Aktualności

Firma Malow Sp. z o.o. z Włócznią Jaćwingów

W minioną sobotę (22.02) odbyło się uroczyste wręczenie „Włóczni Jaćwingów”, czyli dorocznych Nagród Prezydenta Suwałk, będące częścią balu karnawałowego. Laureaci i zgromadzeni goście spotkali się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Prestiżowe wyróżnienia trafiły do dziewięciu osób, firm i instytucji szczególnie zasłużonych dla Suwałk w minionym roku.

Włócznię Jaćwingów z „diamentem”, czyli specjalną Nagrodę Prezydenta Miasta za całokształt dotychczasowej pracy oraz wsparcie suwalskiego samorządu w dziedzinie sportu i kultury otrzymała firma Malow Sp. z o.o., będąca sponsorem tytularnym MKS Ślepsk Malow Suwałki.

Firma Malow Sp. z o.o. to wiodący w kraju producent mebli metalowych: biurowych, socjalnych, medycznych, warsztatowych, szkolnych. Produkuje również regały przesuwne, meble nierdzewne, totemy multimedialne, sejfy i szafy wzmocnione, skrzynki na listy i wiele innych. Firma Malow Sp. z o.o. za swój największy kapitał uważa zaufanie klientów oraz stabilną i doświadczoną załogę. Dotychczasowe sukcesy są motorem podejmowanych działań i zachęcają do dalszego doskonalenia oferty i zaspokajania coraz to nowszych potrzeb klientów.

W ubiegłym tygodniu nasz zespół gościł w siedzibie firmy, przy ul. Wojska Polskiego 114A w Suwałkach:

Gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów! #RazemMożemyWięcej

źródło: um.suwalki.pl / własne
fot. Bogusław Wasilewski