Aktualności

Dziękujemy… czyli #SponsorskiNjus #3

Wsparcie sponsorów, partnerów i ludzi dobrej woli jest nieocenionym elementem działalności i rozwoju Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. Czas na kolejną odsłonę nowego formatu!

Serią #SponsorskiNjus pragniemy wyrazić wdzięczność i podziękowania firmom, które wspierały zespół w czasie trwającego sezonu i okresu epidemiologicznego, a które zadeklarowały pozostanie z biało-niebieskimi w sezonie 2020/2021! Są to niezwykle cenne informacje, które pozwalają pozytywnie spojrzeć w przyszłość i realnie myśleć o realizacji sportowych celów w obliczu trudnej sytuacji ekonomicznej w kraju. Zachęcamy wszystkich kibiców biało-niebieskich do korzystania z usług wskazanych podmiotów, które dokładają niezwykle ważne elementy do budowy i stabilizacji Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o.

W trzecim już wydaniu #SponsorskiegoNjusa pragniemy podziękować następującym podmiotom:

  • Budopol Chata M6 – celem działalności firmu jest budowanie mieszkań, domów, apartamentów i lokali usługowych. „Budopol Chata M6” od kilkunastu lat obecna jest na rynku mieszkaniowym i jako deweloper posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu i realizacji tego typu inwestycji.
  • Hotel Loft 1898 – to miejsce wyjątkowe, w którym historia spotyka się z nowoczesnością. „Hotel Loft 1898” wyróżnia się doskonałą lokalizacją i znakomitą ofertą kulinarną,
  • Gościniec Pod Strzechą – położony jest pośród malowniczych jezior i lasów przy Wigierskim Parku Narodowym,
  • ASPI – jest producentem wysokiej klasy narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego,
  • Dach-Pol – specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości pokryć dachowych renomowanych polskich i zagranicznych producentów,
  • Euromet – zajmuje się głównie sprzedażą artykułów metalowych: śrub, wkrętów oraz zamocowań.

Dziękujemy za wsparcie życząc Państwu wielu owocnych transakcji, niekończących się zamówień, branżowych sukcesów i zawsze wspaniałych kontrahentów!

#RazemMożemyWięcej