Sponsorzy

MIASTO SUWAŁKI

Urząd Miejski w Suwałkach wspiera wiele działań sportowych w mieście. Swoim patronatem objął również Miejski Klub Sportowy Ślepsk Suwałki, reprezentanta I Ligi Męskiej Piłki Siatkowej.

STOCZNIA JACHTOWA ŚLEPSK

Produkcja laminatowych łodzi motorowych i żaglowych jest obecnie główną gałęzią produkcji, prowadzoną w Ślepsku. Jest to obecnie jedna z największych stoczni w Europie. Stocznia zlokalizowana jest w dwóch miejscach przy ulicy Rajgrodzkiej, gdzie produkowane są żaglówki S-Yachts oraz łodzie motorowe marki Quicksilver, Bayliner, Fiskars i Sunliner natomiast przy ulicy Słowackiego produkowane są łodzie znanej amerykańskiej marki.

S-JACHTS

S-Yachts jest firmą specjalizującą się w zakresie sprzedaży renomowanych jachtów oraz obsługi klientów polskich i zagranicznych. Od momentu pojawienia się na rynku ściśle współpracuje z jedną z największych w Polsce stoczni jachtowych J.W. Ślepsk, która jest uznanym producentem łodzi marki Bayliner, Axopar, Quicksilver, Sea Ray, XO i Drive, a także łodzi żaglowych. Wykorzystując swoje ponad dwudziestoletnie szkutnicze doświadczenie, tworzy ona produkty najwyższej jakości.

MALOW

Producent mebli metalowych, oferujący kompleksową ofertę i obsługę najwyższej jakości w zakresie wyrobów: mebli biurowych, mebli socjalnych, mebli medycznych, mebli warsztatowych, mebli szkolnych, regałów przesuwnych, mebli nierdzewnych, totemów multimedialnych, sejfów i szaf wzmocnionych, skrzynek na listy.

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Zarząd województwa swoje zadania wykonuje przy pomocy urzędu marszałkowskiego oraz wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych. Wspiera wiele akcji kulturalnych, oświatowych, sportowych. Województwo Podlaskie wsparło również Miejski Klub Sportowy Ślepsk Suwałki.

MLEKPOL

SM MLEKPOL to największa i najnowocześniej zarządzana spółdzielnia mleczarska w Polsce, a także jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL powstała na początku lat osiemdziesiątych XX w. w Grajewie. Dynamiczny rozwój Spółdzielni datuje się od początku lat dziewięćdziesiątych XX w. Stworzenie marek „Łaciate”, „Milko” i „Mazurski Smak” pozwoliło na intensywną promocję produktów nabiałowych w całej Polsce.

PEC W SUWAŁKACH

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach sp. z o.o. za główny cel działalności stawia: spełnienie oczekiwań i potrzeb Klientów oraz zapewnienie im usług na  wysokim poziomie, dbałość o niezawodność dostaw ciepła, zmniejszanie oddziaływania procesu technologicznego na środowisko naturalne,podnoszenie poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz racjonalne wykorzystywanie i zużycie energii.

PWiK W SUWAŁKACH

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Spółka z o.o. jest własnością komunalną, jednoosobową Spółką z o.o., której 100% udziałów posiada Gmina Miasto Suwałki. Zajmuje się dostarczaniem uzdatnionej wody do prawie 100% mieszkańców miasta Suwałki oraz odbiorem i oczyszczaniem ścieków. Łączna długość sieci wodociągowej (z przyłączami) wynosi 231,1 km a sieci kanalizacyjnej (z przyłączami) 152,6 km.

PGO W SUWAŁKACH

Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami w Suwałkach sp. z o.o. od dnia 29.02.2012 r. działa jako jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Miasta Suwałki. Jest jedynym w swoim rodzaju kompleksowym rozwiązaniem problemu utylizacji stałych odpadów komunalnych w oparciu o technologię systemu DANO oraz zestaw urządzeń produkcji PZBM MAKRUM S.A. Bydgoszcz. Zakład o zdolności przerobowej 80 – 100 t odpadów na dobę, dysponuje 21,68 ha terenu, w tym około 3 ha uszczelnionej niecki wysypiska oraz podobnej wielkości rezerwą terenu pod następną.

OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W SUWAŁKACH

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach działa w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców Suwałk oraz planowania i realizacji usług związanych ze sportem i masową kulturą fizyczną (w tym na rzecz osób niepełnosprawnych). W OSiR działają różne sekcje sportowe. Zawodnicy z sekcji żeglarskiej, bokserskiej i modelarskiej szkoleni przez doświadczonych instruktorów zdobywają czołowe miejsca na zawodach o randze polskiej, europejskiej i światowej.