Aktualności

Dbajmy o nasze narodowe symbole – Dzień Flagi RP

Niepodległa po raz kolejny zaprasza do włączenia się do akcji #MojaFlaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki zachęca do wspólnego świętowania.

Jak czytamy na łamach portalu niepodlegla.gov.pl w akcji #MojaFlaga brali dotychczas udział m.in. Adam Małysz, Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka.

Ambasadorami akcji są też wszyscy Polacy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia. Zachęcamy do dzielenia się zdjęciami wywieszonej flagi w mediach społecznościowych z dopiskiem #MojaFlaga.

Film promocyjny:

Jak informują organizatorzy akcji #MojaFlaga przyciągnęła ona dotychczas uwagę ponad miliona internautów.

Źródło: niepodlegla.gov.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej