Aktualności

#InfoDziałek: Pierwsze informacje dotyczące sprzedaży karnetów

Ruszamy z serią #Infodziałek, czyli informacyjnych poniedziałków, w ramach których będziemy publikować wszelkiego rodzaju informacje dotyczące m.in. sprzedaży biletów i karnetów na mecze Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki oraz innych spraw organizacyjno-sportowych.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że sprzedaż karnetów na mecze Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki w sezonie 2020/2021 ruszy nie wcześniej niż w połowie sierpnia 2020 roku. Wszystko z uwagi na cierpliwe oczekiwanie na ostateczne decyzje Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczące maksymalnej możliwej ilości kibiców, którzy będą mogli wziąć udział w wydarzeniach sportowych organizowanych w halach widowiskowo-sportowych w Polsce, a w szczególności w sezonie 2020/2021, który rozpocznie się w drugim weekendzie września 2020 roku.

W związku z rozporządzeniem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 30 czerwca 2020 roku, od 17 lipca będzie to 50% miejsc w hali, przy czym należy pamiętać, że rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca (w tzw. „szachownicę”).

Pragniemy zapewnić, że zależy nam na tym, aby było nas jak najwięcej, ale jednocześnie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

#RazemMożemyWięcej