Aktualności

Skład biało-niebieskich na PreZero Grand Prix PLS

PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki coraz bliżej! Siatkarze Ślepska Malow Suwałki, w meczach grupy C rozgrywanej w Warszawie, zmierzą się 2 sierpnia z PGE Skrą Bełchatów, Indykpolem AZS Olsztyn oraz APP Krispolem Września. Przypomnijmy, że areną rywalizacji z udziałem biało-niebieskich będzie Monta Beach Volley Club (Gen. Mariusza Zaruskiego 12, 00-468 Warszawa). 

O awans do finałowego turnieju w Gdańsku (7-9 sierpnia, LOTOS Stadion Letni Gdańsk) powalczą: Patryk Szwaradzki, Cezary Sapiński, Paweł Filipowicz, Kacper Gonciarz, Mateusz Czunkiewicz oraz Jakub Rohnka.

W roli trenera zadebiutuje Kamil Skrzypkowski, natomiast fizjoterapeutą będzie Damian Słabiński.

Plan gier w grupie C:

 11:00 – Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki
 12:30 – APP Krispol Września – Ślepsk Malow Suwałki
 17:00 – Ślepsk Malow Suwałki – PGE Skra Bełchatów

Informujemy, że wstęp na turniej jest wolny. Przy wejściu na teren imprezy kibice zobowiązani będą do dezynfekcji rąk w specjalnie do tego przystosowanych urządzeniach. Na terenie turniejowym może przebywać określona liczba osób, stąd ochrona będzie kontrolowała liczbę wchodzących i wychodzących. W przypadku, gdy wyczerpany zostanie limit uczestników (w Krakowie to 800 osób), ochrona będzie wpuszczała kolejnych kibiców dopiero wtedy, gdy teren opuści któryś z uczestników. W tym celu będą ustawione specjalne bramki, z osobnym wejściem oraz wyjściem.

Dla kibiców przewidziana jest także trybuna o pojemności 500 osób z zastrzeżeniem, że co drugie miejsce może być zajęte. To oznacza, że z zachowaniem odstępów na trybunie będzie mogło przebywać jednocześnie 250 osób. Pozostali fani będą mogli śledzić rozgrywki na specjalnym telebimie i korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji.

#RazemMożemyWięcej