Aktualności

Bilety na mecz z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa

Wielkie wydarzenie w Suwałkach! Kibicuj naszym siatkarzom w starciu z aktualnym wicemistrzem Polski! W najbliższy wtorek, 21 stycznia, biało-niebiescy zmierzą się z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa. Sprzedaż internetowa biletów na spotkanie z uczestnikiem Ligi Mistrzów i finalistą Superpucharu Polski 2019 rusza w najbliższą sobotę, 18 stycznia 2020 roku, o godzinie 10:00.

Bilety będą dostępne na platformie: slepskmalowsuwalki.ticketik.pl

Kliknij tutaj aby sprawdzić ceny biletów!

Bilety na mecz z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa będą także dostępne w kasach biletowych, ale w ograniczonej ilości. Zachęcamy zatem do zakupu biletów w sprzedazy internetowej, a w przypadku spóźnienia – odwiedzania hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” już od 18:30, na dwie godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Przypominamy również o możliwości zakupu klubowych gadżetów w sklepie kibica, zlokalizowanym w holu hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”.

Wszystkich tych, którym nie uda się zakupić biletów na poszczególne mecze Ślepska Malow Suwałki, zapraszamy do kibicowania w oficjalnej strefie kibica, zlokalizowanej przy ul. Chłodnej 2 w Suwałkach (Piwiarnia Warki).

Przypominamy, że relacje z meczów prowadzone są również w formie przekazu radiowego na www.slepsksuwalki.pl.

Do zobaczenia, do usłyszenia!


Zasady sprzedaży biletów na kolejne mecze:
– Sprzedaż rusza nie wcześniej niż tydzień przed rozpoczęciem spotkania, a konkretne wskazówki będą dostępne w mediach społecznościowych klubu,
– Sprzedaż biletów jest dwuetapowa: w pierwszej kolejności elektronicznie, za pośrednictwem systemu ticketik.pl, następnie w kasie biletowej w dniu meczu (2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia),
– Sprzedaż nie jest prowadzona w biurze klubu.

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”.

#RazemMożemyWięcej