Aktualności

Spotkanie sponsorskie: CHR Suwałki Plaza

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Suwałki Plaza wspiera MKS Ślepsk Malow Suwałki. Co ważne, wspólnie z naszym nowym partnerem przygotowujemy niespodziankę, o której szczegółach poinformujemy w kolejnym komunikacie.

Jak mówi Wojciech Winnik, prezes MKS Ślepsk Malow Suwałki, negocjacje dotyczące warunków i podpisania wiążącej umowy były najbardziej mrożącymi krew w żyłach w 15-letniej historii klubu:

– Warunkiem podpisania umowy była wspólna kąpiel przy temperaturze -2°C, w towarzystwie chłodnego wiatru!

Suwałki Plaza to jedno z największych centrów handlowych w województwie podlaskim, oferujące bogaty wybór znanych i cenionych marek. W Suwałki Plaza znajduje się największa w Polsce zjeżdżalnia w centrum handlowym! Ma ona 26 m długości, została zamontowana na wysokości 12 m i prowadzi z aż 2 poziomu na poziom 0 naszego centrum. Ponadto, nietuzinkowe rozwiązania architektoniczne łączą zabytki i współczesny design. We wnętrzu galerii znajdują się historyczne budynki więzienia carskiego, które pochodzą z 1901 roku. Galeria została otwarta w maju 2010 roku. Całkowita powierzchnia handlowa to ponad 20 000 m². Klienci mają do dyspozycji 455 miejsc parkingowych, w tym 350 na parkingu podziemnym.

Suwałki Plaza posiada miano lokalnego Centrum Dobrych Marek, a to oznacza, że znajdziecie tu szeroką ofertę handlową i najmodniejsze kolekcje. W Suwałki Plaza mają swoje sklepy m.in.: Apart, Big Star, Bytom, Deichmann, Douglas, Empik, H&M, Hebe, KiK, Martes Sport, Medicine, New Yorker, Ochnik, Reserved, Rossmann, Sinsay, Smyk, Time Trend, Venezia i wiele, wiele innych. Na klientów centrum czeka również bogata oferta gastronomiczna i rozrywkowa. Wśród restauracji i kawiarni znajdziecie: Gigant Kebab, Grycan, Hokus Pokus, KFC oraz North Fish. W części rozrywkowej można skorzystać z oferty: MK Bowling, Kinderplanety oraz Cinema Lumiere.

Położenie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Suwałki Plaza:

Zapraszamy do odwiedzania Suwałki Plaza i życzymy niezwykle udanych, świątecznych zakupów!

Nie zapomnijcie również sprawdzić strony internetowej centrum: https://suwalkiplaza.com.pl/

Witamy w biało-niebieskiej drużynie i dziękujemy za wsparcie!

#RazemMożemyWięcej