Aktualności

Mateusz Sacharewicz przeszedł zabieg artroskopii kolana

Mateusz Sacharewicz, środkowy Ślepska Malow Suwałki, przeszedł zabieg artroskopii prawego kolana przy użyciu ACP Double Syringe Arthrex. To przełomowa mezoterapia osoczem bogatopłytkowym o najwyższej koncentracji czynników wzrostu, bez żadnych dodatkowych antykoagulantów i aktywatorów chemicznych. Zabieg wykonano w Białymstoku, pod okiem doktora Krzysztofa Koryszewskiego.

„Operacja przebiegła zgodnie z planem i na ten moment jesteśmy zadowoleni z jej rezultatów. Nie wystąpiły żadne komplikacje. Czuję się dobrze, a jednocześnie uczę się życia na nowo. Wiem jednak, że jest to etap przejściowy i typowy dla zabiegów takich jak ten, który przeszedłem. Mam również świadomość, że kontuzje są nieodłącznym elementem sportu i ryzyko ich wystąpienia jest wpisane w ten zawód. Jestem pełen nadziei, a jednocześnie gotowy do rozegrania najważniejszego meczu w mojej dotychczasowej przygodzie z siatkówką” – dodał Sacharewicz.

Powrót 32-letniego środkowego do pełnej sprawności, a jednocześnie rozpoczęcia treningów w hali, potrwa około 20 tygodni.

Życzymy Mateuszowi dużo zdrowia, cierpliwości i szybkiego powrotu na boisko! 

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej