Aktualności

Podróż do Choroszczy z drewnianym akcentem w tle

Poniedziałek (22.07) minął pod znakiem podróży do Choroszczy, gdzie przepięknie pachnie drewnem…

W ramach podziękowania za dotychczasową współpracę klub przekazał firmom UPH Sękowski i Sklejka Trade pamiątkowe tablice.

W siedzibie UPH Sękowski spotkaliśmy się z Panem Marcinem Sękowskim, właścicielem przedsiębiorstwa.

Gościliśmy także w firmie Sklejka Trade, gdzie mieliśmy okazję zamienić kilka ciepłych słów z Panem Tomaszem Dondziło.

Dziękujemy za okazywane klubowi wsparcie i mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie układała się jeszcze lepiej!

O firmach:

UPH Sękowski pracując z drewnem pragnie zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, tworzące lepsze otoczenie do życia i pracy. Doświadczenie i wiedza firma chce wykorzystać, aby udoskonalić świat wokół nas, poprzez innowacje, terminowość i zaufanie. W działalności UPH Sękowski najważniejszy jest klient. Firma pragnie nie tylko dostarczać najwyższej jakości produkty, lecz także być fachowym doradcą klienta we wszystkich kwestiach dotyczących aranżacji wnętrz. Drewno to surowiec wyjątkowy; ciepły, pełen życia – obcując z drewnem firma UPH Sękowski dąży do “zarażania” wszystkich optymizmem i uśmiechem na każdy dzień, które można wykonać z drewna.


Firma Sklejka Trade specjalizuje się w dystrybucji sklejek na terenie całej Polski oraz za granicą. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości: sklejki standardowe, specjalistyczne oraz własnej produkcji formatki sklejkowe. Zapewniamy szybkie dostawy towarów bezpośrednio do Państwa. Gwarantujemy fachowe doradztwo i rzetelną obsługę. Bazując na głębokiej wiedzy technicznej, handlowej i logistycznej, pomożemy Państwu obniżyć koszty zakupu oraz skrócić czas na znalezienie optymalnej oferty.


Pełną ofertę firm znajdziesz na: https://sekowski.com.pl/ oraz https://www.sklejkatrade.pl

Cieszymy się, że #RazemMożemyWięcej!