SALS - 1. kolejka | 29.10.2019 (hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach)
1. Straż Pożarna - Wiatr Północy 3:0 ( 25:22, 25:15, 25:21)
2. SUKSS Kadet – Elektromil 1:2 (20:25, 25:22, 24:26)
3. No Name – Atlas 0:3 (22:25, 22:25, 13:25)
4. Landrynki – 14. Pułk Przeciwpancerny 0:3 ( 23:25, 24:26, 18:25)
5. Opakowania Kartex – Livioon Vita Suwałki 1:2 ( 20:25, 15:25, 25:16)
6. Kresy - SUKSS Junior 0:3 (19:25, 13:25, 23:25)
SALS - 2. kolejka | 05.11.2019 (hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach)
7. Straż Pożarna - Elektromil 0:3 (19:25, 23:25, 25:27)
8. Wiatr Północy - Atlas 1:2 (25:21, 20:25, 13:25)
9. SUKSS Kadet - 14 Pułk Przeciwpancerny 2:1 (25:22, 20:25, 25:19) - mecz rozegrany 19 listopada.
10. No Name - Livioon Vita Suwałki 1:2 (17:25, 26:24, 19:25) - mecz rozegrany 19 listopada.
11. Landrynki - SUKSS Junior 0:3 (19:25, 19:25, 18:25)
12. Opakowania Kartex - Kresy 0:3 (17:25, 15:25, 18:25)
SALS - 3. kolejka | 26.11.2019 (Suwałki Arena, hala duża i mała)
13. Straż Pożarna - Atlas 3:0 (25:22, 25:15, 25:13)
14. Elektromil - 14. Pułk Przeciwpancerny 0:3 (23:25, 23:25, 26:28)
15. Wiatr Północy - Livioon Vita Suwałki 1:2 (25:27, 16:25, 25:19)
16. SUKSS Kadet - SUKSS Junior 0:3 (21:25, 19:25, 22:25)
17. No Name - Kresy 0:3 (18:25, 15:25, 23:25)
18. Landrynki - Opakowania Kartex 3:0 (25:16, 25:15, 25:21)
SALS - 4. kolejka | 10.12.2019 + dwa mecze rozgrywane 28.01.2020 (Suwałki Arena, hala duża i mała)
19. Straż Pożarna - 14. Pułk Przeciwpancerny 0:3 (13:25, 21:25, 20:25) - mecz rozegrany 7 stycznia.
20. Atlas - Livioon Vita Suwałki 1:2 (25:14, 16:25, 13:25) - mecz rozegrany 28 stycznia.
21. Wiatr Północy - Kresy 0:3 (11:25, 15:25, 17:25)
22. Elektromil - SUKSS Junior 1:2 (25:22, 23:25, 14:25) - mecz rozegrany 28 stycznia.
23. SUKSS Kadet - Opakowania Kartex 3:0 (25:11, 25:17, 25:14)
24. Atlas - Landrynki 0:3 (19:25, 8:25, 11:25) - mecz rozegrany 7 stycznia.
SALS - 5. kolejka | 12.12.2019 (Suwałki Arena, hala duża i mała)
25. Straż Pożarna - Livioon Vita Suwałki 3:0 (25:23, 25:19, 25:15)
26. 14. Pułk Przeciwpancerny - SUKSS Junior 1:2 (23:25, 20:25, 26:24)
27. Atlas - Kresy 0:3 (7:25, 18:25, 18:25)
28. Elektromil - Opakowania Kartex 3:0 (25:13, 25:16, 25:22) - mecz rozegrany 18 grudnia.
29. Wiatr Północy - Landrynki 0:3 (14:25 16:25 21:25) - mecz rozegrany 18 grudnia.
30. SUKSS Kadet - No Name 3:0 (25:18, 25:17, 25:12) - mecz rozegrany 18 grudnia.
SALS - 6. kolejka | 14.01.2020 (Suwałki Arena, hala duża i mała)
31. Elektromil - No Name 3:0 (25:17, 25:20, 25:16)
32. Wiatr Północy - SUKSS Kadet 0:3 (17:25, 17:25, 23:25)
33. 14. Pułk Przeciwpancerny – Opakowania Kartex 3:0 (25:14, 25:15, 25:20)
34. Straż Pożarna - SUKSS Junior 2:1 (25:23, 9:25, 32:30)
35. Atlas - Landrynki 0:3 (19:25, 5:25, 11:25)
36. Livioon Vita Suwałki - Kresy 0:3 (6:25, 9:25, 14:25) - mecz rozegrany awansem 7 stycznia.
SALS - 7. kolejka | 28.01.2020 oraz 04.02.2020 (Suwałki Arena, hala duża i mała)
37. Straż Pożarna - Kresy 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)
38. SUKSS Junior - Opakowania Kartex 3:0 (25:17, 25:14, 25:23) - mecz rozegrany awansem 7 stycznia.
39. Livioon Vita Suwałki - Landrynki 0:3 (7:25, 10:25, 9:25)
40. 14. Pułk Przeciwpancerny - No Name 3:0 (25:21, 25:19, 25:20)
41. Atlas - SUKSS Kadet 0:3 (19:25, 18:25, 15:25) - mecz rozegrany awansem 7 stycznia.
42. Elektromil - Wiatr Północy 3:0 (25:20, 25:14, 25:7)
SALS - 8. kolejka | 28.01.2020 oraz 04.02.2020 (Suwałki Arena, hala duża i mała)
43. Straż Pożarna - Opakowania Kartex 2:1 (20:25, 25:15, 25:11)
44. Kresy - Landrynki 1:2 (25:20, 21:25, 25:27)
45. SUKSS Junior - No Name 3:0 (25:15, 25:13, 25:17)
46. Livioon Vita Suwałki - SUKSS Kadet 0:3 (11:25, 12:25, 18:25)
47. 14. Pułk Przeciwpancerny - Wiatr Północy 3:0 (25:11, 25:20, 25:14)
48. Atlas - Elektromil 0:3 (15:25, 10:25, 16:25)
SALS - 9. kolejka | 11.02.2020 / 18.02.2020 (Suwałki Arena, hala duża i mała)
49. Straż Pożarna - Landrynki 3:0 (25:23, 25:17, 25:14)
50. Kresy - SUKSS Kadet 2:1 (20:25, 25:13, 25:20)
51. SUKSS Junior - Wiatr Północy 3:0 (25:13, 25:13, 25:18)
52. Livioon Vita Suwałki - Elektromil 0:3 (8:25, 11:25, 11:25)
53. Opakowania Kartex - No Name 0:3 (22:25, 23:25, 23:25)
54. 14. Pułk Przeciwpancerny - Atlas 3:0 (25:17, 25:19, 25:14)
SALS - 10. kolejka
55. Straż Pożarna - No Name 3:0 (25:15, 25:12, 25:12)
56. Landrynki - SUKSS Kadet 3:0 (27:25, 25:21, 25:22)
57. Opakowania Kartex - Wiatr Północy 1:2 (17:25, 22:25, 25:18)
58. Kresy - Elektromil
59. SUKSS Junior - Atlas
60. Livioon Vita Suwałki - 14. Pułk Przeciwpancerny
SALS - 11. kolejka
61. Kresy - 14. Pułk Przeciwpancerny 1:2 (16:25, 23:25, 25:14)
63. Landrynki – Elektromil 2:1 (25:22, 21:25, 25:18)
64. Opakowania Kartex – Atlas 2:1 (25:13, 25:21, 20:25)
66. SUKSS Junior – Livioon Vita Suwałki 3:0 (25:14, 25:11, 25:14)