Aktualności

Zaproszenie do udziału w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego!

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 15-16 września w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wydarzenie będzie miało charakter biletowany i zostanie w całości pokazane przez telewizję Polsat Sport. 

W tegorocznej edycji turnieju upamiętniającego Śp. Józefa Gajewskiego wystąpią zespoły rywalizujące w siatkarskiej PlusLidze – Cerrad Enea Czarni Radom, Indykpol AZS Olsztyn, Trefl Gdańsk oraz Ślepsk Malow Suwałki. Będzie to doskonałe przetarcie przed zbliżającym się sezonem 2022/2023 PlusLigi, który z uwagi powiększenie rozgrywek i liczne roszady w zespołach zapowiada się niezwykle ciekawie. W barwach drużyn z Radomia, Olsztyna i Gdańska zobaczymy zawodników, którzy reprezentowali w przeszłości Ślepsk Malow Suwałki – Piotra Łukasika (Cerrad Enea Czarni Radom), Bartłomieja Bołądzia (Trefl Gdańsk) oraz Josha Tuanigę (USA, Indykpol AZS Olsztyn).

Bilety

Sprzedaż biletów na XIII Memoriał Józefa Gajewskiego rozpocznie się 14 września w Centrum Handlowo-Rozrywkowym „Suwałki Plaza”, gdzie w godzinach od 14:00 do 18:00 kibice biało-niebieskich będą mogli zakupić wejściówki, spotkać się z siatkarzami i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Kolejnym etapem sprzedaży będą dni meczowe XIII Memoriału Józefa Gajewskiego. Bilety będą dostępne w kasach biletowych, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”.

O pozostałych formach sprzedaży poinformujemy w osobnym komunikacie.

Karnety

W czasie trwania XIII Memoriału Józefa Gajewskiego będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż karnetów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. Szczegóły dostępne są na stronie: https://bit.ly/3cRLw4I

Harmonogram wydarzenia:

15 września (czwartek) / Hala Sportowo-Widowiskowa „Suwałki Arena”

godz. 17:30 • Mecz Trefl Gdańsk Cerrad Enea Czarni Radom
godz. 19:10 • Uroczyste otwarcie XIII Memoriału Józefa Gajewskiego
godz. 19:30 • Mecz Ślepsk Malow SuwałkiIndykpol AZS Olsztyn

16 września (piątek) / Hala Sportowo-Widowiskowa „Suwałki Arena”

godz. 17:30 • Mecz o III miejsce – przegrani z dnia pierwszego (po zakończeniu meczu o III miejsce nastapi wręczenie pucharów za miejsca III – IV)
godz. 19:30 • Finał – wygrani z dnia pierwszego (po zakończeniu meczu finałowego nastapi wręczenie pucharów za miejsca I – II)
godz. 21:00 • Ceremonia zakończenia XIII Memoriału Józefa Gajewskiego oraz wręczenie pucharów i nagród


Poprzednia edycja turnieju:

Wielki Finał XII Memoriału Józefa Gajewskiego

Ślepsk Malow Suwałki – Trefl Gdańsk 3:2 (24:26, 18:25, 23:25, 32:30, 15:11)

Ślepsk Malow Suwałki: Łukasik (15), Ziobrowski (17), Buchowski (20), Smoliński (9), Sapiński, Tuaniga (3), Filipowicz (libero) oraz Laskowski (4), Makowski, Takvam (11), Rudzewicz.
Trefl Gdańsk: Lipiński (20), Wlazły (5), Kampa (2), Mordyl (2), Crer (8), Łaba (22), Olenderek (libero) oraz Kozub, Sasak (14), Zaleszczyk (3), Pruszkowski (libero).

Mecz o III miejsce

Barkom-Kazhany Lwów – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (17:25, 23:25, 25:18, 22:25)

Barkom-Kazhany Lwów: Dyachkov (23), Holoven (5), Nalozhny (9), Koval (10), Dovhyi (7), Kucher (8), Kanaiev (libero).
Indykpol AZS Olsztyn: Firlej (1), Jakubiszak (6), DeFalco (17), Averill (4), Janiszewski (13), Butryn (24), Gruszczyński (libero) oraz Jankiewicz, Król, Siwczyk, Ciunajtis (libero).

Klasyfikacja końcowa XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

1. Ślepsk Malow Suwałki
2. Trefl Gdańsk
3. Indykpol AZS Olsztyn
4. Barkom-Kazhany Lwów

Nagrody indywidualne XII Memoriału Józefa Gajewskiego:

Najlepszy rozgrywający: Oleksii Holoven (Barkom Kazhany Lwów)
Najlepszy atakujący: Karol Butryn (Indykpol AZS Olsztyn)
Najlepszy przyjmujący: Maciej Olenderek (Trefl Gdańsk)
Najlepszy blokujący: Andreas Takvam (Ślepsk Malow Suwałki)

MVP: Piotr Łukasik (Ślepsk Malow Suwałki)

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter

___

ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspiera Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego: www.wrotapodlasia.pl.