Aktualności

Transferowa karuzela

Powoli kończą się transfery przed nowym sezonem. Przedstawiamy składy wraz z informacją o naszych zawodnikach z sezonu 2016/2017.

AZS Częstochowa

trener Krzysztof Stelmach (Skra Bełchatów), II trener Dariusz Parkitny (KSZO Ostrowiec Św.) – Mateusz Rećko (MOS Wola Warszawa), Sławomir Stolc (Dukla Liberec – CZE), Patryk Szczurek (Łuczniczka Bydgoszcz), Mariusz Magnuszewski (Victoria Wałbrzych), Moustapha M’Baye (KPS Siedlce), Piotr Macheta (Resovia Rzeszów – ML), Daniel Szaniawski (Ślepsk Suwałki), Mateusz Siwicki (Victoria Wałbrzych), Sławomir Busch (AKS VLO Rzeszów), Bartosz Bućko (Effector Kielce), Hubert Mańko (AZS Częstochowa – ML), Bartosz Krzysiek (Jakarta Electric – IND), Łukasz Koziura (BBTS Bielsko-Biała)

KPS SIEDLCE

Konrad Borowski (UKS Strzelce Opolskie), Michał Podgórzak (Metro Warszawa), Adam Sobolewski(Warta Zawiercie), Michał Kądzioła (siatkówka plażowa), Rafał Pawlak (MCKiS Jaworzno), Jakub Urbanowicz (Czarni Radom)

STAL AZS PWSZ NYSA

trener Piotr Łuka (były zawodnik), II trener Arkadiusz Olejniczak (Juve Głuchołazy) – Nikodem Wolański (Noliko Maaseik – BEL), Grzegorz Pajda (Juve Głuchołazy), Karol Rawiak (Ślepsk Suwałki), Mateusz Piotrowski (MKS Będzin)

TSV MANSARD TRANSGAZ TRAVEL SANOK

Szymon Pałka (Karpaty Krosno), Kamil Durski (Victoria Wałbrzych), Mateusz Jóźwik (SG Raiffeisen Waldviertel – AUT), Jakub Lewandowski (Aluron Virtu Warta Zawiercie), Rafał Cabaj (Al Coudry – FR)

AGH KRAKÓW

Sebastian Matula (APP Krispol Września), Justin Ziółkowski (Młoda ZAKSA), Konrad Stajer (Volley Rybnik), Mateusz Podborączyński (Młoda ZAKSA), Mateusz Błasiak (KPS Siedlce), Kamil Dembiec (TSV Sanok), Karol Redyk (AT Jastrzębskiego Węgla), Marcin Krawiecki (Młoda ZAKSA), Roman Kącki (Czarni Rząśnia)

APP KRISPOL WRZEŚNIA

trener Marian Kardas (Łuczniczka Bydgoszcz) – Michał Wroniecki (AGH Kraków), Jędrzej Maćkowiak (Effector Kielce), Krzysztof Antosik (Effector Kielce), Patryk Napiórkowski (Victoria Wałbrzych), Filip Troczyński (MKS Kalisz), Tomasz Narowski (Czarni Rząśnia), Artur Pasiński (Ishoj Volley – DEN), Wojciech Kaźmierczak (VK UJS Spartak Kamarno – SVK)

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

Michał Błoński (GKS Katowice), Adam Miniak (SMS Spała), Dawid Ogórek (Warta Zawiercie), Kamil Gutkowski (Warta Zawiercie), Bartosz Buniak (AZS Częstochowa), Przemysław Toma (Huragan Międzyrzec Podlaski), Mateusz Frąc (Victoria Wałbrzych), Damian Gościański (ML – Skra Bełchatów)

Olimpia Sulęcin

Bartosz Konieczny (Czarni Rząśnia), Patryk Orłowski (Espadon II Szczecin), Filip Frankowski (TSV Sanok)

NORWID CZĘSTOCHOWA

trener Andrzej Stelmach (AZS Opole) – Damian Wdowiak (Czarni Rząśnia), Jakub Nowosielski (AGH Kraków), Kamil Maruszczyk (AGH Kraków)

MKS Aqua-Zdrój Volleyball Team Wałbrzych WAŁBRZYCH

trener Janusz Bułkowski (Stal Nysa) – Piotr Lipiński (Ślepsk Suwałki)Mateusz Linda (Ślepsk Suwałki), Marcin Karakuła (AKS Rzeszów), Michał Marszałek (AKS Rzeszów), Bartosz Dzikowicz (Stal Nysa), Adam Woźnica (ML – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)