Aktualności

Nowi zawodnicy w kadrze Ślepska Malow Suwałki!

Łukasz Kaczorowski, 32-letni atakujący reprezentujący dotychczas barwy Stali Nysa i Sebastian Warda, 31-letni środkowy, który spędził sezon 2019/2020 w szeregach Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, zostali nowymi zawodnikami Ślepska Malow Suwałki!

Łukasz Kaczorowski powraca do Suwałk po niemal 10-letniej przerwie, reprezentował bowiem biało-niebieskich w sezonie 2010/2011. Pochodzący z Płocka zawodnik miał również okazję grać w Jokerze Piła, Camperze Wyszków oraz Aluronie Virtu Warta Zawiercie. Sezon 2019/2020 spędził natomiast w Stali Nysa, gdzie rozegrał 14 spotkań, w których zdobył 102 punkty. W zespole prowadzonym przez trenera Andrzeja Kowala będzie występował z numerem „3”.

Data i miejsce urodzenia: 12.05.1988, Płock
Wzrost: 195 cm
Waga: 90 kg

Sebastian Warda zagra natomiast w barwach Ślepska Malow Suwałki po raz pierwszy, choć mierzył się już z biało-niebieskimi stojąc po drugiej stronie siatki. W dotychczasowej, bardzo bogatej karierze, 31-letni środkowy występował w Jokerze Piła, BBTS-ie Bielsko-Biała, Effectorze Kielce, MKS-ie Będzin, Aluronie Virtu Warta Zawiercie, Onico Warszawa, Indykpolu AZS Olsztyn oraz dwukrotnie we wspomnianej Grupie Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Warda zdecydował się reprezentować barwy Ślepska Malow Suwałki z numerem „9” na plecach.

Data i miejsce urodzenia: 18.01.1989, Olsztyn
Wzrost: 205 cm
Waga: 104 kg

Witamy Łukasza i Sebastiana w biało-niebieskiej rodzinie i życzymy udanego, a przede wszystkim zdrowego sezonu!

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierają Marszałek Artur Kosicki i Województwo Podlaskie: www.wrotapodlasia.pl.