Aktualności

Przepis na Asseco Resovię Rzeszów

W meczu 15. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepsk Malow Suwałki pokonali Asseco Resovię Rzeszów 3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:21). Było to drugie zwycięstwo nad zespołem prowadzonym przez trenera Piotra Gruszkę w trwającym sezonie 2019/2020. MVP spotkania został Bartłomiej Bołądź, atakujący gospodarzy. 

Andrzej Kowal, szkoleniowiec biało-niebieskich, w pomeczowej rozmowie wskazał elementy, które przesądziły o końcowym sukcesie gospodarzy:

Bartłomiej Bołądź, najbardziej wartościowy zawodnik meczu, wspomniał w kilku słowach o dążeniu do kolejnych zwycięstw:

W najbliższy wtorek nasi siatkarze zmierzą z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa, aktualnym wicemistrzem Polski i uczestnikiem Ligi Mistrzów. Początek spotkania już 21 stycznia, o godzinie 20:30, w hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena”.

– Verva Warszawa to jeden z faworytów ligi – powiedział tuż po zakończeniu piątkowego (17.01) meczu Nicolas Szerszeń, przyjmujący Ślepska Malow Suwałki:

Sprzedaż internetowa biletów na ten mecz rusza natomiast w najbliższą sobotę, 18 stycznia, o godzinie 10:00, pod adresem: slepskmalowsuwalki.ticketik.pl

Kliknij tutaj aby sprawdzić ceny biletów!

Wejściówki na mecz z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa będą także dostępne w kasach biletowych, ale w ograniczonej ilości. Zachęcamy zatem do zakupu biletów w sprzedazy internetowej, a w przypadku spóźnienia – odwiedzania hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” już od 18:30, na dwie godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.


Ślepsk Malow Suwałki – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:21)

Ślepsk Malow Suwałki: Klinkenberg, Szerszeń, Bołądź, Takvam, Sapiński, Tuaniga, Filipowicz (libero), Stańczak (libero) oraz Szwaradzki, Rohnka

Asseco Resovia Rzeszów: Krulicki, Lemański, Rousseaux, Shoji, Bartman, Marechal, Mariański (libero) oraz Komenda, Hoag, Buszek, Możdżonek, Schulz

MVP: Bartłomiej Bołądź (Ślepsk Malow Suwałki)

#RazemMożemyWięcej