stycznia o godzinie 14:45. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

*Stan na 22:50 / 16.01.2021


Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (26:24, 26:24, 23:25, 25:23)

MVP: Jakub Kochanowski (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek (17), Kochanowski (15), Toniutti (1), Śliwka (11), Semeniuk (23), Smith (8), Zatorski (L) oraz Rejno (2), Kluth, Prokopczuk.

Ślepsk Malow Suwałki: Waliński (8), Rousseaux (11), Bołądź (25), Takvam (8), Sapiński (11), Tuaniga (1), Filipowicz (L) oraz Szwaradzki, Klinkenberg, Rudzewicz, Rohnka (7), Czunkiewicz (L)

Przypominamy o trwającej promocji w klubowym sklepie internetowym. Wpisz kod: FERIE i uzyskaj 20% rabatu przy zakupie klubowego komina lub wszystkich rodzajów kalendarzy na 2021 rok: sklep.slepsksuwalki.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej!

Aktualności

Treningi, sparingi i wyjazd do K...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli ostatni tydzień przygotowań do powrotu na ligowe boiska. Najbliższym rywalem biało-niebieskich będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która w zaległym meczu 7. kolejki PlusLigi, pokonała wczoraj (10.01) GKS Katowice 3:0. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala, w ramach styczniowej przerwy w rozgrywkach, rozegrali m.in. dwie gry wewnętrzne.

Jak minie tydzień?

Poniedziałkowy poranek upłynął pod znakiem treningu siłowego w dwóch grupach, po którym zawodnicy spotkają się na wieczornych zajęciach w hali. We wtorek, pod kątem sportowym, zaplanowano wyłącznie popołudniowe zajęcia z piłkami. Środa natomiast to aż dwa treningi w hali, które odbędą się w godzinach porannych i wieczornych. W czwartek wrócą “ciężary”, a zawodnicy będą rozwijać formę fizyczną w dwóch grupach. Czwartkowy wieczór upłynie pod znakiem ostatniego treningu biało-niebieskich przed wyjazdem do Kędzierzyna-Koźla, gdzie zaplanowano dwie jednostki treningowe. Pierwsza z nich odbędzie się w piątkowy wieczór, druga natomiast w najbliższy, sobotni poranek.

Mecz z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle odbędzie się 16 stycznia o godzinie 17:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport.

Plan treningowy biało-niebieskich:

Poniedziałek: 9:15 / 10:00 🏋️‍♂️ 🏋️‍♂️ / 17:00 🏐
Wtorek: 16:30 🏐
Środa: 10:00 🏐 / 16:30 🏐
Czwartek: 9:15 / 10:00 🏋️‍♂️ 🏋️‍♂️ / 17:00 🏐
Piątek: 🚌 podróż do Kędzierzyna-Koźla / wieczorny trening 🏐
#DzieńMeczowy: poranny trening 🏐 / 16:30 🏆 🏐 (mecz z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle)
Niedziela: wolne

Wewnętrzna rywalizacja!

W miniony weekend biało-niebiescy rozegrali dwie gry wewnętrzne, które pozwoliły sztabowi szkoleniowemu ocenić poszczególne elementy gry i jeszcze lepiej przyjrzeć się aktualnej dyspozycji drużyny. Na potrzeby węwnętrznych gier kontrolnych utworzono dwa zespoły – “Biali” i “Niebiescy”.

Piątkowy (08.01) mecz zakończył się remisem 2:2, a czwartego seta rozegrano w formie tie-break’u. Spotkanie trwało godzinę i 13 minut. Po stronie “Białych” najwięcej punktów zdobyli Bartłomiej Bołądź i Cezary Sapiński (odpowiednio 16 i 15 punktów), natomiast w szeregach “Niebieskich” najlepiej spisywali się Jakub Rohnka i Patryk Szwaradzki (odpowiednio 17 i 15 punktów).

Sobotnia rywalizacja przyniosła niewielkie rotacje w składach i zmianę na tablicy wyników, zwyciężyli bowiem “Niebiescy”, którzy pokonali “Białych” 3:0. Spotkanie trwało godzinę i 17 minut. Tym razem, w drużynie “Białych”, najlepiej spisali się Jakub Rohnka i Bartłomiej Bołądź (odpowiednio 14 i 12 punktów), natomiast po stronie “Niebieskich” brylowali Marcin Waliński i Tomas Rousseaux (odpowiednio 18 i 17 punktów).


8 stycznia – “Biali” – “Niebiescy” 2:2 (26:24, 20:25, 25:22, 11:15)

Biali: Waliński (13), Rousseaux (14), Bołądź (16), Takvam (5), Sapiński (15), Tuaniga (2), Czunkiewicz (libero) oraz Filipowicz (libero)
Niebiescy: Szwaradzki (15), Klinkenberg (5), Rudzewicz (5), Sacharewicz (8), Rohnka (17), Gonciarz (2), Filipowicz (libero) oraz Warda (4), Kaczorowski (8), Czunkiewicz (libero)

9 stycznia – “Biali” – “Niebiescy” 0:3 (22:25, 28:30, 25:27)

Biali: Szwaradzki (6), Bołądź (12), Rudzewicz (3), Sacharewicz (8), Gonciarz (2), Rohnka (14), Czunkiewicz (libero) oraz Warda (3)
Niebiescy: Waliński (18), Kaczorowski (8), Rousseaux (17), Takvam (9), Sapiński (7), Tuaniga (2), Filipowicz (libero)

Przypominamy o trwającej promocji w klubowym sklepie internetowym. Wpisz kod: FERIE i uzyskaj 20% rabatu przy zakupie klubowego komina lub wszystkich rodzajów kalendarzy na 2021 rok: sklep.slepsksuwalki.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Pracowici Trzej Królowie

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczęli w poniedziałek (04.01) kolejny tydzień przygotowań do powrotu na ligowe parkiety po świąteczno-noworocznej przerwie i meczu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Pierwsza połowa stycznia jest czasem, w którym pozostałe drużyny PlusLigi rozgrywają zaległe mecze i nie tylko. Rewanżowe spotkanie z aktualnymi mistrzami Polski zostanie rozegrane 16 stycznia w Kędzierzynie-Koźlu, o godzinie 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport.

Tegoroczne Święto Trzech Króli biało-niebiescy spędząja w siłowni i hali, gdzie spotkają się na dwóch jednostkach treningowych – porannej i wieczornej. Czwartek natomiast będzie dniem, w którym odbędą się jedynie poranne zajęcia w hali, po których zawodnicy otrzymali prezent w postaci czasu wolnego od treningu. W piątek podopieczni trenera Andrzeja Kowala wrócą jednak do pracy, bowiem ponownie spotkają się w siłowni i hali.

Każdy dzień przynosi wzrost intensywności treningów, które przygotowują zespół do meczu z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Co ważne, zawodnicy czują się dobrze i z niecierpliwością oczekują powrotu do ligowej rywalizacji.

Niedziela, zgodnie z planem treningowym przygotowanym przez sztab szkoleniowy Ślepska Malow Suwałki, będzie czasem wolnym od zajęć.

Plan treningowy biało-niebieskich:

Środa: 9:30 🏋️‍♂️ 🏐 / 17:00 🏐
Czwartek: 10:30 🏐
Piątek: 9:30 🏋️‍♂️ 🏐 / 17:00 🏐
Sobota: 16:30 🏐
Niedziela: WEEKEND!
Poniedziałek: 9:30 🏋️‍♂️ 🏐 / 17:00 🏐

Przypominamy o trwającej promocji w klubowym sklepie internetowym. Wpisz kod: FERIE i uzyskaj 20% rabatu przy zakupie klubowego komina lub wszystkich rodzajów kalendarzy na 2021 rok: sklep.slepsksuwalki.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Szczęśliwego Nowego Roku!

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. pragnie złożyć wszystkim kibicom, sponsorom, działaczom, sympatykom siatkówki i tym, którzy uważnie obserwują nasze media społecznościowe, najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się 2021 roku!

Głęboko wierzymy, że w nadchodzących 12 miesiącach będziemy mogli zaprosić wszystkich kibiców do Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” i wspólnie przeżywać wielkie, sportowe emocje. Niech nadchodzący rok upłynie w zdrowej i dobrej atmosferze.

Z siatkarskim pozdrowieniem! 🤗 Szampańskiej zabawy i szczęśliwego Nowego Roku 2021! 🥳 🍾

Statystyczne podsumowanie 2020 roku w wykonaniu biało-niebieskich:

 

Aktualności

Biało-niebiescy wracają do treni...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki powitają niebawem rok 2021. Wcześniej wracają do zajęć w hali i pełnego rytmu treningowego przed meczem 21. kolejki PlusLigi, który rozegrają jednak dopiero 16 stycznia w Kędzierzynie-Koźlu. Przypomnijmy, że najbliższym rywalem biało-niebieskich będzie Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, lider rozgrywek, który nie doznał do tej pory żadnej porażki.

Dłuższa przerwa w ligowych rozgrywkach nie oznacza jednak odpoczynku. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala spotkają się dziś (29.12) na pierwszym, po świątecznej przerwie, treningu w hali. W środę (30.12) natomiast odbędą się dwie jednostki treningowe: poranna i popołudniowa. Tegorocznego sylwestra biało-niebiescy spędzą w domach, ale wcześniej spotkają się na porannych, łączonych zajęciach w siłowni i hali. Nowy Rok, zgodnie z treścią planu sztabu szkoleniowego, nie będzie natomiast dniem wolnym, bowiem tego dnia siatkarze Ślepska Malow Suwałki również spotkają się w hali na popołudniowym treningu z piłkami.

Zwiększona częstotliwość treningów ucieszy z pewnością zawodników i sztab szkoleniowy zespołu, którzy niejednokrotnie podkreślali w pomeczowych wywiadach bardzo istotną rolę jednostek treningowych i spędzonego czasu w hali, a których to w ostatnich tygodniach, z uwagi na dużą intensywność rozgrywanych meczów PlusLigi, brakowało.

Plan treningowy biało-niebieskich: 🏋️‍♂️

Wtorek: 18:30 🏐
Środa: 10:00 🏐 / 17:00 🏐
Czwartek: 10:30 🏋️‍♂️ 🏐
Piątek: 17:00 🏐
Sobota: 9:30 🏋️‍♂️ / 17:00 🏐
Niedziela: 10:30 🏐

Przypominamy o trwającej promocji w klubowym sklepie internetowym.

Wpisz kod: BIALONIEBIESKIESWIETA i uzyskaj aż 25% rabatu na całe zamówienie: sklep.slepsksuwalki.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Wesołych Świąt!

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. pragnie złożyć wszystkim kibicom, sponsorom, działaczom, sympatykom siatkówki i tym, którzy uważnie obserwują nasze media społecznościowe, najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Mamy nadzieję, że mimo tych trudnych i niespokojnych czasów upłyną one w bardzo pogodnej, rodzinnej i ciepłej atmosferze. Niech ten czas będzie okazją do wyciszenia się i spędzenia chwil z najbliższymi w domowym zaciszu.

Ze sportowym pozdrowieniem! 🤗 Wesołych Świąt! 🎄✨

Aktualności

Radosne święta

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zwyciężyli w ostatnim meczu 2020 roku z Cuprum Lubin 3:1 i dopisali do ligowej tabeli niezwykle cenny komplet punktów. Było to drugie zwycięstwo z gośćmi z Dolnego Śląska w trwającym sezonie 2020/2021. MVP, czyli najlepszym graczem spotkania, został Joshua Tuaniga, rozgrywający biało-niebieskich. Na szczególną uwagę zasługuje jednak fantastyczny występ Bartłomieja Bołądzia, atakującego Ślepska Malow Suwałki, który zdobył aż 25 punktów i przyczynił się do końcowego zwycięstwa gospodarzy. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala zakończyli rok z bilansem 9 zwycięstw i 8 porażek.

– Stworzyliśmy dużą przewagę w elemencie zagrywki – powiedział Andrzej Kowal, szkoleniowiec biało-niebieskich tuż po zakończeniu meczu:

Kolejne spotkanie w pełnym wymiarze czasowym rozegrał Mateusz Czunkiewicz, libero Ślepska Malow Suwałki. 24-letni zawodnik skupił się po zejściu z parkietu… na okresie świątecznym:

Przypominamy o trwającej świątecznej promocji!

Wpisz kod: BIALONIEBIESKIESWIETA i uzyskaj aż 25% rabatu na całe zamówienie: sklep.slepsksuwalki.pl.


Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin 3:1 (25:22, 23:25, 25:21, 25:18)

MVP: Joshua Tuaniga (Ślepsk Malow Suwałki)

Ślepsk Malow Suwałki: Waliński (8), Rousseaux (17), Bołądź (25), Takvam (7), Sacharewicz (9), Tuaniga (3), Czunkiewicz (libero) oraz Szwaradzki, Rudzewicz, Rohnka.

Cuprum Lubin: Gunia (5), Ferens (12), Jakubiszak (9), Jimenez (22), Tavarez (4), Penczew (5), Szymura (libero), Makoś (libero) oraz Maruszczyk (2), Lorenc (1), Magnuszewski, Smoliński (1).

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Ostatnia prosta 2020 roku!

Rok 2020 zapisze się w historii naszego klubu złotymi literami. To właśnie w tym roku dobiegł końca pierwszy, historyczny sezon w siatkarskiej PlusLidze. Warto więc zakończyć go równie pozytywnym akcentem. Wtorkowy (22.12) mecz z Cuprum Lubin będzie ku temu doskonałą okazją. Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania biało-niebieskich przed telewizorami i odbiornikami radiowymi. 

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rywalizują w ostatnich tygodniach na parkietach PlusLigi ze zmiennym szczęściem. Podobnie wygląda sytuacja w szeregach Cuprum Lubin, jutrzejszego (22.12) rywala biało-niebieskich. Podopieczni trenera Marcelo Fronckowiaka przegrali co prawda dwa ostatnie spotkania (0:3 z Aluronem CMC Wartą Zawiercie i 2:3 z GKS-em Katowice), ale w meczu 19. kolejki postarają się z pewnością powtórzyć sukces z sezonu 2019/2020, kiedy to pokonali suwalczan w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” po dość jednostronnym widowisku.

Przypomnijmy jednak, że w pierwszym starciu Ślepska Malow Suwałki z Lubinem w sezonie 2020/2021 górą okazali się być podopieczni trenera Andrzeja Kowala, którzy wrócili z dalekiego wyjazdu z kompletem punktów. Biało-niebiescy zwyciężyli w Lubinie 3:0, a statuetkę MVP zgarnął Kevin Klinkenberg, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki.

Mecz z dwunastą (stan na 21.12) drużyną PlusLigi odbędzie się 22 grudnia, o godzinie 20:30. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin (22 grudnia, godz. 20:30)

Nie zapomnijcie o klubowych gadżetach! Trwa świąteczna promocja! Wpisz kod: BIALONIEBIESKIESWIETA i uzyskaj aż 25% rabatu na całe zamówienie! (kod obowiązuje do 22 grudnia, do północy): sklep.slepsksuwalki.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Co się pisze #8: Raport medialny...

W meczu 18. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Aluronem CMC Wartą Zawiercie 0:3 (24:26, 22:25, 17:25)

Jak piątkowy (18.12) mecz skomentowały lokalne i ogólnopolskie media? Zapraszamy do lektury:

Polsat Sport
“PlusLiga: Pewne zwycięstwo Aluronu w Suwałkach.”

KLIKNIJ TUTAJ

Polskie Radio Białystok
“Ślepsk Malow Suwałki przegrywa z Wartą Zawiercie 0:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

PlusLiga
“Piątek z PlusLigą: Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

WP Sportowe Fakty

“Aluron CMC Warta Zawiercie nie oddaje setów. Daremne pościgi Ślepska.”

KLIKNIJ TUTAJ

Przegląd Sportowy
“Z najdalszej podróży w sezonie Aluron CMC przywozi zwycięstwo.

KLIKNIJ TUTAJ

Niebywałe Suwałki
“Trzy punkty padły łupem Jurajskiej Armii. Ślepsk Malow – Aluron CMC Zawiercie 0:3”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwałki24.pl
“Ślepsk Malow Suwałki – Aluron Warta Zawiercie 0:3. Za wysoka stawka.

KLIKNIJ TUTAJ

Siatka.org
“Warta złapała wiatr w żagle i wywiozła komplet punktów z Suwałk.”

KLIKNIJ TUTAJ

DwuTygodnik Suwalski
“Porażka Ślepska Malow.”

KLIKNIJ TUTAJ

Białystok Online
“Hala Suwałki Arena zdobyta. Przez Jurajskich Rycerzy.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwalki.info
“Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3”

KLIKNIJ TUTAJ

Siatkówka w obiektywie
“Porażka Ślepska w meczu z Aluronem”

KLIKNIJ TUTAJ

Zawiercianskie.pl
“Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie: 0:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

Dziękujemy wszystkim mediom za publikacje! #RazemMożemyWięcej

Jeśli w naszym raporcie zabrakło Twojego medium – napisz: media@slepsksuwalki.pl.


Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (24:26, 22:25, 17:25)

MVP: Garrett Muagututia (Aluron CMC Warta Zawiercie)

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński (4), Tomas Rousseaux (14), Bartłomiej Bołądź (15), Andreas Takvam (4), Cezary Sapiński (6), Joshua Tuaniga (1), Mateusz Czunkiewicz (libero) oraz Patryk Szwaradzki, Kevin Klinkenberg (2), Mateusz Sacharewicz (3), Kacper Gonciarz, Jakub Rohnka, Paweł Filipowicz (libero)

Aluron CMC Warta Zawiercie: Mateusz Malinowski (14), Marcin Kania (5), Gualberto Flavio (9), Maximiliano Cavanna (1), Piotr Orczyk (14), Garrett Muagututia (11), Michał Żurek (libero) oraz Patryk Niemiec, Grzegorz Bociek.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

“Jurajscy Rycerze” w...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w meczu 18. kolejki PlusLigi z Aluronem CMC Wartą Zawiercie 0:3. MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu, został Garrett Muagututia, przyjmujący gości.

– Trzeci set był konsekwencją pierwszych dwóch – powiedział tuż po zakończeniu spotkania Paweł Filipowicz, libero biało-niebieskich:

Piątkowy (18.12) mecz był z pewnością wyjątkowy dla Marcina Walińskiego, który przed zakontraktowaniem w Ślepsku Malow Suwałki rywalizował w PlusLidze w barwach Aluronu CMC Warty Zawiercie.

– Mieliśmy swoje szanse – dodał Waliński.

Kolejny, a zarazem ostatni w roku 2020 mecz, siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają 22 grudnia, kiedy zmierzą się z Cuprumem Lubin. Początek spotkania w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” o godzinie 20:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport. Relacja radiowa dostępna będzie na antenie Polskiego Radia Białystok.

Nie zapomnijcie o klubowych gadżetach! Trwa świąteczna promocja! Wpisz kod: BIALONIEBIESKIESWIETA i uzyskaj aż 25% rabatu na całe zamówienie! (kod obowiązuje do 22 grudnia, do północy): sklep.slepsksuwalki.pl.


Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3 (24:26, 22:25, 17:25)

MVP: Garrett Muagututia (Aluron CMC Warta Zawiercie)

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński (4), Tomas Rousseaux (14), Bartłomiej Bołądź (15), Andreas Takvam (4), Cezary Sapiński (6), Joshua Tuaniga (1), Mateusz Czunkiewicz (libero) oraz Patryk Szwaradzki, Kevin Klinkenberg (2), Mateusz Sacharewicz (3), Kacper Gonciarz, Jakub Rohnka, Paweł Filipowicz (libero)

Aluron CMC Warta Zawiercie: Mateusz Malinowski (14), Marcin Kania (5), Gualberto Flavio (9), Maximiliano Cavanna (1), Piotr Orczyk (14), Garrett Muagututia (11), Michał Żurek (libero) oraz Patryk Niemiec, Grzegorz Bociek.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Zatrzymać “Jurajskich Ryce...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki kontynuują ligowy maraton! Piątkowym (18.12) rywalem biało-niebieskich będzie Aluron CMC Warta Zawiercie, która bez większych problemów zwyciężyła w meczu 17. kolejki z Cuprumem Lubin. Biało-niebiescy wracają natomiast do rywalizacji po poniedziałkowym (14.12) zwycięstwie z Asseco Resovią Rzeszów. Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania zespołu przed telewizorami i odbiornikami radiowymi. 

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z zespołem z Zawiercia nie doszło w sezonie 2020/2021 do skutku, z uwagi na wykrycie ogniska koronawirusa w szeregach biało-niebieskich. Podopieczni trenera Igora Kolakovicia grają “w kratkę”. Mimo to zajmują wysokie 4. miejsce w tabeli. W czternastu rozegranych meczach zwyciężali ośmiokrotnie, a sześć razy schodzili z parkietu uznając wyższość rywali.  W meczu 17. kolejki PlusLigi “Jurajscy Rycerze” ograli bez straty seta Cuprum Lubin, kolejnego rywala biało-niebieskich. Do wysokiej formy powrócił Mateusz Malinowski, atakujący drużyny z Zawiercia. To sprawia, że goście powalczą w Suwałkach o powiększenie punktowego dorobku. Początek meczu z Aluronem CMC Wartą Zawiercie już jutro (18.12) o godzinie 20:30. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie – 18 grudnia, godz. 20:30, “Suwałki Arena”.

Nie zapomnijcie o klubowych gadżetach! Trwa świąteczna promocja! Wpisz kod: BIALONIEBIESKIESWIETA i uzyskaj aż 25% rabatu na całe zamówienie! (kod obowiązuje do 22 grudnia, do północy): sklep.slepsksuwalki.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Recepta na Rzeszów

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki wrócili do rywalizacji po dwutygodniowej przerwie i zwyciężyli w meczu 17. kolejki PlusLigi z Asseco Resovią Rzeszów 3:1. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala zwyciężyli tym samym z drużyną z Rzeszowa już po raz czwarty w krótkiej historii występów w PlusLidze. MVP, czyli najbardziej wartościowym zawodnikiem meczu, wybrano Bartłomieja Bołądzia, atakującego biało-niebieskich.

W pierwszym secie gospodarze rozbili przyjezdnych do 12, w drugim nadal kontrolowali grę i zwyciężyli do 21, choć coraz częściej do głosu dochodzili goście. Dowodem na to była trzecia partia, którą zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów przedłużyli swoje szanse na końcowy triumf. O wyniku spotkania zadecydował jednak czwarty set, który po emocjonującej końcówce padł łupem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki.

Zadowolenia z wyniku nie krył Andrzej Kowal, szkoleniowiec biało-niebieskich:

Bartłomiej Bołądź, zdobywca 22 punktów i MVP meczu, podkreślił dobrze wykonaną pracę całego zespołu:

Kolejny mecz siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają 18 grudnia, kiedy zmierzą się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Początek spotkania w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” o godzinie 20:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport. Relacja radiowa dostępna będzie na antenie Polskiego Radia Białystok.

Nie zapomnijcie o klubowych gadżetach: sklep.slepsksuwalki.pl!


Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:12, 25:21, 21:25, 25:23)

MVP: Bartłomiej Bołądź (Ślepsk Malow Suwałki)

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński, Bartłomiej Bołądź, Tomas Rousseaux, Cezary Sapiński, Andreas Takvam, Joshua Tuaniga – Mateusz Czunkiewicz (libero) oraz Łukasz Rudzewicz, Patryk Szwaradzki, Jakub Rohnka.

Asseco Resovia Rzeszów: Fabian Drzyzga, Klemen Cebulj, Piotr Hain, Karol Butryn, Simeone Parodi, Timo Tammemaa – Michał Potera (libero) oraz Bartosz Mariański (libero), Damian Domagała, Paweł Woicki, Rafał Buszek, Bartłomiej Krulicki, Jeffrey Jendryk.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Do czterech razy sztuka?

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki wracają do ligowej rywalizacji i rozegrają w najbliższych dniach aż trzy mecze rundy rewanżowej! Dzisiejszym (14.12) rywalem biało-niebieskich będzie Asseco Resovia Rzeszów, która jak dotąd nie znalazła recepty na suwalski zespół, prowadzony przez jej byłego trenera – Andrzeja Kowala. Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania zespołu przed telewizorami i odbiornikami radiowymi. 

W trzech rozegranych do tej pory spotkaniach w PlusLidze suwalczanie trzykrotnie zwyciężali w stosunku 3:1. Czy biało-niebieskim uda się podtrzymać fantastyczną serię zwycięstw z wielokrotnymi mistrzami Polski? Tego dowiemy się już dziś (14.12), o godzinie 17:30. Łatwo nie będzie, bowiem zespół prowadzony przez trenera Alberto Giulianiego w ostatnich meczach prezentuje bardzo wysoką dyspozycję, czego dowodem są zwycięstwa z Aluronem CMC Wartą Zawiercie czy GKS-em Katowice, choć w ostatnim meczu musiał uznać wyższość Cuprum Lubin. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

W zespole gości zabraknie leczących urazy Nicolasa Szerszenia i Roberta Tähta.

Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów (14 grudnia, godz. 17:30)

Nie zapomnijcie o klubowych gadżetach: sklep.slepsksuwalki.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Intensywne dni w szeregach biało...

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki powracają do gry po niemal dwutygodniowej przerwie. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala rozegrają w najbliższych dniach aż trzy mecze rundy rewanżowej! Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania zespołu przed telewizorami i odbiornikami radiowymi. 

W najbliższym meczu 17. kolejki biało-niebiescy podejmą w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” Asseco Resovię Rzeszów. Na uwagę zasługuje fakt, że bilans bezpośrednich meczów z Rzeszowem jest dla gospodarzy bardzo korzystny. W trzech rozegranych do tej pory spotkaniach w PlusLidze suwalczanie trzykrotnie zwyciężali w stosunku 3:1. Czy biało-niebieskim uda się podtrzymać fantastyczną serię zwycięstw z wielokrotnymi mistrzami Polski? Tego dowiemy się już 14 grudnia, o godzinie 17:30. Łatwo nie będzie, bowiem zespół prowadzony przez trenera Alberto Giulianiego w ostatnich meczach prezentuje bardzo wysoką dyspozycję, czego dowodem są zwycięstwa z Aluronem CMC Wartą Zawiercie czy GKS-em Katowice. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Cztery dni później do Suwałk zawitają zawodnicy Aluronu CMC Warty Zawiercie. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z zespołem z Zawiercia nie doszło w sezonie 2020/2021 do skutku, z uwagi na wykrycie ogniska koronawirusa w szeregach biało-niebieskich. Podopieczni trenera Igora Kolakovicia grają “w kratkę”. Mimo to zajmują wysokie 5. miejsce w tabeli. W dwunastu rozegranych meczach zwyciężali siedmiokrotnie, a pięć razy schodzili z parkietu uznając wyższość rywali. Początek meczu z “Jurajskimi Rycerzami” 18 grudnia, o godzinie 20:30. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Ostatnim meczem w 2020 roku będzie rewanżowa, “domowa” potyczka z Cuprumem Lubin, którego forma sportowa zdaje się wracać na właściwe tory. W meczu 16. kolejki lubinianie przegrali co prawda z Treflem Gdańsk po tie-break’u, ale prezentowali się na tle rywali z Gdańska co najmniej dobrze. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu Ślepska Malow Suwałki z Lubinem górą okazali się być podopieczni trenera Andrzeja Kowala, którzy wrócili z dalekiego wyjazdu z kompletem punktów. Mecz z dwunastą w tabeli drużyną PlusLigi odbędzie się 22 grudnia, o godzinie 20:30. Transmisję meczu przeprowadzą Polsat Sport oraz Polskie Radio Białystok.

Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów (14 grudnia, godz. 17:30)
Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Warta Zawiercie (18 grudnia, godz. 20:30)
Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin (22 grudnia, godz. 20:30)

Nie zapomnijcie o klubowych gadżetach: sklep.slepsksuwalki.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Biało-Niebieskich Kolędowanie 20...

Już jest! Prezentujemy najnowsze wideo promujące nasz najnowszy projekt “Biało-Niebieskich Kolędowanie 2020”. To zbiór kolęd w wykonaniu siatkarzy, członków sztabu szkoleniowego i administracji Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. Kompozycje, które pojawiły się na świątecznej płycie, zrealizowano przy udziale Orkiestry Kameralnej “La Notte ” Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Suwałkach oraz Suwalskiego Chóru Kameralnego “Viva Musica” pod dyrekcją Grzegorza Bogdana.

Jesteśmy niezwykle dumni z wykonanej pracy i wierzymy, że biało-niebieska energia zagości w Waszych domach w trakcie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

Kup płytę już teraz : https://bit.ly/36MtwmH.

Lista utworów:

1. Życzenia (Prezes, Dyrygent)
2. Jezusa Narodzonego (Drużyna, Sztab Trenerski, Prezes)
3. Hej w Dzień Narodzenia (Waliński, Gonciarz, Filipowicz)
4. Skrzypi Wóz (Bołądź, Sacharewicz, Czunkiewicz, Rudzewicz, Sapiński)
5. Przybieżeli Do Betlejem (Warda, Szwaradzki, Kaczorowski)
6. Christmas Is Coming (Tuaniga, Klinkenberg, Rousseaux)
7. Bóg Się Rodzi (Drużyna, Sztab Trenerski, Prezes)

Zapraszamy do wspólnego śpiewania i udostępniania materiału. Dziękujemy wszystkim kibicom za zakup płyty. Kupując “Biało-Niebieskich Kolędowanie 2020” wspierasz klub i dokładasz niezwykle ważną cegiełkę do jego dalszego rozwoju. Wesołych Świąt!

– Nagrania zrealizowano przy udziale Orkiestry Kameralnej “La Notte” Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Suwałkach oraz Suwalskiego Chóru Kameralnego “Viva Musica” pod dyr. Grzegorza Bogdana;
– Lokalizacja nagrań: Studio Nagrań Studio OM oraz Hala Sportowo-Widowiskowa “Suwałki Arena”;
– Realizacja nagrań audio / foto / video: Radosław Charmuszko, Paweł Kłaczyński;
– Montaż wideo: Paweł Kłaczyński;
– Mix / mastering nagrań: Maciej Mackiewicz;
– Aranżacja muzyczna: Grzegorz Bogdan;
– Scenariusz: Agnieszka Więcko;
– Koordynacja realizacji nagrań: Agnieszka Więcko, Grzegorz Bogdan;
– Opracowanie graficzne płyty i okładki: Piotr Pisarenko.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Premiera płyty “Biało-Nieb...

Tego jeszcze nie było! Prezentujemy wyjątkowy projekt, który połączył ludzi sportu i muzyki, a która to jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Poczuj klimat zbliżających się świąt w towarzystwie biało-niebieskiej rodziny!

“Biało-Niebieskich Kolędowanie 2020” to zbiór kolęd w wykonaniu siatkarzy, członków sztabu szkoleniowego i administracji Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. Kompozycje, które pojawiły się na świątecznej płycie, zrealizowano przy udziale Orkiestry Kameralnej “La Notte ” Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Suwałkach oraz Suwalskiego Chóru Kameralnego “Viva Musica” pod dyrekcją Grzegorza Bogdana.

Nagrania wykonano w Studio OM w Suwałkach.

🎥 Premiera oficjalnego, świątecznego klipu, będzie nastąpi dziś (06.12) o godzinie 16:00 w naszych mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube.

🛒 Kup teraz : https://bit.ly/36MtwmH

Lista utworów:

1. Życzenia (Prezes, Dyrygent)
2. Jezusa Narodzonego (Drużyna, Sztab Trenerski, Prezes)
3. Hej w Dzień Narodzenia (Waliński, Gonciarz, Filipowicz)
4. Skrzypi Wóz (Bołądź, Sacharewicz, Czunkiewicz, Rudzewicz, Sapiński)
5. Przybieżeli Do Betlejem (Warda, Szwaradzki, Kaczorowski)
6. Christmas Is Coming (Tuaniga, Klinkenberg, Rousseaux)
7. Bóg Się Rodzi (Drużyna, Sztab Trenerski, Prezes)

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Przegrywamy z Indykpolem AZS Ols...

W meczu 15. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Indykpolem AZS Olsztyn 1:3 (19:25, 26:28, 25:19, 14:25). MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Wojciech Żaliński, przyjmujący gości. Nie udało się zatem podopiecznym trenera Andrzeja Kowala powtórzyć wyniku z wyjazdowego meczu w Olsztynie, gdzie biało-niebiescy zwyciężyli 3:0.

– Podejmowaliśmy dziwne decyzje – powiedział tuż po spotkaniu wspomniany wcześniej Andrzej Kowal, szkoleniowiec Ślepska Malow Suwałki:

Kolejny mecz siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają dopiero 14 grudnia, kiedy zmierzą się w rewanżowym meczu z Asseco Resovią Rzeszów. Początek spotkania w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” o godzinie 17:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport Extra. Relacja radiowa dostępna będzie na antenie Polskiego Radia Białystok.


Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (19:25, 26:28, 25:19, 14:25)

MVP: Wojciech Żaliński (Indykpol AZS Olsztyn)

Ślepsk Malow Suwałki: Kacper Gonciarz, Marcin Waliński, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bołądź, Tomas Rousseaux, Mateusz Sacharewicz – Paweł Filipowicz (libero) oraz Łukasz Kaczorowski, Łukasz Rudzewicz, Sebastian Warda, Jakub Rohnka, Mateusz Czunkiewicz (libero).

Indykpol AZS Olsztyn: Przemysław Stępień, Ruben Schott, Javier Concepcion, Damian Schulz, Wojciech Żaliński, Dmytro Teryomenko – Jędrzej Gruszczyński (libero) oraz Robbert Andringa, Kamil Droszyński, Mateusz Poręba, Remigiusz Kapica.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

Facebook | Instagram | Twitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

SOT Białystok nowym partnerem kl...

Spółdzielnia Obrotu Towarowego w Białymstoku dołącza do grona partnerów biało-niebieskich i wspiera klub w tym bardzo trudnym czasie! Firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży produktów mleczarskich i spożywczych. W ofercie posiada największy wybór artykułów mleczarskich w Polsce (ponad 2 tysiące SKU) oraz szeroki wachlarz produktów ogólnospożywczych do detalu i gastronomii.

SOT Białystok jest partnerem zaufanym i stabilnym, posiada ponad 25-letnie doświadczenie na rynku.

Witamy sponsora w naszej biało-niebieskiej rodzinie i bardzo dziękujemy za wsparcie!

Facebook SOT Białystok: kliknij tutaj, aby go odwiedzić!
Strona internetowa SOT Białystok: kliknij tutaj, aby ją zobaczyć!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Komunikat klubu dot. dalszych dz...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że na wniosek klubu i po ponownym przeanalizowaniu sprawy przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Suwałkach, zdecydowano się znieść kwarantannę poszczególnym członkom zespołu, co umożliwi jednocześnie ich powrót do rytmu treningowego. Przypomnijmy, że mecz 5. kolejki PlusLigi z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, został odwołany z uwagi na wykrycie ogniska wirusa SARS-C-o-V-2 w szeregach biało-niebieskich.

Zgodnie z §5a rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 23 października 2020 roku z obowiązku odbycia kwarantanny zwolnione są osoby, które zakończyły hospitalizację, odbywanie izolacji lub izolacji w warunkach domowych z powodu stwierdzenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2.

Klub podjął wszelkie kroki, aby współpraca w tym zakresie z Polską Ligą Siatkówki była optymalna i owocowała w sprawny powrót drużyny do ligowej rywalizacji.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Mecz z Aluronem CMC Wartą Zawier...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że w związku z wykryciem ogniska koronawirusa w drużynie biało-niebieskich, zaległy mecz 5. kolejki PlusLigi z Aluronem CMC Wartą Zawiercie został odwołany.

Zaplanowane pierwotnie na 24 listopada spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie.

Z uwagi na zaistniałą sytuację Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach nałożyła na poszczególnych członków zespołu tygodniową kwarantannę.

O szczegółach poinformujemy w kolejnym komunikacie.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Co się pisze #7: Raport medialny...

W meczu 14. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z GKS-em Katowice 1:3 (26:28, 25;23, 21:25, 23:25)

Jak sobotni (21.11) mecz skomentowały lokalne i ogólnopolskie media? Zapraszamy do lektury:

Polsat Sport
“PlusLiga: Siatkarze GKS Katowice wygrali zacięte starcie ze Ślepskiem.”

KLIKNIJ TUTAJ

Polskie Radio Białystok
“Siatkarze Ślepska Malow Suwałki, po wyrównanym meczu, przegrywają w Katowicach z GKS-em 1:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

PlusLiga
“Sobota z PlusLigą: GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki 3:1.”

KLIKNIJ TUTAJ

+ galeria:

KLIKNIJ TUTAJ

WP Sportowe Fakty

“PlusLiga. Dobra passa Ślepska przerwana. Emocjonujący mecz w Katowicach dla GKS-u.”

KLIKNIJ TUTAJ

+ galeria:

KLIKNIJ TUTAJ

Przegląd Sportowy
“GKS Katowice wygrał pełne walki spotkanie ze Ślepskiem Malow Suwałki.

KLIKNIJ TUTAJ

Niebywałe Suwałki
“GKS Katowice wciąż niewygodnym rywalem. Ślepsk Malow przegrał na Śląsku 1:3”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwałki24.pl
“Bez odwetu.

KLIKNIJ TUTAJ

Siatka.org
“Komplet punktów dla zwycięzców w pierwszej serii rewanżów.”

KLIKNIJ TUTAJ

Gazeta Współczesna
“Suwalczanie znowu gorsi od drużyny z Katowic.”

KLIKNIJ TUTAJ

Radio 5
“GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki 3:1.”

KLIKNIJ TUTAJ

DwuTygodnik Suwalski
“Porażka Ślepska Malow w Katowicach.”

KLIKNIJ TUTAJ

Białystok Online
“PlusLiga. Ślepsk wraca z Katowic bez punktów.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwalki.info
“Bez punktów w Katowicach.”

KLIKNIJ TUTAJ

Siatkówka w obiektywie
“PlusLiga: Trzy punkty zostają w Katowicach.”

KLIKNIJ TUTAJ

Dziękujemy wszystkim mediom za publikacje! #RazemMożemyWięcej

Jeśli w naszym raporcie zabrakło Twojego medium – napisz: media@slepsksuwalki.pl.


GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (28:26, 23:25, 25:21, 25:23)

MVP: Jan Firlej (GKS Katowice)

GKS Katowice: Jan Firlej, Adrian Buchowski, Miłosz Zniszczoł, Jan Nowakowski, Kamil Kwasowski, Jakub Jarosz – Dustin Watten (libero) oraz Emanuel Kohut, Wiktor Musiał, Jakub Nowosielski, Jakub Szymański, Kamil Drzazga, Dawid Ogórek (libero).

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bołądź, Tomas Rousseaux, Mateusz Sacharewicz, Joshua Tuaniga – Paweł Filipowicz (libero) oraz Patryk Szwaradzki, Łukasz Rudzewicz, Kevin Klinkenberg, Łukasz Kaczorowski, Mateusz Czunkiewicz (libero).

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Bez przełamania

W meczu 14. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z GKS-em Katowice 1:3 (26:28, 25:23, 21:25, 23:25). MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Jan Firlej, rozgrywający gospodarzy. Nie udało się tym samym przełamać rywali, którzy w meczu inaugurującym sezon 2020/2021 zwyciężyli w Suwałkach 3:0. 

– Nie daliśmy sobie szansy na dobre rozstrzygnięcie – powiedział tuż po spotkaniu Andrzej Kowal, szkoleniowiec Ślepska Malow Suwałki:

Biało-niebiescy kontynuują wyjazdową serię spotkań i pozostają na południu kraju. Duża intensywność rozgrywanych meczów sprawia, że w szeregi zespołu może wkradać się zmęczenie i wahanie formy spowodowane brakiem poszczególnych jednostek treningowych:

W najbliższy wtorek (24.11) zmierzą się w Zawierciu z tamtejszym Aluronem CMC Wartą. Walkę o kolejne punkty zapowiada Bartłomiej Bołądź, atakujący Ślepska Malow Suwałki, który w starciu z GKS-em Katowice zanotował 23 punkty i aż 6 asów serwisowych:

Przypomnijmy, że mecz z Aluronem CMC Zawiercie odbędzie się 24 listopada, o godzinie 20:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Relację radiową będzie natomiast można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Białystok (analogowo – 98,6 mHz lub online – https://www.radio.bialystok.pl). Mecz skomentuje Jerzy Kułakowski.


GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (28:26, 23:25, 25:21, 25:23)

MVP: Jan Firlej (GKS Katowice)

GKS Katowice: Jan Firlej, Adrian Buchowski, Miłosz Zniszczoł, Jan Nowakowski, Kamil Kwasowski, Jakub Jarosz – Dustin Watten (libero) oraz Emanuel Kohut, Wiktor Musiał, Jakub Nowosielski, Jakub Szymański, Kamil Drzazga, Dawid Ogórek (libero).

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bołądź, Tomas Rousseaux, Mateusz Sacharewicz, Joshua Tuaniga – Paweł Filipowicz (libero) oraz Patryk Szwaradzki, Łukasz Rudzewicz, Kevin Klinkenberg, Łukasz Kaczorowski, Mateusz Czunkiewicz (libero).

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Co się pisze #6: Raport medialny...

W zaległym meczu 4. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali Asseco Resovię Rzeszów 3:1 (19:25, 25:23, 25:21, 25:21)

Jak wtorkowy (17.11) mecz skomentowały lokalne i ogólnopolskie media? Zapraszamy do lektury:

Polsat Sport
“Kowal ma patent na Resovię! Ślepsk wygrał na Podpromiu.”

KLIKNIJ TUTAJ

Polskie Radio Białystok
“Passa trwa – siatkarze Ślepska Malow Suwałki wygrywają z Asseco Resovią 3:1.”

KLIKNIJ TUTAJ

PlusLiga
“Wtorek z PlusLigą: Asseco Resovia Rzeszów – Ślepsk Malow Suwałki 1:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

+ galeria:

KLIKNIJ TUTAJ

WP Sportowe Fakty

“PlusLiga: Krótkiej tradycji stało się zadość. Asseco Resovia przegrała ze Ślepskiem Suwałki Andrzeja Kowala.”

KLIKNIJ TUTAJ

+ galeria:

KLIKNIJ TUTAJ

Nowiny24
“Rzeszowska drużyna wystrzelała się na zagrywce i przegrała ze Ślepskiem Malow Suwałki.

KLIKNIJ TUTAJ

Przegląd Sportowy
“Resovia przegrała ze Ślepskiem.

KLIKNIJ TUTAJ

Niebywałe Suwałki
“Ślepsk Malow wbrew opiniom bukmacherów pokonał w Rzeszowie Asseco Resovię 3:1.”

KLIKNIJ TUTAJ

Sport.Interia.pl
“PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Ślepsk Malow Suwałki 1:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwałki24.pl
“Asseco Resovia – Ślepsk Malow Suwałki 1:3. Zrozumieli, o co chodzi trenerowi z tym drugim setem.

KLIKNIJ TUTAJ

Siatka.org
“Przerwana passa Resovii.”

KLIKNIJ TUTAJ

Gazeta Współczesna
“Asseco Resovia Rzeszów – Ślepsk Malow Suwałki. Trzecia z rzędu wyjazdowa wygrana suwalczan.”

KLIKNIJ TUTAJ

Radio 5
“Asseco Resovia – Ślepsk Malow Suwałki 1:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

DwuTygodnik Suwalski
“Znakomity mecz Ślepska Malow.”

KLIKNIJ TUTAJ

Białystok Online
“Ślepsk z kolejnym skalpem. Świetna seria rywali została przerwana.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwalki.info
“Zwycięstwo Ślepska w Rzeszowie.”

KLIKNIJ TUTAJ

Siatkówka w obiektywie
“PlusLiga: Ślepsk wygrywa w Rzeszowie.”

KLIKNIJ TUTAJ

Radio Rzeszów
“Asseco przegrywa spotkanie.”

KLIKNIJ TUTAJ

Rzeszow112.pl
“Asseco Resovia po twardej walce przegrywa z Suwałkami 1:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

Dziękujemy wszystkim mediom za publikacje! #RazemMożemyWięcej

Jeśli w naszym raporcie zabrakło Twojego medium – napisz: media@slepsksuwalki.pl.


Asseco Resovia – Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (25:19, 23:25, 21:25, 21:25)

MVP: Bartłomiej Bołądź (Ślepsk Malow Suwałki)

Asseco Resovia Rzeszów: Fabian Drzyzga, Bartłomiej Krulicki, Robert Taht, Timo Tammemaa, Karol Butryn, Klemen Cebulj – Michał Potera (libero) oraz Paweł Woicki, Rafał Buszek, Piotr Hain, Damian Domagała.

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bołądź, Tomas Rousseaux, Mateusz Sacharewicz, Josua Tuaniga – Paweł Filipowicz (libero) oraz Patryk Szwaradzki, Łukasz Rudzewicz, Mateusz Czunkiewicz (libero), Kevin Klinkenberg, Łukasz Kaczorowski.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Hala Podpromie w Rzeszowie zdoby...

W zaległym meczu 4. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki zwyciężyli z Asseco Resovią Rzeszów 3:1 (19:25, 25:23, 25:21, 25:21). MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Bartłomiej Bołądź, atakujący biało-niebieskich. Warto przypomnieć, że było to trzecie zwycięstwo suwalczan z utytułowaną drużyną z Rzeszowa w krótkiej historii spotkań w PlusLidze. 

– Cieszy styl w jakim wygraliśmy – powiedział tuż po spotkaniu Marcin Waliński, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki:

Podopieczni trenera Andrzeja Kowala nie mają jednak zbyt wiele czasu na regenerację, bowiem już 21 listopada zmierzą się w Katowicach z tamtejszym GKS-em. Początek meczu o godzinie 20:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport News. Relację radiową będzie natomiast można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Białystok (analogowo – 98,6 mHz lub online – https://www.radio.bialystok.pl). Mecz skomentuje Jerzy Kułakowski.


Asseco Resovia – Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (25:19, 23:25, 21:25, 21:25)

MVP: Bartłomiej Bołądź (Ślepsk Malow Suwałki)

Asseco Resovia Rzeszów: Fabian Drzyzga, Bartłomiej Krulicki, Robert Taht, Timo Tammemaa, Karol Butryn, Klemen Cebulj – Michał Potera (libero) oraz Paweł Woicki, Rafał Buszek, Piotr Hain, Damian Domagała.

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bołądź, Tomas Rousseaux, Mateusz Sacharewicz, Josua Tuaniga – Paweł Filipowicz (libero) oraz Patryk Szwaradzki, Łukasz Rudzewicz, Mateusz Czunkiewicz (libero), Kevin Klinkenberg, Łukasz Kaczorowski.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Firma Malow Sp. z o.o. wyróżnion...

Firma Malow Sp. z o.o., będąca sponsorem tytularnym Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o., otrzymała tytuły “Ambasadora Polskiej Gospodarki 2020 w kategorii “Eksporter” oraz “Firmy Dobrze Widzianej”.

Konkurs Ambasadora Polskiej Gospodarki organizowany jest przez Business Centre Club pod Honorowym Patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli, natomiast tytuł Firmy Dobrze Widzianej przyznaje się jako wyraz uznania i podziękowania firmom, ich kierownictwu i pracownikom za zaangażowanie społeczne oraz realizowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu. Przypomnijmy, że Honorowy Patronat nad tytułem “Firmy Dobrze Widzianej” sprawuje Minister Pracy i Polityki Społecznej.

– Gratulujemy firmie Malow Sp. z o.o. kolejnego, niezwykle cennego wyróżnienia. Cieszymy się, że firma będąca sponsorem tytularnym klubu, jej odpowiedzialność i działalność społeczna, zaangażowanie i profesjonalizm zostały zauważone przez Business Centre Club. W imieniu klubowej społeczności wyrażam dumę i wdzięczność za możliwość pracy z tak uznanym i cenionym wspólnikiem. – skomentował wręczenie wyróźnień Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. – Życzymy firmie Malow Sp. z o.o. kolejnych sukcesów. – dodał.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Horror w Nysie ze szczęśliwym za...

W wyjazdowym meczu 13. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali Stal Nysa 3:1 (25:23, 23:25, 25:20, 25:22). Obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko, które obfitowało w wiele zwrotów akcji. MVP spotkania został Tomas Rousseaux, przyjmujący biało-niebieskich, który zdobył w meczu 21 punktów i był bardzo ważnym punktem zespołu.

– Zachowaliśmy więcej spokoju – powiedział tuż po zakończeniu spotkania Andrzej Kowal, trener Ślepska Malow Suwałki:

W nadchodzącym, zaległym meczu 4. kolejki PlusLigi, biało-niebiescy zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów, z którą w sezonie 2019/2020 dwukrotnie zwyciężyli:

Mateusz Sacharewicz, środkowy Ślepska Malow Suwałki, podchodzi do kolejnego zwycięstwa z dużym spokojem i zwraca uwagę na rosnącą intensywność spotkań. Podopieczni Andrzeja Kowala rozegrali bowiem w ciągu 8 dni aż 3 mecze, wszystkie wyjazdowe, a to nie koniec:

Początek spotkania w Rzeszowie już 17 listopada, o godzinie 17:30. Mecz, z racji obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport.


Stal Nysa – MKS Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (23:25, 25:23, 20:25, 22:25)

MVP: Tomas Rousseaux (Ślepsk Malow Suwałki)

Stal Nysa: Marcin Komenda, Bartosz Bućko, Bartłomiej Lemański, Wassim Ben Tara, Łukasz Łapszyński, Moustapha M’Baye – Michał Ruciak (libero) oraz Patryk Szczurek, Michał Filip, Mariusz Schamlewski.

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bołądź, Tomas Rousseaux, Mateusz Sacharewicz, Joshua Tuaniga – Paweł Filipowicz (libero) oraz Łukasz Rudzewicz, Patryk Szwaradzki, Kevin Klinkenberg, Mateusz Czunkiewicz (libero).

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Powrót na zwycięską ścieżkę!...

W wyjazdowym meczu 7. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonal MKS Będzin 3:0 (25:22, 25:23, 25:20). MVP spotkania został Bartłomiej Bołądź, atakujący biało-niebieskich, który zdobył w meczu 17 punktów i zanotował aż 75% skuteczności w ataku.

– Dzisiaj graliśmy z głową – powiedział tuż po zakończeniu spotkania Andrzej Kowal, trener Ślepska Malow Suwałki:

Debiut w wyjściowym składzie zanotował Sebastian Warda, środkowy biało-niebieskich, który wspomniał również o trwającym maratonie.

W zbliżającym się meczu 13. kolejki PlusLigi biało-niebiescy zmierzą się ze Stalą Nysa. Początek spotkania 14 listopada, o godzinie 20:30, w Nysie. Mecz, z racji obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News.


MKS Będzin – MKS Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (22:25, 23:25, 20:25)

MVP: Bartłomiej Bołądź (Ślepsk Malow Suwałki)

MKS Będzin: Rafał Sobański, Tomasz Kalembka, Rafał Faryna, Jose Ademar Santana, Artur Ratajczak, Pontes Veloso Thiago – Szymon Gregorowicz (libero) oraz Dominik Teklak, Kacper Bobrowski, Łukasz Makowski, Bartosz Schmidt.

Ślepsk Malow Suwałki: Tomas Rousseaux, Sebastian Warda, Joshua Tuaniga, Marcin Waliński, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bołądź – Paweł Filipowicz (libero) / Mateusz Czunkiewicz (libero) oraz Łukasz Rudzewicz, Patryk Szwaradzki, Kevin Klinkenberg, Mateusz Sacharewicz.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Co się pisze #5: Raport medialny...

W meczu 12. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Treflem Gdańsk 0:3 (34:36, 14:25, 20:25).

Jak sobotni (7.11) mecz skomentowały lokalne i ogólnopolskie media? Zapraszamy do lektury:

Polsat Sport
“Trefl pewnie wygrał ze Ślepskiem.”

KLIKNIJ TUTAJ

“Skrót meczu.”

KLIKNIJ TUTAJ

WP Sportowe Fakty

PlusLiga. Trwa kryzys Ślepska Malow Suwałki. Trefl Gdańsk nie stracił u siebie nawet seta.”

KLIKNIJ TUTAJ

Galeria z meczu Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki (7.11)

KLIKNIJ TUTAJ

Gdańsk.pl
“Trefl wygrał za trzy punkty ze Ślepskiem. Pierwszy set horrorem.

KLIKNIJ TUTAJ

Przegląd Sportowy
“45-minutowy set i zwycięstwo Trefla ze Ślepskiem w Gdańsku.

KLIKNIJ TUTAJ

Polskie Radio Białystok
“Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrywają w Gdańsku z Treflem 0:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

PlusLiga
“Sobota z PlusLigą: Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 3:0.”

KLIKNIJ TUTAJ

+ galeria:

KLIKNIJ TUTAJ

Niebywałe Suwałki
“Bez punktu w Ergo Arenie. Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 3:0.”

KLIKNIJ TUTAJ

Sport.trojmiasto.pl
“Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 3:0 na zakończenie domowego maratonu.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwałki24.pl
“Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 3:0. Ten jeden set…

KLIKNIJ TUTAJ

Siatka.org
“Trzy punkty Trefla w meczu ze Ślepskiem”

KLIKNIJ TUTAJ

Gazeta Współczesna
“Niewykorzystana szansa Ślepska Malow Suwałki.”

KLIKNIJ TUTAJ

Radio 5
“ERGO Arena i punktów nie ma.”

KLIKNIJ TUTAJ

DwuTygodnik Suwalski
“Porażka Ślepska Malow w Gdańsku.”

KLIKNIJ TUTAJ

Białystok Online
“Nietypowy wynik w pierwszym secie i kolejna porażka Ślepska.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwalki.info
“Bez punktów w Gdańsku.”

KLIKNIJ TUTAJ

Siatkówka w obiektywie
“Zwycięstwo Trefla Gdańsk w meczu z MKS-em Ślepsk Malow Suwałki.”

KLIKNIJ TUTAJ

Dziękujemy wszystkim mediom za publikacje! #RazemMożemyWięcej

Jeśli w naszym raporcie zabrakło Twojego medium – napisz: media@slepsksuwalki.pl.


Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (36:34, 25:14, 25:20)

MVP: Pablo Crer (Trefl Gdańsk)

Trefl Gdańsk: Mateusz Mika, Pablo Crer, Mariusz Wlazły, Bartłomiej Lipiński, Bartłomiej Mordyl, Marcin Janusz – Maciej Olenderek (libero) oraz Moritz Reichert, Kewin Sasak.

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński, Cezary Sapiński, Bartłomiej Bołądź, Tomas Rousseaux, Łukasz Rudzewicz, Joshua Tuaniga – Mateusz Czunkiewicz (libero) oraz Łukasz Kaczorowski, Sebastian Warda, Kevin Klinkenberg, Kacper Gonciarz, Paweł Filipowicz (libero).

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej

Aktualności

Ergo Arena i punktów nie ma

W meczu 12. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Treflem Gdańsk 0:3 (34:36, 14:25, 20:25). MVP spotkania został Pablo Crer, środkowy gospodarzy.

– Nie dojechaliśmy na drugiego seta – powiedział Łukasz Rudzewicz, środkowy biało-niebieskich.

Sobotnią (7.11) rywalizację skomentował również Mateusz Czunkiewicz, libero Ślepska Malow Suwałki.

 

W zbliżającym się meczu 7. kolejki PlusLigi biało-niebiescy zmierzą się z MKS-em Będzin. Początek spotkania 11 listopada, o godzinie 20:30, w Sosnowcu. Mecz, z racji obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra.


Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (36:34, 25:14, 25:20)

MVP: Pablo Crer (Trefl Gdańsk)

Trefl Gdańsk: Lipiński (16), Wlazły (20), Janusz (4), Mika (8), Mordyl (5), Crer (14), Olenderek (libero) oraz Sasak, Reichert.

Ślepsk Malow Suwałki: Waliński (13), Rousseaux (6), Bołądź (8), Rudzewicz (7), Sapiński (7), Tuaniga (1), Czunkiewicz (libero) oraz Kaczorowski (1), Klinkenberg, Warda, Gonciarz, Filipowicz (libero).

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Jastrzębski Węgiel zgarnął pełną...

W meczu 11. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Jastrzębskim Węglem 1:3 (17:25, 25:18, 22:25, 22:25) MVP spotkania został Jakub Popiwczak, libero jastrzębian.

Środową (4.11) rywalizację w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” skomentował Andrzej Kowal, szkoleniowiec biało-niebieskich, który zwrócił uwagę na dużą ilość popełnionych błędów:

Łukasz Kaczorowski, atakujący Ślepska Malow Suwałki, podkreślał brak wystarczającej ilości treningów, będący efektem przyspieszenia rozgrywek i dużej intensywności rozgrywania spotkań:

 

W zbliżającym się meczu 12. kolejki PlusLigi biało-niebiescy zmierzą się z Treflem Gdańsk. Początek spotkania 7 listopada, o godzinie 20:30, w gdańskiej hali “ERGO Arena”. Mecz, z racji obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, odbędzie się bez udziału publiczności.


Ślepsk Malow Suwałki – Jastrzębski Węgiel 1:3 (17:25, 25:18, 22:25, 22:25)

MVP: Jakub Popiwczak (Jastrzębski Węgiel)

Ślepsk Malow Suwałki: Waliński (7), Rousseaux (12), Bołądź (8), Rudzewicz (6), Sapiński (11), Tuaniga (6), Czunkiewicz (libero) oraz Kaczorowski (3), Klinkenberg (1), Warda, Sacharewicz, Gonciarz, Rohnka, Filipowicz (libero).

Jastrzębski Węgiel: Louati (10), Bucki (16), Wiśniewski (8), Kampa (4), Gladyr (8), Szymura (15), Popiwczak (libero) oraz Gierżot, Al Hachdadi, Tervaportti.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Co się pisze #4: Raport medialny...

W meczu 8. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 23:25, 19:25).

Jak sobotni (31.10) mecz skomentowały lokalne i ogólnopolskie media? Zapraszamy do lektury:

Polsat Sport
“Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3”

KLIKNIJ TUTAJ

“Niesamowita akcja w meczu Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.”

KLIKNIJ TUTAJ

WP Sportowe Fakty
“PlusLiga. ZAKSA wciąż się nie zatrzymuje. Tym razem przekonał się o tym MKS Ślepsk.

KLIKNIJ TUTAJ

Wrota Podlasia
“Tygodniowy maraton siatkarzy Ślepska Malow Suwałki.

KLIKNIJ TUTAJ

Przegląd Sportowy
“Pazurki Ślepska za słabe na Zaksę. Kędzierzynianie niepokonani.

KLIKNIJ TUTAJ

PlusLiga
“Sobota z PlusLigą: Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

+ wideo:

KLIKNIJ TUTAJ

Radio Maryja
“Nie ma mocnych na Zaksę.”

KLIKNIJ TUTAJ

Sport.interia.pl
“Ślepsk Malow Suwałki – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

Gazeta Współczesna
“Lider tabeli PlusLigi pokazał klasę w Suwałkach.”

KLIKNIJ TUTAJ

Polskie Radio Białystok
“Bez niespodzianki – siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrywają z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwałki24.pl
“Ślepsk Malow Suwałki – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3. Gdyby to u nas grał Łukasz Kaczmarek.

KLIKNIJ TUTAJ

Radio 5
“Ślepsk Malow Suwałki – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

DwuTygodnik Suwalski
“Ślepsk Malow przegrał z liderem.”

KLIKNIJ TUTAJ

Nowa Trybuna Opolska
“PlusLiga. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w trzech setach pokonała Ślepsk Malow Suwałki.”

KLIKNIJ TUTAJ

Sport.nowiny.pl
“Niepokonana ZAKSA z kolejnym kompletem punktów.”

KLIKNIJ TUTAJ

Radio Opole
“Nie ma mocnych na siatkarzy kędzierzyńskiej ZAKSY. Mistrzowie Polski odnieśli ósme zwycięstwo w sezonie.”

KLIKNIJ TUTAJ

Niebywałe Suwałki
“Dobra gra, gorszy wynik. Ślepsk przegrał z niezwyciężoną ZAKSĄ.”

KLIKNIJ TUTAJ

Siatka.org
“Ślepsk walczył, ale poległ.”

KLIKNIJ TUTAJ

Białystok Online
“Przegrali 0:3, ale powodów do smutku nie ma.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwalki.info
“Lider lepszy od Ślepska.”

KLIKNIJ TUTAJ

Siatkówka w obiektywie
“PlusLiga: Mistrz górą”

KLIKNIJ TUTAJ

Dziękujemy wszystkim mediom za publikacje! #RazemMożemyWięcej

Jeśli w naszym raporcie zabrakło Twojego medium – napisz: media@slepsksuwalki.pl.


Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 23:25, 19:25)

MVP: Łukasz Kaczmarek (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Ślepsk Malow Suwałki: Rousseaux (13), Bołądź (9), Sapiński (9), Sacharewicz (3), Rohnka (6), Tuaniga, Czunkiewicz (libero) oraz Szwaradzki (3), Klinkenberg (1), Rudzewicz, Gonciarz, Waliński.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek (16), Kochanowski (7), Toniutti, Śliwka (12), Semeniuk (13), Smith (6), Zatorski (libero) oraz Rejno.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Mistrzowie Polski zwyciężają bez...

W meczu 8. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 23:25, 19:25). MVP spotkania został Łukasz Kaczmarek. Warto dodać, że kędzierzynianie kontynuują tym samym znakomitą serię ośmiu meczów bez porażki.

– O końcowym wyniku zadecydowały niuanse – powiedział tuż po zakończeniu spotkania Mateusz Sacharewicz, środkowy bloku Ślepska Malow Suwałki, który w zespole z Kędzierzyna-Koźla spędził sezon 2018/2019:

Sobotnią rywalizację skomentował również Aleksander Śliwka, wielokrotny reprezentant Polski, przyjmujący gości:

W zbliżającym się meczu 11. kolejki PlusLigi biało-niebiescy zmierzą się z Jastrzębski Węgiel. Początek spotkania 4 listopada, o godzinie 17:30, w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Mecz, z racji obowiązujących obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych, odbędzie się bez udziału publiczności.


Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 23:25, 19:25)

MVP: Łukasz Kaczmarek (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

Ślepsk Malow Suwałki: Rousseaux (13), Bołądź (9), Sapiński (9), Sacharewicz (3), Rohnka (6), Tuaniga, Czunkiewicz (libero) oraz Szwaradzki (3), Klinkenberg (1), Rudzewicz, Gonciarz, Waliński.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kaczmarek (16), Kochanowski (7), Toniutti, Śliwka (12), Semeniuk (13), Smith (6), Zatorski (libero) oraz Rejno.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Z szatni rywala #4: Grupa Azoty ...

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wydaniem cyklu “Z szatni rywala”, w którym przedstawiamy sylwetkę Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, aktualnego lidera PlusLigi (stan na 31.10.2020).

Grupa Azoty ZAKSA jest ostatnim mistrzem Polski – wygrała ligę w sezonie 2018/2019 – a gdy w poprzednim sezonie pandemia koronawirusa zatrzymała, a nastepnie odwołała sezon, była na pierwszym miejscu w tabeli. W osatatnich pięciu sezonach kędzierzynianie trzykrotnie zdobywali mistrzostwo Polski, więc ich plany na ten sezon nie mogą być inne.

Dla prezesa Sebastiana Świderskiego i kibiców drużyny z Kędzierzyna-Koźla najważniejsze jest, że zespołu nie opuścił żaden z wiodących zawodników. Owszem, Łukasz Wiśniewski był ważnym graczem, ale po przyjściu Jakuba Kochanowskiego trudno powiedzieć, by ZAKSA na pozycji środkowego była słabsza. Powrót po kontuzji Łukasza Kaczmarka też może dawać drużynie więcej, niż Węgier Arpad Baroti.

Oprócz Kochanowskiego kędzierzynianie zatrudnali graczy raczej z myślą o ławce rezerwowych. Utrzymanie trzonu drużyny – Benjamin Toniutti, Aleksander Śliwka, David Smith, czy Paweł Zatorski – było w tegorocznym okresie transferowym najważniejszą ze spraw do załatwienia. I to się udałol podobnie jak to, że drużynę nadal prowadzi Nikola Grbić.

– Jaki jest nasz najważniejszy cel? Zacząć i skończyć sezon w zdrowiu. To może być największe wyzwanie – mówi prezes klubu Sebastain Świderski.

Wygląda na to, że ta sztuka póki co wychodzi zawodnikom z Kędzierzyna-Koźla niemal idealnie. W siedmiu rozegranych spotkaniach podopieczni trenera Nikoli Grbicia zdobyli komplet punktów i na parkiecie Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena” wystąpią w roli faworyta.

Kadra Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle na sezon 2020/2021:


Rozgrywający: Rafał Prokopczuk, Benjamin Toniutti
Atakujący: Filip Grygiel, Łukasz Kaczmarek, Bartłomiej Kluth
Środkowi: Jakub Kochanowski, Krzysztof Rejno, David Smith, Mateusz Zawalski
Przyjmujący: Piotr Łukasik, Kamil Semeniuk, Adrian Staszewski, Aleksander Śliwka
Libero: Korneliusz Banach, Paweł Zatorski

Transfery
(-) : Arpad Baroti (Bursa Belediyesi, Turcja), Sławomir Jungiewicz (szuka klubu), Simone Parodi (Prisma Taranto, Włochy), Przemysław Stępień (Indykpol AZS Olsztyn), Sebastian Warda (Ślepsk Malow Suwałki), Łukasz Wiśniewski (Jastrzębski Węgiel)
(+) : Bartłomiej Kluth (Calzedonia Verona, Włochy), Jakub Kochanowski (PGE Skra Bełchatów), Rafał Prokopczuk (Heitec Volleys Eltmann, Niemcy), Adrian Staszewski (Euphony Asse Lennik, Belgia), Mateusz Zawalski (Krispol Września)

Czy biało-niebiescy zdołają przełamać gości z Kędzierzyna-Koźla? Tego dowiemy się już za niespełna kilka godzin. Zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia transmisji telewizyjnej.

fot. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle / www.plusliga.pl
Źródło: Paweł Hochstim / Edycja: Biuro Prasowe Ślepsk Malow Suwałki


8. kolejka PlusLigi: Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

31 października, godz. 14:45, Hala Sportowo-Widowiskowa “Suwałki Arena”

Transmisja telewizyjna:
– Polsat Sport

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Profika Broker nowym partnerem b...

Firma Profika Broker nowym partnerem Ślepska Malow Suwałki!

Grupa Profika to zespół ekspertów od ubezpieczeń. Doradza i wspiera – dedykując każdemu indywidualnego opiekuna.

Dewizą firmy jest uczciwość, zaufanie, zadowolenie ze współpracy. Mamy nadzieję, że naszemu nowemu partnerowi zaufają również nasi kibice.

Bardzo dziękujemy firmie Profika Broker za okazane wsparcie i witamy w biało-niebieskiej rodzinie.

Odwiedź stronę Profika Group: https://www.profika.pl
Odwiedź Profika Group na Facebook’u: kliknij i polub profil!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Co się pisze #3: Raport medialny...

Na dobry początek tygodnia wracamy z kolejną edycją raportu medialnego. W meczu 9. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3 (25:20, 22:25, 16:25, 23:25). Jak piątkowy (23.10) mecz skomentowały lokalne i ogólnopolskie media? Zapraszamy do lektury:

Polsat Sport
“PlusLiga: Siatkarze Vervy wygrali w Suwałkach”

KLIKNIJ TUTAJ

WP Sportowe Fakty
“VERVA złapała wiatr w żagle. Przerwana seria MKS-u Ślepska

KLIKNIJ TUTAJ

Przegląd Sportowy
“Verva bez chorego na COVID-19 Nowakowskiego wygrywa w Suwałkach.

KLIKNIJ TUTAJ

PlusLiga
“Piątek z PlusLigą: Ślepsk Malow Suwałki – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1:3”

KLIKNIJ TUTAJ

+ wideo:

KLIKNIJ TUTAJ

Polskie Radio Białystok
“Ślepsk Malow Suwałki przegrywa po zaciętym meczu z Vervą Warszawa 1:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwałki24.pl
“Ślepsk Malow Suwałki – Verva Warszawa 1:3. Narobili apetytu.

KLIKNIJ TUTAJ

Radio 5
“Ślepsk Malow Suwałki – Verva Warszawa 1:3.”

KLIKNIJ TUTAJ

DwuTygodnik Suwalski
“Porażka Ślepska Malow.”

KLIKNIJ TUTAJ

Sport.Onet.pl
“VERVA wygrywa w Suwałkach bez chorego Nowakowskiego.”

KLIKNIJ TUTAJ

Niebywałe Suwałki
“Paliwowi odzyskują formę. Przegrana Ślepska 1:3 w domowym meczu.”

KLIKNIJ TUTAJ

Siatka.org
“Verva Warszawa z kompletem punktów w Suwałkach.”

KLIKNIJ TUTAJ

Białystok Online
“Mecze w siatkarskiej PlusLidze zostały przełożone. Zagrano tylko w Suwałkach.”

KLIKNIJ TUTAJ

Suwalki.info
“Ślepsk bez punktów z Vervą Warszawa.”

KLIKNIJ TUTAJ

Siatkówka w obiektywie
“Kolejne zwycięstwo Vervy.”

KLIKNIJ TUTAJ

Volley Flash
“VERVA Warszawa Orlen Paliwa zwyciężyła w czterosetowym pojedynku.”

KLIKNIJ TUTAJ

Dziękujemy wszystkim mediom za publikacje! #RazemMożemyWięcej

Jeśli w naszym raporcie zabrakło Twojego medium – napisz: media@slepsksuwalki.pl.


Ślepsk Malow Suwałki – Verva Warszawa ORLEN Paliwa 1:3 (25:20, 22:25, 16:25, 23:25)

MVP: Igor Grobelny

Ślepsk Malow Suwałki: Waliński (17), Klinkenberg (7), Bołądź (14), Takvam (12), Sapiński (3), Tuaniga (1), Filipowicz (libero) oraz Sacharewicz, Kaczorowski (2), Rudzewicz (5), Gonciarz, Rohnka , Rousseaux, Czunkiewicz (libero).

Verva Warszawa ORLEN Paliwa: Kowalczyk (10), Kwolek (17), Trinidad (2), Wrona (8), Ziobrowski (19), Grobelny (16), Wojtaszek (libero) oraz Kozłowski, Superlak (2), Król, Szalpuk.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Z Vervą zabrakło werwy

W meczu 9. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3 (25:20, 22:25, 16:25, 23:25). MVP, czyli najlepszym siatkarzem spotkania, został Igor Grobelny, przyjmujący stołecznych.

Obie drużyny wróciły w ostatnim czasie na parkiet po przerwie spowodowanej koronawirusem i odrabiają ligowe zaległości. Biało-niebiescy odnieśli przed meczem z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa trzy zwycięstwa i zanotowali jedną porażkę. Identycznym bilansem mogli pochwalić się goście z Warszawy.

Do meczu ze Ślepskiem Malow Suwałki podopieczni trenera Andrei Anastasiego przystąpili bez Piotra Nowakowskiego, środkowego bloku. Początek pierwszego seta stał pod znakiem bardzo wyrównanej gry. Dobrze prezentowali się Marcin Waliński i Bartłomiej Bołądź, którzy skutecznie punktowali rywali. Stołeczni nie potrafili znaleźć recepty na zatrzymanie gospodarzy. Biało-niebiescy nie pozwolili gościom z Warszawy zniwelować bezpiecznej przewagi i zwyciężyli w premierowej odsłonie do 20 punktów.

W drugim secie, kibice zgromadzeni przed telewizorami, mogli oglądać skuteczną grę obu ekip. W pewnym momencie siatkarze Vervy zaczęli jednak budować przewagę, która zatrzymała się w najważniejszym momencie na czterech punktach. Dobrą dyspozycję gości potwierdził Jakub Kowalczyk, który skutecznym atakiem ze środka zamknął drugą odsłonę i doprowadził do wyrównania stanu meczu.

Do trzeciej partii siatkarze Ślepska Malow Suwałki przystąpili bardzo zmotywowani, co poskutkowało szybkim prowadzeniem. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala nie potrafili go jednak utrzymać i oddali inicjatywę gościom. Warszawianie pewnie prezentowali się w kontratakach i konsekwentnie podwyższali prowadzenie. Verva Warszawa Orlen Paliwa zdecydowanie zwyciężyła w trzecim secie i wyszła na prowadzenie.

W czwartej partii, jak się później okazało ostatniej, biało-niebiescy ambitnie walczyli o odwrócenie losów spotkania i tie-break. Goście byli jednak niezwykle czujni i nie ustępowali rywalem ani na krok. Siatkarze z Warszawy wypracowali z biegiem czasu minimalną przewagę, którą utrzymali do końca i wywieźli z Suwałk cenne trzy punkty.

 


Ślepsk Malow Suwałki – Verva Warszawa ORLEN Paliwa 1:3 (25:20, 22:25, 16:25, 23:25)

MVP: Igor Grobelny

Ślepsk Malow Suwałki: Waliński (17), Klinkenberg (7), Bołądź (14), Takvam (12), Sapiński (3), Tuaniga (1), Filipowicz (libero) oraz Sacharewicz, Kaczorowski (2), Rudzewicz (5), Gonciarz, Rohnka , Rousseaux, Czunkiewicz (libero).

Verva Warszawa ORLEN Paliwa: Kowalczyk (10), Kwolek (17), Trinidad (2), Wrona (8), Ziobrowski (19), Grobelny (16), Wojtaszek (libero) oraz Kozłowski, Superlak (2), Król, Szalpuk.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Trzy punkty w Radomiu!

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki pokonali na wyjeździe Cerrad Enea Czarnych Radom. Gra na przestrzeni całego meczu była niezwykle zacięta, a o wyniku poszczególnych partii za każdym razem decydowały końcówki. MVP wtorkowego (20.10) spotkania został Joshua Tuaniga, rozgrywający biało-niebieskich.

Pierwszy set to dominacja radomian, którzy próbowali zdystansować podopiecznych trenera Andrzeja Kowala, ale kończyło się jedynie na próbach. W dalszej części premierowej odsłony na prowadzenie raz po raz wychodzili biało-niebiescy. Przy stanie 20:20 zapachniało jednak wyrównaniem rywalizacji. Obie drużyny zafundowały zgromadzonym przez telewizorami kibicom emocjonującą końcówkę, z której zwycięsko wyszli siatkarze Ślepska Malow Suwałki.

Druga odsłona była bliźniaczo podobna do pierwszej. Podopieczni trenera Roberta Prygla kilkakrotnie objęli prowadzenie, które po chwili tracili na rzecz goniących wynik zawodników gości. W szeregach Ślepska Malow Suwałki prym wiódł Bartłomiej Bołądź, natomiast po drugiej stronie siatki dobrze spisywał się Daniel Gąsior, rezerwowy atakujący zespołu z Radomia, który zastąpił kontuzjowanego Dawida Konarskiego. Kolejna, emocjonująca końcówka przyniosła powiększenie prowadzenia biało-niebieskich, którzy zwyciężyli do 23.

Suwalczanie starali się pójść za ciosem i dobrze rozpoczęli trzeciego seta. Szybko wypracowali sobie sporą przewagę, którą jednak równie szybko roztrwonili. Boiskowe poczynania obu drużyn dalekie były od optymalnych, a gra w radomskiej hali falowala. Ostatnia, jak się później okazało, partia była tą najbardziej wyrównaną, zakończyła się bowiem wynikiem 28:30. Mecz zakończył wspomniany wcześniej Bołądź, atakujący biało-niebieskich, który zdobył dwa punkty asami serwisowymi.


Cerrad Enea Czarni Radom – Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (24:26, 23:25, 28:30)

MVP: Joshua Tuaniga

Cerrad Enea Czarni Radom: Dawid Dryja, Daniel Gąsior, Wiktor Josifow, Michał Kędzierski, Lucas Loh, Brenden Sander – Maciej Nowowsiak (libero) oraz Bartosz Firszt, Michał Ostrowski, Artur Pasiński.

Ślepsk Malow Suwałki: Joshua Tuaniga, Bartłomiej Bołądź, Kevin Klinkenberg, Andreas Takvam, Cezary Sapiński, Marcin Waliński – Paweł Filipowicz (libero) oraz Łukasz Kaczorowski, Łukasz Rudzewicz, Sebastian Warda, Mateusz Czunkiewicz (libero).

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Najbliższe mecze bez udziału pub...

Miejski Klub Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że w związku z zapowiedzią wprowadzenia nowych zasad bezpieczeństwa obejmujących m.in. organizację wydarzeń sportowych bez udziału publiczności, najbliższe domowe mecze biało-niebieskich będą rozgrywane przy pustych trybunach. Nowe obostrzenia przedstawili dziś (15.10) na specjalnej konferencji premier Mateusz Morawiecki oraz Adam Niedzielski, minister zdrowia. W związku z powyższym o wszelkich zmianach dotyczących pojawienia się możliwości przeżywania wspólnych, sportowych emocji w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”, będziemy informować w osobnych komunikatach.

W oficjalnym Serwisie Rzeczypospolitej Polski pojawił się spis ograniczeń, którego treść prezentujemy poniżej:

Strefa żółta (cały kraj, z wyjątkiem powiatów ze strefy czerwonej):

– Lokale gastronomiczne mogę być otwarte w godz. 6:00 – 21:00. Zajęty może być co drugi stolik. Po godz. 21:00 wyłącznie możliwość zamówienia posiłków na wynos;
– Ograniczenie liczba osób w transporcie publicznym – zajętych może być 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. liczby wszystkich miejsc;
– Od 19.10 – ograniczona liczba osób na weselach i innych uroczystościach – max. 20 osób, bez możliwości zabawy tanecznej;
– W uroczystościach religijnych może uczestniczyć max. 1 osoba na 4m2;
– W zgromadzeniach publicznych może uczestniczyć max. 25 osób;
– W szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych obowiązuje nauczanie hybrydowe;
– Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności;
– W wydarzeniach kulturalnych max. 25 proc. miejsc zajętych przez publiczność;
– Zawieszona działalność basenów, aquaparków i siłowni.

Strefa czerwona:

– Ograniczenie liczby osób w placówkach handlowych do 5 osób na 1 kasę;
– Od 19.10 – zakaz organizacji imprez okolicznościowych (wesela, konsolacje i inne);
– Podczas uroczystości religijnych nie więcej niż 1 osoba na 7m2,
– W zgromadzeniach publicznych może uczestniczyć max. 10 osób;
– W szkołach wyższych oraz ponadpodstawowych obowiązuje nauczanie w trybie zdalnym (z wyłączeniem zajęć praktycznych).

Oprócz tego w strefie czerwonej obowiązują takie same zasady bezpieczeństwa jak w strefie żółtej:

– Lokale gastronomiczne mogę być otwarte w godz. 6:00 – 21:00. Zajęty może być co drugi stolik. Po godz. 21:00 wyłącznie możliwość zamówienia posiłków na wynos;
– Ograniczenie liczba osób w transporcie publicznym – zajętych może być 50 proc. miejsc siedzących lub 30 proc. liczby wszystkich miejsc;
– Wydarzenia sportowe bez udziału publiczności;
– W wydarzeniach kulturalnych max. 25 proc. miejsc zajętych przez publiczność;
– Zawieszona działalność basenów, aquaparków i siłowni.

Przypominamy o konieczności utrzymywania dystansu min. 1,5 m od innych osób, częste mycie rąk wodą z mydłem i w miarę możliwości ich dezynfekcję, a także zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej.

Głęboko wierzymy, że spotkamy się na wielkich siatkarskich wydarzeniach już w najbliższej przyszłości! Dokładamy wszelkich starań, aby zredukować brak dostępności meczów biało-niebieskich i towarzy szących temu emocji do minimum. Zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych, gdzie znaleźć można wszelkie aktualności dotyczące bieżącego funkcjonowania klubu.

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Komunikat dot. meczu 8. kolejki ...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje, że zaplanowany na 17 października mecz z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie odbędzie się w pierwotnie zaplanowanym terminie. Wszystko z uwagi na pozytywny wynik testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 przeprowadzonych w klubie z Kędzierzyna-Koźla.

W związku z powyższym Polska Liga Siatkówki odwołała, na wniosek Mistrzów Polski, mecz 8. kolejki PlusLigi. O nowym terminie meczu poinformujemy kibiców w osobnym komunikacie. Życzymy wszystkim zawodnikom, członkom sztabu szkoleniowego i administracji klubu dużo zdrowia!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Wystartował Sklep Kibica Ślepska...

www.sklep.slepsksuwalki.pl – to właśnie pod tym adresem kibice Ślepska Malow Suwałki mają od dziś (15.10) możliwość zakupu odzieży i rozmaitych gadżetów związanych z klubem. W ofercie sklepu dostępne są repliki koszulek meczowych, koszulki treningowe biało-niebieskich, szaliki, kubki, skarpety i wiele innych. Oferta będzie systematycznie zwiększana o kolejne produkty. W związku z tym polecamy jego częste odwiedziny.

Klub przygotował dla wszystkich sympatyków kody rabatowe, które będą pojawiały się w najbliższych tygodniach w mediach społecznościowych klubu. Dzięki ich użyciu, przy finalizacji zamówienia, wybrane produkty będą dostępne w niższych cenach. Wszelkie zapytania dotyczące płatności i zamówień prosimy kierować na adres mailowy obsługi sklepu: ksiegowosc@slepsksuwalki.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego: www.wrotapodlasia.pl.
Aktualności

Komplet punktów w Lubinie

To, co nie udało się w sezonie 2019/2020, stało się faktem w trwającej kampanii PlusLigi. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki powrócili do gry po przerwie spowodowanej koronawirusem i pokonali w wyjazdowym meczu 6. kolejki Cuprum Lubin 3:0 (25:19, 25:22, 25:20). MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Kevin Klinkenberg, przyjmujący biało-niebieskich.

Początkowo obie ekipy sprawdzały swoje możliwości i gra oscylowała wokół remisu. W szeregach zespołu z Lubina dobrze prezentował się m.in. Przemysław Smoliński, który skutecznie punktował ze środka boiska. Po drugiej stronie siatki dużym spokojem wykazywał się Joshua Tuaniga, który rozgrywał akcje głównie skrzydłami. To właśnie po jego asie serwisowym biało-niebiescy rozpoczęli budowanie przewagi, której nie oddali rywalom już do końca seta. Lubinianie popełniali natomiast coraz więcej błędów. Pierwszego seta, atakiem z lewego skrzydła, zakończył Marcin Waliński, który był tego dnia pewnym punktem drużyny prowadzonej przez trenera Andrzeja Kowala.

Druga odsłona to dobry początek gospodarzy, którzy szybko jednak roztrwonili dwupunktową przewagę. As serwisowy dołożył do punktowej zdobyczy suwalczan Kevin Klinkenberg, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki i wyprowadził tym samym swoją drużynę na prowadzenie. Dalsze fragmenty drugiego seta to szereg ciekawych wymian i równa gra obu ekip. Chwilę później Cuprum Lubin ponownie wyszedł na prowadzenie, tym razem po skutecznym zagraniu Dawida Guni i autowym ataku Bartłomieja Bołądzia. Atakujący Ślepska Malow Suwałki nie dawał jednak spokoju defensywie gospodarzy i starał się doprowadzić do remisu. Udało się. Kolejną, punktową zagrywkę dołożył natomiast Marcin Waliński, dzięki czemu biało-niebiescy wysforowali się na prowadzenie, którego nie oddali rywalom do zakończenia seta.

W trzeciej partii obie drużyny nie dawały za wygraną i mocno skoncentrowały się na poprawie gry ofensywnej. Gra toczyła się wokół remisu, a sygnał do ucieczki dał swoim kolegom Cezary Sapiński, środkowy Ślepska Malow Suwałki, który popisał się asem serwisowym. Podobnie zaprezentował się Mariusz Magnuszewski, zawodnik Cuprum Lubin, dzięki czemu na tablicy wyników kibice ponownie zobaczyli remis. W drugiej części trzeciej partii większym spokojem i sprytem wykazywali się podopieczni trenera Andrzeja Kowala. Nie brakowało długich i męczących wymian, które lepiej wytrzymywali suwalczanie. W szeregach lubinian mnożyły się natomiast błędy. Ostatecznie to biało-niebiescy zwyciężyli w tej części meczu do 20 punktów i ostatecznie 3:0.

– Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego meczu – powiedział tuż po zakończeniu spotkania Sebastian Warda, środkowy Ślepska Malow Suwałki:

fot. Cuprum Lubin / www.plusliga.pl


Cuprum Lubin – Ślepsk Malow Suwałki 0:3 (19:25, 22:25, 20:25)

Cuprum Lubin: Gunia (2), Ferens (7), Smoliński (10), Jimenez (11), Tavares (1), Penchev (5), Szymura (libero) oraz Maruszczyk, Lorenc (1), Oliveira (1), Jakubiszak (3), Magnuszewski (1), Makoś (libero).
Ślepsk Malow Suwałki: Waliński (10), Klinkenberg (14), Bołądź (12), Takvam (8), Sapiński (6), Tuaniga (1), Filipowicz (libero), Czunkiewicz (libero) oraz Warda, Rudzewicz, Sacharewicz.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Z szatni rywala #3: Cuprum Lubin

Biało-niebiescy wracają na ligowe parkiety po przerwie spowodowanej zakażeniami koronawirusem! W meczu 6. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki zagrają z Cuprumem Lubin. W kolejnym wydaniu cyklu “Z szatni rywala” w sezonie 2020/2021 przyglądamy się drużynie z Lubina, w której doszło przed rozpoczęciem rozgrywek do wielu zmian w składzie.

Jakub Ziobrowski, Bartłomiej Lipiński, Jędrzej Gruszczyński czy Damian Domagała – lista zawodników, którzy odeszli z Cuprum jest długa i bardzo znacząca pod kątem sportowym. Jedynym z nielicznych zawodników, którzy zostali w Lubinie, jest portugalski rozgrywający Miguel Tavares Rodrigues. To właśnie ten zawodnik będzie w dużej mierze odpowiedzialny za rytm gry lubinian. Ważną postacią w drużynie trenera Marcelo Fronckowiaka są także Ronald Jimenez Zamora i doświadczony Nikolay Penchev.

Co prawda zespół z Lubina nie odniósł jeszcze zwycięstwa w tegorocznej edycji PlusLigi, ale będzie z pewnością bardzo groźnym rywalem. Próbkę swoich możliwości “Miedziowi” pokazali m.in. w meczu z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa, który przegrali dopiero w tie-break’u.  Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przekonali się o sile Cuprum w sezonie 2019/2020, z którym dwukrotnie przegrali. Co ciekawe, w ekipie z Dolnego Śląska występował wtedy Mateusz Sacharewicz, środkowy biało-niebieskich.

Tak prezentuje się kadra Cuprum Lubin w sezonie 2020/2021

Rozgrywający: Miguel Tavares Rodrigues (Portugalia), Mariusz Magnuszewski,
Atakujący: Ronald Jimenez Zamora (Kolumbia), Adam Lorenc
Środkowi: Dawid Gunia, Paweł Pietraszko, Przemysław Smoliński, Bartłomiej Zawalski,
Przyjmujący: Daniel Muniz de Oliveira (Brazylia), Wojciech Ferens, Szymon Jakubiszak, Kamil Maruszczyk, Nikolay Penchev (Bułgaria)
Libero: Bartosz Makoś, Kamil Szymura

Transfery:

+ Dawid Gunia (MKS Będzin), Szymon Jakubiszak (Trefl Gdańsk), Adam Lorenc (Krispol Września), Wojciech Ferens (Aluron CMC Zawiercie), Mariusz Magnuszewski (MCKiS Jaworzno), Daniel Muniz de Oliveira (Apan Blumenau, Brazylia), Paweł Pietraszko (Indykpol AZS Olsztyn), Kamil Szymura (Visła Bydgoszcz), Ronald Jimenez Zamora (Tourcoing Lille, Francja)

– Filip Biegun (UKS Mickiewicz Kluczbork), Damian Domagała (Asseco Resovia Rzeszów), Robinson Dvoranen (Sporting Lizbona, Portugalia), Maciej Gorzkiewicz (koniec kariery), Jędrzej Gruszczyński (Indykpol AZS Olsztyn), Bartłomiej Lipiński (Trefl Gdańsk), Maxim Marozau (szuka klubu), Mateusz Sacharewicz (Ślepsk Malow Suwałki), Jakub Ziobrowski (VERVA Warszawa ORLEN Paliwa)

Czy biało-niebiescy zdołają przełamać podopiecznych trenera Marcelo Fronckowiaka? Tego dowiemy się już dziś (11.10) wieczorem! Zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia transmisji telewizyjnej i radiowej.

fot. Cuprum Lubin / www.plusliga.pl


6. kolejka PlusLigi: Cuprum Lubin – Ślepsk Malow Suwałki

11 października, godz. 17:30

Hala Widowisko-Sportowa RCS, ul. Odrodzenia 28 B, 59-300 Lubin

Transmisja telewizyjna:
– Polsat Sport Extra

Transmisja radiowa (cały mecz):
Strona internetowa Ślepska Malow Suwałki

Relacje radiowe:
– Polskie Radio Białystok (98,6 MHz)

Mecz obejrzysz również w naszej oficjalnej strefie kibica:

Piwiarnia Warki, ul. Chłodna 2, 16-400 Suwałki

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej
Aktualności

Mateusz Kuśmierz: “Zrobimy...

Biało-niebiescy wracają na parkiety PlusLigi po przerwie spowodowanej zakażeniami koronawirusem! Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się w meczu 6. kolejki z Cuprumem Lubin. Początek spotkania 11 października, o godzinie 17:30, w Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie. Zapraszamy do zapoznania się z treścią rozmowy, którą przeprowadziliśmy z Mateuszem Kuśmierzem, asystentem trenera Andrzeja Kowala.

Redakcja: W sezonie 2019/2020 Cuprum Lubin okazał się być bardzo groźnym i niewygodnym rywalem…

Mateusz Kuśmierz: Dokładnie tak było, ale ubiegły sezon nie ma już dla nas większego znaczenia. Składy obu drużyn zmieniły się, a w szczególności w szeregach gospodarzy niedzielnego meczu, zatem nie ma większych podstaw do porównań. Przed nami bardzo ciekawe wyzwanie, bowiem jesteśmy po dość długiej przerwie od treningów. Z całą pewnością zrobimy wszystko, aby wypaść w Lubinie jak najlepiej. Musimy jednak pamiętać, że nie będzie to łatwe.

Redakcja: Jak wygląda w ocenie trenera dyspozycja zespołu przed niedzielnym spotkaniem? Dodatkowo, przed Wami długa, bo ponad dziewięciogodzinna podróż.

Mateusz Kuśmierz: Forma drużyny po powrocie z kwarantanny systematycznie rośnie i widzimy to na treningach. Teraz musimy przełożyć to na mecz. Cieszymy się z faktu, że nadchodzącą kolejkę rozgrywamy dopiero w niedzielę. Pozwala nam to na przeprowadzenie dodatkowej jednostki treningowej w sobotę. Jeśli chodzi o długą podróż to nie jest ona żadną wymówką. Jedziemy już jutro (10.10) o poranku, będzie więc czas, aby odpocząć. Do większości miast, z których pochodzą zespoły PlusLigi, mamy daleko. Jesteśmy poniekąd do tego przyzwyczajeni.

Redakcja: Na co w szczególności powinni uważać biało-niebiescy w Lubinie? Czy uczulacie zawodników na poszczególne elementy?

Mateusz Kuśmierz: Cuprum Lubin przede wszystkim bardzo dobrze rozpoczyna swoje mecze, co pokazały mecze m.in. z Bełchatowem czy Warszawą. Wiemy, że lubinianie będą chcieli wywierać na nas presję, której siłą rzeczy będziemy musieli się przeciwstawić. Wejście w mecz z dużym spokojem i kontrolą boiskowych wydarzeń może nam znacznie pomóc w wywalczeniu punktów i powrotu do Suwałk z uśmiechami na twarzach.

Prosimy o bieżące śledzenie naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Raport medyczny #10

Poniedziałkowy (05.10) raport medyczny przynosi dobre informacje dotyczące nie tylko stanu zdrowotnego członków Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o., ale również pod kątem typowo sportowym. Przypominamy, że wyniki testów RT-PCR przeprowadzonych w dniach 23-24 września 2020 roku wykazały potrzebę izolacji określonej grupy osób i przełożenie trzech meczów siatkarskiej PlusLigi z udziałem suwalskiej drużyny. Badania powtórzono wśród określonej grupy osób w dniach 2-3 października 2020 roku.

Bardzo pozytywną informacją jest fakt, że w gotowości treningowej jest obecnie dwunastu zawodników, którzy stawili się dziś (05.10) na popołudniowych zajęciach w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Warto dodać, że w treningu wzięło również udział czterech członków sztabu szkoleniowego, którzy zakończyli okres domowej izolacji, uzyskali podwójnie ujemny wynik testów i otrzymali tym samym zgodę na powrót do pracy. Na zakończenie profilaktycznej kwarantanny oczekuje czterech zawodników i dwóch członków sztabu szkoleniowego, którzy dołączą do zespołu w najbliższych dniach.

Dziś (05.10) odbyła się również internetowa konferencja, w trakcie której prezesi klubów PlusLigi zdecydowali, że w przypadku absencji drużyn z powodu koronawirusa pozostałe zespoły uzgadniały przyspieszone terminy spotkań i rozgrywały swoje mecze awansem. Wypracowano w ten sposób jeden ze sposobów na utrzymanie rytmu ligowego w sezonie 2020/2021. W wypowiedzi udzielonej na oficjalnym portalu PlusLigi czytamy:

– Bardzo się cieszę, że wszyscy byliśmy zgodni, że w tak wyjątkowych czasach potrzebna nam jest jedna drużyna, że razem będziemy starać się przejść ten kryzys – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Będziemy szukać wszystkich możliwych rozwiązań, by sezon odbywał się w regularny sposób, stąd chęć rozgrywania meczów awansem, nawet z rundy rewanżowej. Chcemy, by kibice w halach i przed telewizorami mieli możliwość śledzenia naszych rozgrywek jak najczęściej, stąd jednomyślność wszystkich prezesów. Jako PLS będziemy oczywiście koordynować takie przyspieszone granie. Pragnę tekże uspokoić kibiców, że zrobimy wszystko co tylko możliwe, by ten sezon dograć do końca i byśmy poznali mistrza Polski – dodaje prezes.

W trakcie spotkania rozmawiano także m.in. o sposobach na poprawienie dostępności oraz szybkości wykonywania oraz dostarczania wyników testów metodą RT-PCR. Prezesi klubów dotkniętych koronawirusem przekazali również informacje i podsumowanie działań podjętych w tych przypadkach. Rozmawiano także o możliwych scenariuszach na wypadek zdecydowanego wzrostu zachorowań. Jednocześnie informujemy, że Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. dokonuje wszelkich starań, aby powrócić do sportowej rywalizacji w najbliższej kolejce rozgrywek PlusLigi, rozgrywanej w dniach 9-11 października. Rywalem biało-niebieskich w ramach 6. kolejki będzie Cuprum Lubin.

– Czekamy na zdjęcie kwarantanny, a przede wszystkim chcemy wreszcie móc zobaczyć chłopaków pracujących w hali – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. – Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jutro powinni móc wrócić do zajęć, najpierw jednak muszą jeszcze przejść badania, m.in. serca czy płuc. Po nich wrócą do treningów i liczymy, że nasz najbliższy mecz ligowy to niedzielne starcie w Lubinie – dodaje Winnik.

O wszelkich zmianach w terminarzu, wynikających z przyspieszania i rozgrywania meczów awansem, PlusLiga będzie informować za pomocą oficjalnych kanałów rozgrywek w mediach społecznościowych. Co ważne, zadeklarowano również, że w związku z wprowadzeniem “strefy 0” liga nie ma intencji ograniczania liczby lub rezygnowania z udziału kibiców w wydarzeniach sportowych.

Prosimy o bieżące śledzenie naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Raport medyczny #9

W niedzielnym (04.10) wydaniu raportu medycznego informujemy o dalszych działaniach Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. w sprawie powrotu do pełnego rytmu pracy zawodników, członków sztabu szkoleniowego i administracji klubu. Wyniki testów RT-PCR, przeprowadzonych w dniach 23-24 września 2020 roku, wykazały potrzebę izolacji określonej grupy osób i przełożenie trzech meczów siatkarskiej PlusLigi z udziałem biało-niebieskich. Ostatnie godziny pozwalają jednak z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Zapraszamy do zapoznania się z treścią raportu.

Informujemy, że grupa składająca się z sześciu zawodników i jednego trenera przeprowadziła w miniony piątek i sobotę pierwsze, po kilkudniowej kwarantannie, zajęcia w hali i siłowni.

W wyniku powtórzonych testów RT-PCR na obecność wirusa SARS-C-o-V-2, wykonanych w dniach 2-3 października 2020 roku, trzech trenerów i czterech zawodników uzyskało wynik podwójnie ujemny. Pozostali zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego kontynuują domową kwarantannę. We wspomnianej grupie osób trzy narzekają na częściową utratę smaku i węchu, a jedna osoba cierpi na bóle głowy. Kolejną, pozytywną wiadomością jest fakt, że trzy osoby przebywające w izolacji nie wykazują objawów zakażenia.

Warto dodać, że w najbliższy poniedziałek (05.10) odbędą się wideokonferencje z udziałem przedstawicieli zarządów klubów i udziałowców Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Spotkania w trybie pilnym zostały zwołane przez zarząd Polskiej Ligi Siatkówki. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie PlusLigi.

Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.

Prosimy o bieżące śledzenie naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Raport medyczny #7

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. publikuje kolejny raport medyczny, informujący o stanie zdrowia członków drużyny. Wszystko z uwagi na wyniki testów RT-PCR przeprowadzonych w dniach 23-24 września 2020 roku, które wykazały potrzebę izolacji członków zespołu i przełożenie spotkań 3., 4. oraz 5. kolejki PlusLigi. Najnowszy komunikat o odwołaniu niedzielnego (04.10) meczu z Aluronem CMC Zawiercie dostępny jest pod tym adresem.

W czwartkowym (30.09) komunikacie informujemy, że pięciu zawodników, którzy zakończyli już okres kwarantanny, wraca dziś (01.10) do rytmu treningowego. Jedna z osób z negatywnym wynikiem przeprowadzonych przed weekendem testów pozostaje jednak pod obserwacją medyczną z uwagi na uporczywy katar.

W wywiadzie ośmiu osób z pozytywnym wynikiem RT-PCR nadal występują objawy w postaci braku smaku i węchu. Jedna z zakażonych osób narzeka natomiast na ból głowy, kaszel i ucisk w klatce piersiowej. Kolejna z osób z pozytywnym wynikiem testu uskarża się na kaszel.

Warto dodać, że pięć zakażonych osób przechodzi zarażenie wirusem SARS-C-o-V-2 bezobjawowo. To sprawia, że perspektywa powrotu tej grupy do zajęć treningowych jest coraz bliższa.

Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.

Prosimy o bieżące śledzenie naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Komunikat dotyczący meczu z Alur...

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. przekazuje do publicznej informacji komunikat nadesłany przez Polską Ligę Siatkówki. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią:

Ze względu na trwającą kwarantannę związaną z koronawirusem w drużynie Ślepsk Malow Suwałki, Polska Liga Siatkówki odwołuje mecz PlusLigi, zaplanowany do rozegrania w dniu 4 października, o godzinie 20:30 – Ślepsk Malow Suwałki – Aluron CMC Zawiercie. Nowy termin rozegrania meczu zostanie ustalony w późniejszym czasie.

Przypominamy, że mecze z udziałem Ślepska Malow Suwałki w ramach 3. i 4. kolejki PlusLigi również zostały przełożone. Prosimy tym samym o bieżące śledzenie naszych mediów społecznościowych, gdzie informujemy o wszelkich zmianach na bieżąco:

FacebookInstagramTwitter

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej

Aktualności

Raport medyczny #6

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. publikuje kolejny raport medyczny, informujący o stanie zdrowia członków drużyny. Wszystko z uwagi na wyniki testów RT-PCR przeprowadzonych w dniach 23-24 września 2020 roku, które wykazały potrzebę izolacji członków zespołu i przełożenie spotkań 3. i 4. kolejki PlusLigi.

W środowym (30.09) komunikacie informujemy, że stan pięciu osób z pozytywnym wynikiem testów RT-PCR nie uległ zmianie i w tej grupie nie występują objawy zakażenia. Na utratę smaku i węchu nadal narzeka osiem z grupy zakażonych osób. Objawy w postaci kaszlu, kataru i ogólnego osłabienia występują tylko u jednej z osób.

Bardzo pozytywną wiadomością jest fakt, że pięciu zawodników i jeden członek sztabu szkoleniowego zakończyli już kwarantannę i jutro (01.10) spotkają się na pierwszych, od czasu wykonania testów, zajęciach. Na obserwacji medycznej, mimo zakończenia kwarantanny, pozostaje jedna osoba.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. pragnie tradycyjnie podziękować Klubowi Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki za nieoceniony wkład w zaspokojenie najpilniejszych potrzeb wszystkich izolowanych członków drużyny.

Wojciech Winnik, prezes zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.

Prosimy o bieżące śledzenie naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMozemyWięcej