Aktualności

O biletach słow kilka…

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, ze internetowa sprzedaż biletów na mecz 8. kolejki PlusLigi, w którym siatkarze Ślepsk Malow Suwałki zmierzą się z Cuprum Lubin, została zakończona.

To oznacza, że bilety na wspomniane wydarzenie będą dostępne WYŁĄCZNIE w kasie biletowej, na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania (przyp. 30 listopada 2019, godz. 20:30). Ilość dostępnych biletów w kasach jest ograniczona!

Cennik znajdziecie Państwo pod wskazanym adresem: KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ!

Wszystkich tych, którym nie uda się zakupić biletów na poszczególne mecze MKS Ślepsk Malow Suwałki, zapraszamy do kibicowania w oficjalnej strefie kibica, zlokalizowanej przy ul. Chłodnej 2 w Suwałkach (Piwiarnia Warki). Sezon 2019/2020 nie należy do najkrótszych, jesteśmy zatem przekonani, że każdemu z naszych kibiców uda się wreszcie zobaczyć najlepszych siatkarzy świata w akcji i przeżyć wielkie, sportowe emocje na „własnej skórze”. 

Przypominamy, że relacje z meczów prowadzone są również w formie przekazu radiowego na www.slepsksuwalki.pl. Do usłyszenia!


Zasady sprzedaży biletów na kolejne mecze:
– Sprzedaż rusza nie wcześniej niż tydzień przed rozpoczęciem spotkania, a konkretne wskazówki będą dostępne w mediach społecznościowych klubu,
– Sprzedaż biletów jest dwuetapowa: w pierwszej kolejności elektronicznie, za pośrednictwem systemu ticketik.pl, następnie w kasie biletowej w dniu meczu (2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia),
– Sprzedaż nie jest prowadzona w biurze klubu.

Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy do hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”.

#RazemMożemyWięcej