Aktualności

Firma Polytor strategicznym partnerem klubu!

Firma Polytor, sponsor biało-niebieskich m.in. w sezonie 2020/2021, została strategicznym partnerem klubu na rok 2021! To niezwykle cenna i budująca informacja, która pozwala z jeszcze większym optymizmem spojrzeć w bliską przyszłość, a tym samym zaplanowane działania klubu na wielu dostępnych obszarach.

O firmie

Polytor, będący częścią europejskiej grupy dystrybucyjnej “Gazechim”, to jeden z czołowych dostawców surowców do produkcji kompozytów. Firma służy pomocą techniczną od dwudziestu lat. Produkty firmy Polytor znajdziecie w łodziach, jachtach, pociągach, samolotach, samochodach, elektrowniach wiatrowych i wielu innych miejscach.

Strona internetowa: http://www.polytor.pl/
Kontakt: bok@polytor.pl

Dziękujemy za zaufanie i ogromne wsparcie działalności klubu. Korzystając ze znakomitej okazji przypomnijmy doskonale znane stwierdzenie Henry’ego Ford’a: “Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej