Aktualności

Podsumowanie specjalnej konferencji prasowej

W małej hali kompleksu sportowego „Suwałki Arena” odbyła się dziś (17.06) specjalna konferencja prasowa. Głównym tematem spotkania było przedłużenie umów ze sponsorami tytularnymi Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. W trakcie spotkania określono również cele sportowe na sezon 2021/2022 oraz omówiono biężące sprawy klubu.

Głos zabrali m.in. Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, Henryk Owsiejew, właściciel firmy Malow Sp. z o.o., Roman Kaleta, prezes zarządu Malow Sp. z o.o., Michał Wiszniewski, dyrektor MPPB J.W. Ślepsk Augustów oraz Andrzej Kowal, pierwszy trener Ślepska Malow Suwałki.

Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, mówił między innymi o rozwoju piłki siatkowej w mieście, systematycznym rozwoju klubu i dobrej współpracy na linii samorząd-sponsorzy-klub. Włodarz miasta wyraził zadowolenie z wyników osiąganych przez biało-niebieskich i złożył gratulacje wszystkim osobom pracującym na końcowy sukces Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. w sezonie 2020/2021.

Pełna wypowiedź:

Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, wypowiedział się natomiast o czterech kluczowych aspektach, które pozwoliły wspiąć się biało-niebieskim na jeszcze wyższy poziom. To między innymi wzorowa postawa sponsorów klubu, którzy nie pozostali obojętni na trudną sytuację związaną z okresem pandemicznym i w znacznym stopniu przyczynili się do historycznego wyniku w PlusLidze. Wojciech Winnik wspomniał także o stabilizacji sportowej, która okazuje się być kluczem do trwałości projektu i daje powody do optymizmu.

Pełna wypowiedź:

Michał Wiszniewski, dyrektor firmy MPPB J.W. Ślepsk Augustów, podkreślił rodzinny charakter przedsięwzięcia. Zaznaczył, że klub może liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w kolejnych latach. Wyraził zadowolenie z rezultatów osiąganych przez biało-niebieskich i kierunku obranego przez Ślepsk Malow Suwałki. Michał Wiszniewski, podobnie jak poprzednicy, wspomniał o istotnej roli partnerów w budowie stabilnego, siatkarskiego ośrodka. Chwalił pracę sztabu szkoleniowego, zawodników i pionu administracyjnego klubu.

Pełna wypowiedź:

Henryk Owsiejew, właściciel firmy Malow Sp. z o.o., wspomniał o dużym wsparciu lokalnego sportu i rosnącym potencjale wizerunkowym Ślepska Malow Suwałki. W swojej wypowiedzi Henryk Owsiejew pogratulował osiąganych wyników działaczom klubu, trenerowi i zawodnikom. Zwrócił też uwagę na cenne wsparcie Miasta Suwałki na wielu płaszczyznach. Wyraził również zadowolenie ze współpracy z klubem i podziękował także obecnym na spotkaniu mediom, które bez wątpienia stanowią istotną rolę w życiu sportowym Suwałk i wspierają lokalne drużyny.

Pełna wypowiedź:

Roman Kaleta, prezes zarządu firmy Malow Sp. z o.o., w ciepłych słowach wypowiadał się o współpracy marki z klubem. Podkreślał wysokie wskaźniki promocyjne firmy Malow, między innymi pod kątem transmisji telewizyjnych. Zadeklarował również dalszą, ciężką pracę na rzecz rozwoju Ślepska Malow Suwałki, a tym samym suwalskiej siatkówki.

Pełna wypowiedź:

Na zakończenie konferencji głos zabrał Andrzej Kowal, trener Ślepska Malow Suwałki. Utytułowany szkoleniowiec podsumował ruchy transferowe klubu, szczegółowo objaśniając rolę poszczególnych formacji w grze zespołu w sezonie 2021/2022.

Pełna wypowiedź:

Andrzej Kowal odpowiedział również na pytanie dotyczące celów sportowych na najbliższy rok.

Pragniemy wyrazić wdzięczność i serdecznie podziękować wszystkim partnerom za wsparcie klubu w drodze po najwyższe cele. Dziękujemy również przedstawicielom lokalnych mediów za przyjęcie zaproszenia i udział w specjalnej konferencji prasowej. To dzięki Państwu możemy docierać do rosnącej liczby kibiców siatkówki w regionie! O dalszych ruchach klubu przed sezonem 2021/2022 będziemy informować w kolejnych komunikatach prasowych.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej