Aktualności

Andrzej Kowal: „Lubinianie mają ciekawie skompletowany zespół”

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się w meczu 4. kolejki PlusLigi z Cuprum Lubin. Podopieczni trenera Pawła Ruska nie zdobyli jak dotąd punktów, ale w ocenie trenera Andrzeja Kowala, szkoleniowca Ślepska Malow Suwałki, biało-niebieskich czeka wymagające spotkanie.

Zespół Cuprum Lubin rozegrał dotychczas 7. sezonów w PlusLidze. Lubinianie zadebiutowali w sezonie 2014/2015 i zajęli wysokie, siódme miejsce. W kolejnych latach plasowali się na piątej, szóstej, siódmej, jedenastej, dwunastej oraz jedenastej lokacie. Przed rozpoczęciem bieżącej kampanii PlusLigi w drużynie doszło do wielu zmian. Drużynę zasilili m.in. Marcin Waliński, który trafił do Lubina ze Ślepska Malow Suwałki, Remigiusz Kapica i Jhon Wendt. Na ławce trenerskiej Marcelo Fronckowiaka zastąpił Paweł Rusek. Zespół opuścili m.in. Miguel Tavares Rodrigues, Roland Jimenez oraz Przemysław Smoliński.

Zapraszamy do wysłuchania komentarza trenera Andrzeja Kowala:

Mecz. 4 kolejki PlusLigi: Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin • 25.10.2021, 20:30 

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego