Aktualności

ASPI(rujemy) do wspólnej gry!

Firma ASPI gra razem z nami!

Przed nami kolejny dzień spotkań i ciekawych rozmów z osobami, które współtworzą sukcesy klubu. Tym razem spotkaliśmy się z Panami – Piotrem i Stanisławem Szyszkowskimi, właścicielami rodzinnej firmy ASPI.

W ramach podziękowania za dotychczasową współpracę klub przekazał koszulkę Jakuba Rohnki (numer 13) oraz pamiątkową tablicę.

Dziękujemy za okazywane wsparcie i pozytywnie patrzymy w przyszłość.

Jesteśmy przekonani, że tylko #RazemMożemyWięcej!

O firmie:

ASPI – producent narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej, który działa na rynku od ponad 10 lat. Dzięki wysokiej jakości oferowanych narzędzi wyrobił sobie markę sprawdzonej firmy. Oferuje szeroki wybór narzędzi do obróbki drewna, w tym piły tarczowe z ostrzami HM , piły stellitowane i piły trakowe oraz wiele innych. Jako producent narzędzi dla stolarzy prowadzi też sprzedaż pił taśmowych.

Dekada działalności firmy ASPI to okres, w którym bezustannie trwał rozwój firmy firmę, w oparciu o współpracę z godnymi zaufania partnerami, prowadząc jednocześnie sprzedaż pił do taśm oraz innych narzędzi. Firma zrealizowała setki zleceń na usługi obróbki CNCoraz laserowego cięcia blach.

Więcej szczegółów na stronie: https://p-aspi.pl