Aktualności

Dodatkowa pula biletów na mecz z Katowicami!

Informujemy, że dziś (11.09) o godzinie 11:00 ruszy sprzedaż elektroniczna dodatkowej puli biletów w sektorach K1 i K4 (krzesełka na płycie boiska) na mecz z GKS-em Katowice, który odbędzie się w najbliższą sobotę (12.09) o godzinie 20:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

Przypominamy również o pozostałych, ostatnich sztukach w sektorach A i D. Bilety dostępne są pod adresem: https://bit.ly/2ZnBwGs.

Zanim dokonacie jednak Państwo zakupu, zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi regulaminami, w ramach obowiązujących obecnie norm i przepisów:

Zachęcamy także do wypełnienia oświadczenia, które znajdziecie Państwo pod adresem: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią. Wypełnione, a zarazem podpisane oświadczenie, można dostarczyć drogą elektroniczną na adres biuro@slepsksuwalki.pl lub w dniu meczu przy okazaniu biletu.

Wszystkich tych, którym nie uda się zakupić biletów, uspokajamy – wydarzenie będzie transmitowane na antenach telewizji Polsat Sport. Odbędzie się również transmisja radiowa wydarzenia, którą przeprowadzimy na klubowym Facebook’u. Bardzo liczymy na obecność wspaniałej, biało-niebieskiej armii!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego: www.wrotapodlasia.pl.