Aktualności

Z szatni rywala #16: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

W kolejnym materiale cyklu „Z szatni rywala” przypominamy sylwetkę zespołu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, gdzie w trakcie trwającego sezonu 2019/2020 doszło do zmian kadrowych i sponsorskich.

Podopieczni trenera Andrei Anastasiego zwyciężyli w meczu 1. rundy fazy zasadniczej 3:1. Spotkanie rozegrano w Arenie Ursynów w Warszawie. Biało-niebiescy postawili jednak drużynie wicemistrza Polski twarde warunki i pokazali, że żaden z ligowych „potentatów” nie może ich lekceważyć.

W trwającym sezonie PlusLigi stołeczni pokazują, że będą liczyć się w walce o zwycięstwo w rozgrywkach. Bilans 13 wygranych i tylko jednej przegranej robią wrażenie. Jedyną porażkę w lidze zawodnicy Vervy ponieśli w meczu z PGE Skrą Bełchatów (1:3). Najlepiej punktującym zawodnikiem w zespole z Warszawy jest Bartosz Kwolek, który zdobył dotychczas 221 punktów (najwięcej w meczu z Jastrzębskim Weglem – 28, w tym 6 asów serwisowych).

Czy trener Andrzej Kowal znajdzie receptę na rozpędzonych siatkarzy Vervy Warszawa? Tego dowiemy się już o godzinie 20:30.

Zapraszamy do oglądania widowiska na żywo lub słuchania relacji z meczu!

Transmisja telewizyjna:
– Polsat Sport – 20:30

Transmisja radiowa:
https://www.slepsksuwalki.pl – 20:30

Relacje radiowe:
– Polskie Radio Białystok (98,6 MHz) – 20:30

Ślepsk Malow Suwałki – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

21 stycznia 2020, godz. 20:30

Hala Widowiskowo-Sportowa „Suwałki Arena”

Ul. Zarzecze 26, 16-400 Suwałki

Mecz obejrzysz również w naszej oficjalnej strefie kibica:

Piwiarnia Warki, ul. Chłodna 2, 16-400 Suwałki


#RazemMożemyWięcej


fot. GKS Katowice / VERVA Warszawa ORLEN Paliwa