Aktualności

Bilety na mecz z Treflem Gdańsk

Trwa sprzedaż internetowa biletów na mecz zaległej, 4. kolejki PlusLigi, w którym nasi siatkarze zmierzą się z Treflem Gdańsk! Podopieczni trenera Andrzeja Kowala staną przed szansą na trzecie zwycięstwo z rzędu i awans w ligowej tabeli.

Bilety dostepne są pod adresem: slepskmalowsuwalki.ticketik.pl

Kliknij tutaj aby sprawdzić ceny biletów!

Wejściówki na mecz Treflem Gdańsk będą dostępne również w kasach biletowych, w ograniczonej ilości. Zachęcamy do odwiedzania hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” już od 15:30, na dwie godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Wszystkich tych, którym nie uda się zakupić biletów na poszczególne mecze MKS Ślepsk Malow Suwałki, zapraszamy do kibicowania w oficjalnej strefie kibica, zlokalizowanej przy ul. Chłodnej 2 w Suwałkach (Piwiarnia Warki).

Przypominamy, że relacje z meczów prowadzone są również w formie przekazu radiowego na www.slepsksuwalki.pl.

Do usłyszenia!


Zasady sprzedaży biletów na kolejne mecze:
– Sprzedaż rusza nie wcześniej niż tydzień przed rozpoczęciem spotkania, a konkretne wskazówki będą dostępne w mediach społecznościowych klubu,
– Sprzedaż biletów jest dwuetapowa: w pierwszej kolejności elektronicznie, za pośrednictwem systemu ticketik.pl, następnie w kasie biletowej w dniu meczu (2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia),
– Sprzedaż nie jest prowadzona w biurze klubu.

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”.

#RazemMożemyWięcej