Aktualności

Jak siatkarze Ślepska wiosnę z dziećmi malowali [zdjęcia]

Nie tylko treningami w tym tygodniu żyć będą siatkarze I-ligowego Ślepska Suwałki. We wtorek np. spotkali się z dziećmi z Przedszkola Zielony Zakątek. Zabawa była przednia, a malarskie wizje wiosny na strechu pędzli dzieci oraz Dimy Skoryya, Kacpra Gonciarza, Pawła Filipowicza, Mateusza Laskowskiego i Łukasza Szarka można podziwiać na naszych zdjęciach.

W czwartek (17.05.) przed południem Kewin Sasak i Vitalij Szczytkov gościć będą w Szkole Podstawowej nr 10, która jest gospodarzem Finału Igrzysk Dzieci czwórek chłopców w piłce siatkowej (początek zawodów o godz. 9.45). W tym samym dniu, ale w godzinach popołudniowych w sali treningowej SOK, zaplanowano wspólny trening siatkarzy z Zespołem Pieśni i Tańca  Suwalszczyzna. 

W piątek (18.05.) w godzinach 16.30 – 17.30 na siłowni zewnętrznej przy Zalewie Arkadia lub w hali siatkarze poprowadzą zajęcia dla seniorów. WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZPARASZAMY.

W sobotę (19.05.) w czasie Suwalskiej Majówki Miejskiej w Park Konstytucji 3 Maja (w godz. 12.00-14.00) Mateusz Laskowski, Cezary Sapiński, Jan Lesiuk zapraszają chętnych do zabawy z piłką siatkową.