Aktualności

Wizyta w Stoczni Jachtowej „Ślepsk” Augustów

Biało-niebiescy odwiedzili dziś (06.09) siedzibę Stoczni Jachtowej „Ślepsk” w Augustowie, która jest wieloletnim sponsorem tytularnym Ślepska Malow Suwałki. Właściciele firmy to nie tylko znakomici fachowcy, ale również miłośnicy sportu.

O firmie:

Założycielem firmy „Ślepsk” jest dr inż. Józef Wiszniewski, będący właścicielem zakładu do dziś. Firma z założenia miała zajmować się budowami obiektów na terenie miasta, jednak sprzyjający okres rozwoju gospodarczego, a także odważne i skuteczne działania inwestycyjne pozwoliły na jej dynamiczny rozwój. Istotnym etapem rozwoju firmy było dołączenie do jej działalności produkcji jachtowej. Dobra współpraca z odbiorcami oraz rosnące zapotrzebowanie na wyroby laminatowe w Europie spowodowały, że powstawały kolejne hale produkcyjne, a produkcja łodzi stale się zwiększała.

Wkrótce do istniejącej siedziby w augustowskiej dzielnicy Ślepsk, przy ulicy Rajgrodzkiej, dołączył drugi zakład, tzw. “Z II” przy ulicy Słowackiego. Stały rozwój firmy, dołączanie kolejnych fachowców oraz bogate doświadczenia doprowadziły Ślepsk do obecnej postaci.

Okres od 2016 roku jest dla firmy czasem inwestycji i rozbudowy. Od tego roku Ślepsk znacznie powiększył swoje możliwości produkcyjne poprzez wybudowanie nowych obiektów – zakładów produkcyjnych „Z III” i „Z IV”.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z wizyty w Stoczni Jachtowej „Ślepsk”:

Dziękujemy za wsparcie!

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej