Aktualności

Komunikat dot. SALS oraz zajęć z siatkówki dla dzieci

Informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce i koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, rozgrywki Suwalskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki zostają zawieszone na okres dwóch tygodni. MKS Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. stosuje się tym samym do zaleceń Bohdana Paszkowskiego, wojewody podlaskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego.

Decyzją Urzędu Miasta w Suwałkach odwołano również zajęcia dla dzieci klas II i III szkół podstawowych w siatkówce, które odbywają się w czwartki o godzinie 17:30. Wszystko z uwagi na czasowo ograniczone funkcjonowanie jednostek systemu oświaty, trwające od 12 do 25 marca br. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Za utrudnienia przepraszamy. Zdrowie i dobra kondycja fizyczna uczestników ligi oraz wspomnianych powyżej zajęć są dla nas priorytetowe. W przypadku jakichkolwiek zmian opublikujemy stosowny komunikat.