Aktualności

Trefl Gdańsk triumfatorem XIII Memoriału Józefa Gajewskiego!

Siatkarze Trefla Gdańsk zwyciężyli w finale XIII Memoriału Józefa Gajewskiego z Indykpolem AZS Olsztyn 3:0 i sięgneli tym samym po końcowy triumf w turnieju. Na najniższym stopniu podium uplasowali się zawodnicy Cerradu Enea Czarnych Radom, którzy pokonali Ślepsk Malow Suwałki po tie-break’u. Biało-niebieskim nie udało się obronić tytułu wywalczonego przed rokiem. MVP turnieju został Piotr Orczyk, przyjmujący Trefla, który poprowadził swój zespół do dwóch zwycięstw.

Komentarz Mariusza Wlazłego po meczu z Indykpolem AZS Olsztyn:

Komentarz Jakuba Ciunajtisa po meczu z Treflem Gdańsk:

Komentarz Dominika Kwapisiewicza po meczu z Cerradem Enea Czarnymi Radom

Komentarz Wiktora Nowaka po meczu ze Ślepskiem Malow Suwałki:

Mecz finałowy XIII Memoriału Józefa Gajewskiego:

Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:18, 25:20, 25:15)

Mecz o III miejsce:

Ślepsk Malow Suwałki – Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (25:22, 20:25, 18:25, 27:25, 10:15)

Klasyfikacja końcowa XIII Memoriału Józefa Gajewskiego:

1. Trefl Gdańsk
2. Indykpol AZS Olsztyn
3. Cerrad Enea Czarni Radom
4. Ślepsk Malow Suwałki

Nagrody indywidualne XIII Memoriału Józefa Gajewskiego:

MVP turnieju: Piotr Orczyk (Trefl Gdańsk)

Najlepszy rozgrywający: Lukas Kampa (Trefl Gdańsk)
Najlepszy atakujący: Bartłomiej Bołądź (Trefl Gdańsk)
Najlepszy libero: Luke Perry (Trefl Gdańsk)
Najlepszy środkowy: Dawid Siwczyk (Indykpol AZS Olsztyn)


Poprzednie edycje turnieju:

I Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. Trefl Gdańsk
2. Pekpol Ostrołęka
3. Jadar Sport Radom
4. MKS Ślepsk Suwałki

II Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. Pekpol Ostrołęka
2. Siatkarz Wieluń
3. Rajbud Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski
4. MKS Ślepsk Suwałki

III Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. LOTOS Trefl Gdańsk
2. MKS Ślepsk Suwałki
3. Energa Pekpol Ostrołęka
4. Indykpol AZS Olsztyn

IV Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. AZS Politechnika Warszawa
2. Lotos Trefl Gdańsk
3. MKS Ślepsk Suwałki
4. Energa Pekpol Ostrołęka

V Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. Camper Wyszków
2. MKS Ślepsk Suwałki
3. 4You AZS Politechnika Warszawska
4. Energa Pekpol Ostrołęka

VI Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. MKS Ślepsk Suwałki
2. Lotos Trefl Gdańsk
3. Barkom Kazany Lwów
4. AZS Politechnika Warszawa

VII Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. KPS Siedlce
2. MKS Ślepsk Suwałki
3. Biolars Jelgava

VIII Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. MKS Ślepsk Suwałki
2. MKS Będzin
3. DAFI Społem Kielce
4. Vinnytsia Volleyball Club

IX Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. Trefl Gdańsk
2. Chemik Bydgoszcz
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. MKS Ślepsk Suwałki

X Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. MKS Ślepsk Malow Suwałki
2. Onico Warszawa
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. Trefl Gdańsk

XI Memoriał Józefa Gajewskiego:

1. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
2. Ślepsk Malow Suwałki
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. Cerrad Enea Czarni Radom
5. Trefl Gdańsk
6. BAS Białystok

XII Memoriał Józefa Gajewskiego

1. Ślepsk Malow Suwałki
2. Trefl Gdańsk
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. Barkom-Kazhany Lwów

fot. Miłosz Kozakiewicz

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej