Aktualności

Zagrać z werwą, z Vervą!

Verva Warszawa Orlen Paliwa będzie najbliższym, ligowym rywalem siatkarzy Ślepska Malow Suwałki, którzy wkraczają w ostatnią fazę przygotowań do meczu 22. kolejki PlusLigi. Spotkanie w Warszawie będzie niezwykle istotne pod kątem ewentualnego awansu biało-niebieskich do fazy play-off. Niedzielna (24.01) rywalizacja toczyć się będzie w warszawskiej “Arenie Ursynów” i rozpocznie się o godzinie 14:45. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Jak mija tydzień?

Biało-niebiescy rozpoczęli tydzień przygotowań do meczu z Vervą Warszawa Orlen Paliwa od zajęć w siłowni. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala spotkali się na porannych zajęciach siłowych w dwóch grupach. Następnie przeprowadzono popołudniowy trening z piłkami. Wtorek upłynął pod znakiem treningów w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”, gdzie siatkarze Ślepska Malow Suwałki spotkali się dwukrotnie. Środa będzie dla suwalskiego zespołu momentem wytchnienia, odbędą się bowiem wyłącznie poranne zajęcia z piłkami. W czwartek natomiast intensywność treningów ponownie przybierze na swojej sile. Biało-niebiescy spędzą ten dzień w hali, aby w piątek powrócić o poranku do siłowni. Piątkowa, popołudniowa sesja z piłkami będzie ostatnim treningiem przed wyjazdem do Warszawy, gdzie w sobotę wieczorem odbędzie się wyjazdowy trening, bezpośrednio przygotowujący siatkarzy Ślepska Malow Suwałki do meczu z Vervą Warszawa Orlen Paliwa.

Jak trenują biało-niebiescy?:

Poniedziałek: 9:15 / 10:00 🏋️‍♂️ 🏋️‍♂️ / 17:00 🏐
Wtorek: 10:00 🏐 / 16:30 🏐
Środa: 10:30 🏐
Czwartek: 10:00 🏐 / 16:30 🏐
Piątek: 9:30 🏋️‍♂️+🏐 / 17:00 🏐
Sobota: 🚌 podróż do Warszawy / popołudniowy trening 🏐
#DzieńMeczowy: 14:45 🏆 🏐 (mecz z Vervą Warszawa Orlen Paliwa)

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej