Aktualności

Pomagamy

MKS Ślepsk Suwałki włączył się do akcji ratowania Lotos Trefl Gdańsk.

Do inauguracji rozgrywek Plus Ligi pozostało kilkanaście dni. Zaprzyjaźniony ze Ślepskiem klub Lotos Trefl Gdańsk, w którym grali bądź pracowali Wojciech Winnik, Dima Skoryy, Piotr Poskrobko, a kilku innych zawodników z Gdańska na wypożyczenie trafiało do Suwałk, po wycofaniu się sponsora tytularnego Lotosu, przeżywa problemy finansowe.
Władze gdańskiego klubu w akcji crowfundingowej „doLEWamy do pełna”, zbierają środki na start w nowym sezonie. Chce im pomóc także Ślepsk Suwałki.

– Apelujemy do naszych kibiców o wsparcie naszych Przyjaciół z Gdańska, dołóżmy swoją cegiełkę do tego aby nasi Przyjaciele dalej grali w Plus Lidze, odnosili w niej sukcesy, szkolili młodzież. Działacze gdańskiego klubu wpierali nas, teraz my odwdzięczmy się im tym samym. Weźmy udział w akcji „doLEWamy do pełna”, której celem jest zebranie środków finansowych pozwalających Treflowi wystartować w rozgrywkach Plus Ligi w sezonie 2017/18. Zróbmy zatem to, co w takiej sytuacji powinien uczynić przyjaciel, prawdziwy przyjaciel, którego, jak mówi polskie przysłowie, poznaje się w biedzie – mówi Wojciech Winnik, były zawodnik Trefla, dziś prezes Ślepska.

Więcej o akcji https://fans4club.com/project-dolewamy