Aktualności

Bilety na mecz z BKS Visłą Bydgoszcz

Informujemy o planowanym rozpoczęciu sprzedaży internetowej biletów na mecz z BKS Visłą Bydgoszcz.

Uruchomienie sprzedaży elektronicznej w systemie ticketik.pl nastąpi w najbliższą sobotę, 7 grudnia, o godzinie 9:00.

Bilety będą dostepne pod adresem: slepskmalowsuwalki.ticketik.pl

Kliknij tutaj aby sprawdzić ceny biletów!

Wejściówki na mecz z BKS Visłą Bydgoszcz będą dostępne również w kasach biletowych, w dniu meczu, na dwie godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Wszystkich tych, którym nie uda się zakupić biletów na poszczególne mecze MKS Ślepsk Malow Suwałki, zapraszamy do kibicowania w oficjalnej strefie kibica, zlokalizowanej przy ul. Chłodnej 2 w Suwałkach (Piwiarnia Warki). Sezon 2019/2020 nie należy do najkrótszych, jesteśmy zatem przekonani, że każdemu z naszych kibiców uda się wreszcie zobaczyć najlepszych siatkarzy świata w akcji i przeżyć wielkie, sportowe emocje na „własnej skórze”. 

Przypominamy, że relacje z meczów prowadzone są również w formie przekazu radiowego na www.slepsksuwalki.pl. Do usłyszenia!


Zasady sprzedaży biletów na kolejne mecze:
– Sprzedaż rusza nie wcześniej niż tydzień przed rozpoczęciem spotkania, a konkretne wskazówki będą dostępne w mediach społecznościowych klubu,
– Sprzedaż biletów jest dwuetapowa: w pierwszej kolejności elektronicznie, za pośrednictwem systemu ticketik.pl, następnie w kasie biletowej w dniu meczu (2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia),
– Sprzedaż nie jest prowadzona w biurze klubu.

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”.

#RazemMożemyWięcej