Aktualności

“Cardiovita” gra razem z nami!

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki pozytywnie ukończyli przedsezonowe testy medyczne, które przeprowadzono m.in. pod czujnym okiem specjalistów nowopowstającej poradni kardiologicznej “Cardiovita” w Suwałkach.

W badaniach wzięli udział dr Adam Gorlo, znany w regionie kardiolog, dr Mikołaj Cywoniuk, lekarz medycyny sportowej z olbrzymim doświadczeniem w profesjonalnym sporcie (szeroka współpraca z Robertem Korzeniowskim, wielokrotnym medalistą Igrzysk Olimpijskich), dr Robert Omilian, specjalista ortopedii przy Carolina Medical Center w Warszawie oraz dr Paweł Drozdowski, ordynator Oddziału Kardiologii Inwazyjnej w Suwałkach. Współpraca z “Cardiovitą” sprawia, że o zdrowie i bezpieczeństwo biało-niebieskich możemy być więc spokojni.

Poradnia kardiologiczna “Cardiovita” rozpocznie swoją działalność we wrześniu bieżącego roku, w budynku znajdującym się przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1 lok. 6 w Suwałkach.

“Cardiovita” to jednak nie tylko kompleksowe centrum kardiologii, ale również specjaliści wszystkich dziedzin medycyny. Podstawą działania “Cardiovity” będą lokalni doświadczeni lekarze oraz specjaliści m.in. z Białegostoku czy Warszawy. Możliwości diagnostyczne poradni na tle placówek działających w północno-wschodniej Polski będą innowacyjne, pozwalające na szeroko pojętą i niezwykle szczegółową diagnostykę. Zaplecze technologiczne poradni zapewni uznana na światowym rynku firma Phillips, która dostarczać będzie najnowocześniejszy sprzęt.

Zapraszamy do skorzystania z usług poradni kardiologicznej “Cardiovita” już we wrześniu oraz zapoznania się z materiałem wideo:

#RazemMożemyWięcej